دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب فروشنده دائمی: هنر خلق و بازاریابی دائمی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب فروشنده دائمی: هنر خلق و بازاریابی دائمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب فروشنده دائمی: هنر خلق و بازاریابی دائمی

کتاب صوتی خلاصه کتاب فروشنده دائمی: هنر خلق و بازاریابی دائمی اثر رایان هالیدی، دربردارنده‌ی شیوه‌ها و راهکارهایی برای افرادی است که می‌خواهند سیستم کار خلاق خود را به فروشنده‌ای دائمی تبدیل نمایند.

در واقع کتاب فروشنده دائمی (Perennial Seller)، چیزی فراتر از تحلیل فروشنده‌های همیشگی موفق بوده و بیشتر شبیه راهنمایی برای کارهای خلاقانه است که موجب می‌شود با انجام‌ دادن آن کارها، اشخاص به فروشنده‌های همیشگی تبدیل شوند.

به نظر رایان هالیدی (Ryan Holiday) برخی کارهای خلاقانه در ابتدای کار موفق نیستند و شاید رشد آن‌ها کند پیش رود و خیلی به چشم نیاید و توقع شما را برطرف نکند؛ ولی در مدت زمان بیشتر سود و فروش مداومی خواهند داشت و نکته‌ای که موجب موفقیت همیشگی آن‌ها می‌شود، طول عمرشان است.

برای اینکه بتوانیم کار با کیفیت را به کاری دائمی و همیشگی تبدیل کنیم، به خلاقیت و فداکاری احتیاج است و کیفیت باید مرکز توجه باشد. پس از ایجاد کار با کیفیت خود، باید آن را به بازار عرضه کنید. هالیدی در این کتاب شیوه‌هایی برای بازاریابی را به شما معرفی می‌کند که عبارت‌اند از رویکردهای آزمون و خطا و همچنین شیوه‌های مدرن مبتنی بر فناوری روز.

این کتاب حاوی خصوصیات فروشندگان دائمی و شیوه‌هایی برای ادغام این خصوصیات با کار خلاقانه‌ی شماست. به بیان هالیدی موفقیت همیشگی به ذهنیت و فرآیند منطقی و مناسب نیاز دارد و این مسئله نیازمند اولویت‌ها و تصمیم‌گیری‌های درست و هدف‌گیری برای کاری است که حداقل بیشتر از یک لحظه ماندگار باشد.

هالیدی در آخر مشاوره‌هایی را در حیطه‌ی ساخت، محافظت و گسترش کار برای شما شرح می‌دهد. تا بتوانید به موفقیت بیشتر دست پیدا کنید و فرصت‌های تبدیل شدن به فروشنده‌های دائمی را از دست ندهید، شما می‌توانید از راه بهره‌وری مکرر و محبوبیت طولانی‌مدت به این هدف برسید. از طرفی، تولید کارهای نو، از سود طرفداران قدیمی محافظت می‌کند و طرفداران تازه‌ای را برای شما به وجود می‌آورد.

رایان هالیدی چه کسی است؟

رایان هالیدی، کارآفرین و بازاریاب موفق و اهل آمریکاست. او یکی از نویسندگان مطرح و درخشان شناخته شده در جهان است که در زمینه‌های استراتژی و بیزنس فعالیت می‌کند، مدیر بازاریابی شرکت اَمریکن اَپَرل است و در کنار آن مشاور بازاریابی چندین شخص و شرکت معروف است. هم‌چنین او نویسنده‌ی یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفداترین کتاب‌های آمازون در زمینه‌ی بازاریابی و هک رشد با عنوان «بازاریابی بوسیله هکر رشد» است. او با افراد و گروه‌هایی مثلِ «تیم فاریس»، «گوگل» رسانه‌های جمعی و چندین نویسنده‌ی برجسته در زمینه هک رشد و بازاریابی محتوا همکاری داشته است.

جملات برگزیده خلاصه کتاب فروشنده دائمی:

- کارهای دائمی منابعی بی‌انتها و مطمئن هستند.
- بستر خود را با کار مستمر و هواداران جدید گسترش دهید.
- ایده‌ها آسان و ارزان هستند، اما کار خلاقانه، نیازمند فداکاری‌ست.
- برای دستیابی به موفقیت دائمی، کارتان را با محصولی خوب آغاز کنید.
- وقتی می‌خواهید کاری دائمی خلق کنید، کار جدیدی را هدف قرار دهید.
- بازاریابی، هنری اساسی و عملی برای دستیابی به وضعیت دائمی است.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی فروشنده دائمی می‌شنویم:

خیلی از کارهای خلاقانه از جهانی شبیه کارهای دیگر موجود در بازار است. غالبا وقتی محصول آشنایی در بازار وجود دارد، افراد تمایلی به تولید محصول جدید و در عین حال، کمی متفاوت ندارند. ساخت کالایی متفاوت، ولی مشابه به موفقیت دائمی ختم نمی‌شود. به جای این کار به بخش‌هایی توجه کنید که در آن محصول خاصی به بازار عرضه نشده است. محصول جدیدی را توسعه دهید که تا به حال تولید نشده است.

زمانی که شما کالا یا محصول جدیدی را خلق می‌کنید که تا به حال تولید نشده است، بعضی اوقات باید شجاع و بی‌پروا باشید. شاید ورود به مسیر جدید، ترسناک باشد. کار شما احتمالا مخاطبان را به دو دسته تقسیم می‌کند: مخاطبانی که از ایده‌ی جدید استقبال می‌کنند و عده‌ای که آن را نمی‌پسندند. با وجود این، خیلی از کارهای بزرگ به این دلیل که سازنده‌ی آن‌ها ریسک کار جدید را قبول کرده، بزرگ و به یاد ماندنی شده است. ممکن است یک‌بار دیگر موفقیت سریع و ابتدایی‌تان را فدای موفقیت دائمی و طولانی مدت کنید.

 ۲۳ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بخش اول
۱۳ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب فروشنده دائمی: هنر خلق و بازاریابی دائمی

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب فروشنده دائمی: هنر خلق و بازاریابی دائمی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب فروشنده دائمی: هنر خلق و بازاریابی دائمی
مهسا کریمی
۱۳۹۹/۴/۲۳
بسیار عالی. با این کتابای صوتی هم میتونی کاراتو انجام بدی هم از مطالب مفید کتاب استفاده کنی
محمد امیربنده ای
۱۳۹۸/۸/۲۸
عالی بود ولی چرا عالی بود چون عالی بودش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)