دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب شدن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب شدن

میشل اوباما همسر رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما، در کتاب صوتی خلاصه کتاب شدن به روایت زندگی خود از دروان کودکی تا روزی که کاخ سفید را ترک کرده‌اند، می‌پردازد. این کتاب به شدت در آمریکا و سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت و در اولین ماه‌های انتشار خود فروش بسیار بالایی داشت.

میشل اوباما (Michelle Obama) در کتاب صوتی خلاصه کتاب شدن (Becoming) به شما می‌گوید که در گذشته چه انسانی بوده و چه نظراتی نسبت به موضوعاتی مانند طبقه اجتماعی، نژاد و جنسیت داشته است. او شما را با احساس خود درباره‌ی زندگی شخصی، خانوادگی، ویژگی‌های اصلی شخصیتی و همه‌ی رویدادها و انسان‌هایی آشنا می‌کند که به او کمک کرده‌اند، به فردی که در حال حاضر است، تبدیل شود.

میشل اوباما در این کتاب درخشان که در واقع نوعی داستان رویای آمریکایی است، از آغاز زندگی‌ خود در طبقه‌ی دوم خانه‌ی یکی از دوستان‌شان در جنوب شهر شیکاگو می‌گوید که به خاطر نرخ بالای جرم و جنایتش مشهور بود. اما با تمام این شرایط سخت و فراز و نشیب‌ها توانست به موفقیت برسد و زندگی فوق‌العاده‌ای برای خود بسازد. میشل در یک خانواده‌ی فقیر و کارگر به دنیا آمد، در نوجوانی برای تحصیل در یک دبیرستان خوب قبول شد و از این راه توانست به هاروارد برای ادامه‌ی تحصیل برود. او رشته‌ی وکالت خواند و در نهایت به کاخ سفید وارد شد.

شدن در حقیقت به سه قسمت «من شدن»، «ما شدن» و «بیشتر شدن» تقسیم شده است. این کتاب فرصتی‌ را برای شما مهیا می‌کند تا با زنی که به نوبه خود فوق‌العاده است، آشنا شوید و از شیوه‌ها و راهکارهای او جهت موفق شدن در زندگی استفاده کنید. او در این کتاب، از نژاد، جنسیت، امتیازات، فراز و نشیب‌ها، تلاش‌ها و مشکلاتی می‌گوید که موجب می‌شوند ما با یکدیگر متحد شویم.

میشل اوباما کیست؟

در تاریخ ایالات متحده‌ آمریکا، میشل اوباما اولین بانوی نخست آمریکایی، آفریقایی است که در سال 2018 به عنوان بانوی ستایش شده آمریکا انتخاب شد؛ 16 سال پی در پی این شهرت در اختیار هیلاری کلینتون بود. او تا قبل از زن اول شدن، فعالیت‌های کاری و اجتماعی بسیاری در شیکاگو انجام داده بود. او ارزش و اهمیت بسیاری برای محیط زیست و زنان قائل است و در زمانی که زن نخست بود، سعی می‌کرد در این دو زمینه فعالیت‌های زیادی انجام دهد.

در بخشی از کتاب صوتی خلاصه کتاب شدن می‌شنویم:

در تابستان، باراک باز هم به شیکاگو می‌آید، و زمان بیشتری را با خانواده‌اش سپری می‌کند. میشل، کار روزنامه‌نگاری را شروع کرده، هر چند به صورت نامنظم، اما آن را تلاشی برای پیداکردن خودش می‌داند. او در میانه رسیدن به این درک است که زندگی، باید لذت و معنا را توأم داشته باشد، و اعتماد جدی باراک به اهداف والایش باعث می‌شود میشل نیز احساس کند باید جدی‌تر به دنبال اهداف و آرزوهایش باشد.

میشل متوجه می‌شود از شغل وکالتش راضی نیست، و به صورت جدی می‌خواهد آن چیزی را که واقعاً در زندگی خواهانش است، دنبال کند: هر چه که باشد، اما قطعاً حقوقی نیست. او این دغدغه را با مادرش در میان می‌گذارد و متوجه می‌شود که موقعیت مناسب اوست که باعث مطرح شدن چنین دغدغه‌ای برایش می‌شود. در حالی که پدر و مادرش احتمالاً احساس خاصی در مورد چنین پیشرفتی ندارند، و مادرش به او توصیه می‌کند که نگرانی اول باید در مورد پول باشد و بعد در مورد خوشحالی و رضایتمندی.

وضع سلامتی پدر او وخیم‌تر می‌شود، و میشل تعریف می‌کند که موفقیت‌های او و کریگ باعث خوشحالی پدرش شده، هر چند برای خودشان چندان اهمیتی ندارد. برای مثال، کریک عضو MBA شده و معاون یک بانک است، اما علیرغم کسب ثروت، همچنان رضایت خاطر ندارد.

علیرغم اینکه وضعیت جسمی پدر بدتر شده، اما او از استراحت کردن یا مراجعه به دکتر طفره می‌رود. در همین حین، میشل و باراک در مورد ازدواج بحث می‌کنند، و اینجاست که دوباره تجربه زندگی آن‌ها با هم تفاوت دارد: ازدواج رسمی برای باراک مهم نیست، در حالی که برای میشل یک ضرورت است. زمانی که بالاخره پدر میشل راضی می‌شود نزد دکتر برود، دیگر خیلی دیر شده: او سندروم کوشینگ (Cushing's Syndrome‌) پیشرفته دارد، و از دنیا می‌رود.

 ۱ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۹۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
در مورد کتاب شدن
۴ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۴ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۴ دقیقه
بخش ششم
۳ دقیقه
بخش هفتم
۲ دقیقه
بخش هشتم
۴ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم
۴ دقیقه
بخش یازدهم
۳ دقیقه
بخش دوازدهم
۴ دقیقه
بخش سیزدهم
۴ دقیقه
بخش چهاردهم
۳ دقیقه
بخش پانزدهم
۶ دقیقه
فصل شانزدهم
۳ دقیقه
بخش هفدهم
۲ دقیقه
بخش هجدهم
۳ دقیقه
بخش نوزدهم
۳ دقیقه
بخش بیستم
۴ دقیقه
بخش بیست و یکم
۴ دقیقه
بخش بیست و دوم
۴ دقیقه
بخش بیست و سوم
۵ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۲ دقیقه
درباره میشل اوباما

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب شدن

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب شدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب شدن
دنیا اسدی
۱۳۹۹/۷/۴
کتابی بسیار مفید و پر محتوا
عابد رحیمی
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
فرق بسیار است بین انکس که راه رارفته با کسی که راه را میداند
زهرا فراهانی
۱۳۹۹/۳/۴
کتاب روان و مفیدی هست.. خیلی جالب بود ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)