دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید

کتاب صوتی خلاصه کتاب زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید نوشته‌ی باربارا دی آنجلیس، به شما می‌آموزد که چگونه کارهای خود را در زندگی مشترک اولویت‌بندی کرده و زمان‌تان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید تا مشکلی در رابطه عاطفی‌تان ایجاد نشود.

درباره کتاب صوتی زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید:

داشتن هدف و برنامه‌ریزی برای ابعاد مختلف زندگی مشترک امری ضروری به شمار می‌رود و روابط زن و مرد را به خوبی تنظیم می‌کند. در کتاب صوتی زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید، یاد می‌گیرید که ابتدا خواسته‌های شما از همسرتان چیست و بعد با چه برنامه‌هایی می‌توانید به رویاهایتان برسید.

باربارا دی آنجلیس در این کتاب به شما مدیریت زمان را خواهد آموخت تا با بی‌برنامگی و بی‌حوصلگی خداحافظی کنید و برای هدف‌های مشترکی همچون روابط جنسی، مسائل اقتصادی، تفریحات، تربیت فرزند، ورزش کردن، دوران بارداری، ارتباطات موبایلی و اینترنتی و انجام امور معنوی برنامه‌ی دقیق بریزید.

شاید در ابتدا برای عده‌ای از افراد متاهل، برنامه‌ریزی کاری سخت باشد اما با شنیدن کتاب زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید، این کار به یک عادت مثبت تبدیل خواهد شد و به مرور علاوه بر زندگی شخصی، بر ابعاد مختلف زندگی اجتماعی خود نیز مسلط خواهید شد.

همچنین این کتاب صوتی عواملی را که باعث نابودی زمان شما می‌شوند، شناسایی می‌کند تا متوجه شوید که ارزش عمر و زمان‌تان در زندگی مشترک چقدر بااهمیت است و چه موضوعات ساده‌ای آن را از بین می‌برد.

باربارا دی آنجلیس را بیشتر بشناسیم:

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) نویسنده، روان‌شناس و سخنران آمریکایی‌ست که سال‌ها در زمینه روابط زناشویی، عشق و خانواده فعالیت می‌کند و آثار او از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی با بیش از 8 میلیون نسخه به شمار می‌رود. اولین کتاب باربارا، چگونه می‌توان عشق ورزید؟ از محبوب‌ترین کتاب‌های زمان خود شد و توانست برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال 1994 شود.

طی بیست و پنج سال گذشته، او با پیام‌های مثبت خود در مورد عشق، خوشبختی و جستجوی معنی در زندگی، ده‌ها میلیون نفر در جهان را مجذوب خود کرده و 14 کتابش به بیش از بیست زبان دنیا ترجمه شده است. همچنین کتاب‌های رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند، سوپ مرغ برای تقویت روح همسران و آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

باربارا دی آنجلیس به عنوان یک شخصیت محبوب تلویزیونی و سخنران انگیزشی، در زمینه تحول شخصی پیشگام بوده و از اولین کسانی است که در دهه 1980 ایده خودیاری را رواج داد و یکی از اولین معلمان انگیزشی زن شناخته شده در تلویزیون ایالات متحده بوده است.

کتاب صوتی زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال راه‌حلی برای بهبود وضعیت زندگی زناشویی خود می‌گردید و دوست دارید که با همسرتان رابطه‌ای باکیفیت‌تر داشته باشید، این کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید می‌شنویم:

زن و مرد برای برنامه ریزی زندگی و مدیریت زمانش، هدف مشترک داشته باشند و باهم به یک سو پیش بروند؛ در غیر این صورت آن‌ها دچار نابسامانی شده و زمان‌شان را از دست می‌دهند. پس این یک موضوع مهمی است که زن و مرد باید اتحاد را قبول داشته باشند و ایمان داشته باشند که می‌توانند با اتحاد و همسویی به اهداف‌شان برسند.

زن و مرد گاهی لازم است که در زندگی فردی‌شان، به برنامه ریزی فردی بپردازند و گاهی شرایطی خواهند داشت که لازم است هردو نفرشان با اتحاد در آن شرایط حضور پیدا کنند. آن‌ها باید آن اتحاد را در تمام برنامه‌های زندگی‌شان رعایت کرده و در برنامه ریزی‌شان هم نظر و هم عقیده باشند و برنامه‌شان را به این صورت بنویسند. اگر خوب نگاه کنیم اطراف‌مان زن و مردهایی را می‌بینیم که به خاطر نداشتن وحدت و یکی نبودن اعتقادها، از هم دور شدند و حتی از نظر روحی هم از هم دور شدند.

 ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۱۶۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
معرفی / فصل اول: زندگی مشترک مثل یه سفریه که مقصد داره - بخش یک
۱۱ دقیقه
فصل اول: والدین برنامه‌دار و هدفمند، فرزندان بی‌برنامه - بخش دو
۱۰ دقیقه
فصل اول: در گام اول به مشخص کردن ارزش‌هاتون بپردازین - بخش سه
۱۵ دقیقه
فصل دوم: مشخص کردن هدف در زندگی مشترک - بخش یک
۱۴ دقیقه
فصل دوم: هدف‌هایی که از نظر اقتصادی دارین - بخش دو
۱۲ دقیقه
فصل سوم: عناصری که باعث از بین رفتن زمان در زندگی مشترک می‌شن - بخش یک
۷ دقیقه
فصل سوم: منع کننده‌هایی که در برنامه ریزی خلل ایجاد می‌کنه - بخش دو
۱۰ دقیقه
فصل چهارم: برنامه ریزی و مدیریت کردن در زندگی مشترک - بخش یک
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: تعیین کارها و منظم انجام دادن کارهای زندگی طبق بازه‌ی زمانی - بخش دو
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: برنامه داشتن برای تمام ایام سال - بخش یک
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: برای یه روزتون برنامه بریزین - بخش دو
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: یه زندگی با برنامه نیازمند اتحاد زن و مرده - بخش سه
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: یادداشت مخارج - بخش چهار
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: برنامه‌ای برای روابط جنسی خود داشته باشیم - بخش پنج
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: برنامه ریزی برای سال تحصیلی خود و فرزندتان - بخش شش

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب زندگی زناشویی‌تان را هنرمندانه مدیریت کنید