دانلود کتاب صوتی خاکسپاری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاکسپاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خاکسپاری

کتاب صوتی خاکسپاری نوشته‌ی مت جیمز، قصه دختربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که برای اولین بار با مفهوم مرگ و از دست دادن مواجه می‌شود و با آیین‌های این گونه مراسم آشنا می‌گردد. این اثر شنیدنی نامزد جایزه کتاب Ezra Jack Keats برای بهترین نویسنده در سال 2019 شده است.

موضوع کتاب صوتی خاکسپاری چیست؟

نورما به همراه پدر و مادرش به مراسم خاکسپاری دایی فرانک می‌رود، اما او بیشتر از اینکه ناراحت باشد هیجان‌زده است. نورما برای بازی با پسرعموی محبوب خود، ری، بی‌صبرانه انتظار می‌کشد. آن هم وقتی که ناچار نیست به مدرسه برود. با این حال وقتی به محل برگزاری مراسم می‌رسند، با آیین‌ها و رسم و رسوماتی برخورد می‌کند که هرگز فکرش را هم نمی‌کرد.

داستان خاکسپاری (The Funeral) به طور مستقیم به موضوع مرگ نمی‌پردازد بلکه روحیه حساس کودکان را در نظر می‌گیرد و به آن‌ها آموزش می‌دهد که چگونه در مراسم آیینی بزرگ‌ترها بازی کنند و سرگرم باشند؛ به طوری که هیچکس از دست آن‌ها ناراحت نشود و مراسم به خوبی پیش برود.

کتاب صوتی خاکسپاری برای چه کسانی مناسب است؟

مرگ و خاکسپاری موضوعاتی هستند که سخن گفتن در مورد آن‌ها با کودکان بسیار سخت است. مت جیمز (Matt James) در این داستان به شما کمک می‌کند تا به کودکان 4 تا 8 ساله خود این مفاهیم را شرح دهید و آن‌ها را برای این رسم‌ها آماده کنید.

در بخشی از کتاب صوتی خاکسپاری می‌شنویم:

نورما عاشق کیف مادرش بود. اون سرش رو توی کیف برد و نفس عمیقی کشید. ترکیب بوی آدامس نعنایی، لوازم آرایش و چرم، حس خیلی بهتری نسبت به بوی کتاب کهنه توی کلیسا که به تازگی بین همه پخش کرده بودن بهش می‌داد.

نورما از نشستن توی اون مکان لذت می‌برد. پرتوی باریکِ نورِ آفتاب از پنجره‌های کلیسا، زمین رو روشن کرده بود و گرد و غبار معلق در هوا زیر نور می‌رقصیدن.

مدت زمان زیادی همون جا روی اون صندلی‌های سفت نشستن و به حرف‌های کشیش راجع به خدا و جهان هستی گوش دادن. نورما پیش خودش فکر می‌کرد پس کی می‌خوان راجع به دایی فرانک حرف بزنن.

 ۱۲ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
خاکسپاری

راهنمای دانلود کتاب صوتی خاکسپاری

برای دانلود کتاب صوتی خاکسپاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خاکسپاری

نظرات کتاب صوتی خاکسپاری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.