دانلود کتاب صوتی خودت باش دختر

عکس جلد کتاب صوتی خودت باش دختر
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت باش دختر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خودت باش دختر

ریچل هالیس در کتاب صوتی خودت باش دختر (میکروکتاب)، شما را با دروغ‌هایی که باعث آسیب زدن به زندگی و شخصیت‌تان می‌شود، آشنا می‌کند. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک ‌تایمز و آمازون در سال 2018 بوده است.

ریچل هالیس (Rachel Hollis) در میکروکتاب صوتی خودت باش دختر (Girl wash your face) می‌خواهد شما را با حقایق حیاتی زندگی‌تان آشنا کند. آن حقیقت بااهمیت خود شما هستید و آنچه که امروز تجربه می‌کنید، همان شخصیتی است که خودتان دوست داشته‌اید، باشید. مسئولیت زندگی هر شخصی به عهده‌ی همان شخص است. برای سرکوب کردن دروغ‌های زندگی‌تان ابتدا شما باید کلیه‌ی دروغ‌هایی را که در زندگی به‌ خود گفته‌اید را بررسی کرده و کلیه‌ی آن‌ها را از بین ببرید تا تبدیل به همان شخصی شوید که در حقیقت هستید.

برخی دروغ‌های پوچ مانند اینکه ما انسان خوبی نیستیم، اندام مناسب و ایده‌آلی نداریم، مهارت و استعداد کافی نداریم و ... واقعی نیستند. تمام این‌ها دروغ‌هایی است که از سمت خانواده، اطرافیان و از طرف جامعه به ما گفته می‌شوند و در ذهن و زندگی ما تاثیر می‌گذارند و کم‌کم آن‌ها را باور می‌کنیم و پس از مدتی از یاد می‌بریم همه‌ی آن‌ها دروغ‌های کذایی هستند که ما را فریب داده‌اند. اگر این دروغ‌ها را کشف کنیم، می‌توانیم کنترل همه امور را به دست بگیریم و از پس هر کاری بربیاییم.

این شمایید که انتخاب می‌کنید شاد باشید یا غمگین، موفق شوید یا شکست بخورید، لاغر باشید یا چاق و هزاران انتخاب دیگر. این افکار شماست که تمام رویدادهای روزانه، ماهانه و سالیانه زندگی شما را می‌سازد. شاید این حرف به نظر مسخره باشد اما چه دوست داشته باشید و چه نداشته باشید، تنها حقیقت موجود در زندگی همین است.

ریچل هالیس کیست؟

ریچل هالیس نویسنده‌ای برجسته و سخنرانی محبوب است که در آمریکا متولد شده، او مدیرعامل شرکت خودش است و یک وبسایت در مورد کمک به انسان‌ها برای ایجاد تغییرات مثبت دارد و با سخنان، مطالب، راهکارها و محصولات خود تلاش می‌کند تا طرفدارانش به نسخه بهتری از خودشان برسند. سبک زندگی و لحن ساده و خودمانی هالیس موجب شده تا الهام‌بخش اشخاص بسیاری در سراسر دنیا باشد. او برای توانمندسازی زنان فعالیت‌های بسیاری انجام می‌دهد و همچنین نامش در بین لیست 30 کارآفرین زیر 30 سال منتشر شده است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی خودت باش دختر می‌شنویم:

من بدترین زن بارداری هستم که تا به حال دیده‌اید. جدی می‌گویم من از تمام مراحل بارداری بیزارم به جز قسمتی که فرزندم را در آغوش می‌گیرم. من دائم حالت تهوع داشتم و حتی در بارداری اول دچار واریس شدم، اضافه وزن هم انگار وظیفه‌ام بود. من از بارداری وحشت داشتم، اگر کلسترول مرغ به او آسیب بزند چی؟ اگر بند ناف دور گلویش بپیچد چی؟ اگر یک بیماری نادر بگیرد چه کنم؟ آنقدر نگران بودم که هر کس طرفم می‌آمد جیغ می‌کشیدم. وقتی جکسون به دنیا آمد، این ترس‌ها صد برابر شد علاوه‌ بر اینکه من مادری بلد نبودم فرزنداری هم بلد نبودم. دیو در این راه بهترین همراه و دوست من بود اما یکبار احساس کردم که از او متنفرم چون مسئولیت‌ها به دوش من است.

یک هفته بود که حمام نکرده بودم خسته و داغون بودم و دیو هیچ کاری نمی‌کرد. سعی می‌کردم همه چیز را بدون غر زدن سروسامان دهم. من آنقد درگیر مادر بودن شده بودم که یادم رفته بود برای خودم ارزشی قائل شوم. وقتی فزرند دومم ساویر به دنیا آمد افسردگی هم به مشکلات قبلی اضافه شد. یکروز که به او شیر می‌دادم و جکسون با اسباب‌بازی‌ها و پوشک کثیفش که فراموش کرده بودم دور بیندازم دور خانه می‌دوید با خودم فکر کردم که باید از خانه فرار کنم. من مادر خوبی نبودم چون تصورم از مادر بودن عکس‌هایی بود که در پینترست می‌دیدم.

اگر شما تازه مادر شده‌اید یا می‌خواهید شوید خوب گوش کنید: شما مجبور نیستید که همه چیز را بلد باشید. کودک شما با شیر خوردن، عوض کردن پوشک و در آغوش گرفتن زنده می‌ماند. پس دو اولویت تعیین کنید: اول فرزندم دوم خودم. می‌خواهید لباس‌ها را داخل ماشین بیندازی؟ خب اول اولویت‌ها: از فرزندتان مراقبت کرده‌اید؟ بله. به خودتان رسیده‌اید؟ نه. پس اول به خودتان توجه کنید لباس‌ها می‌توانند منتظر شما بمانند. در این راه، این موارد به من کمک کردند: به یک گروه ملحق شوید: یک گروه در شبکه‌های اجتماعی، کلاس یوگا یا هر گروهی از زن‌هایی که تازه مادر شدند. همدردی و درک آنها قدرت عجیبی به شما می‌دهد.

از اینستاگرام و پینترست دوری کنید: جدی می‌گویم. دکورهای اتاق خواب کودک عالی‌اند اما به شما این را می‌گویند که شما از دست رفته‌اید. به جای آن استراحت کنید باور کنید که لذت‌بخش‌تر است. از خانه بیرو بروید: هر روز این کار را کنید. بهترین کاری که برای سلامتی روحی خود و فرزندتان می‌توانید کنید این است که صحنه جرم را ترک کنید. نوزادتان را داخل کالسکه بگذارید و هدستتان را بردارید و همه چیز را برای مدتی پشت سر بگذارید. در مورد احساساتتان با دیگران صحبت کنید: یک راه برای جلوگیری از دروغ گفتن به خودتان این است که با کسی صحبت کنید. همدلی و همدردی حالتان را بهتر می‌کند.

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۲۷ دقیقه
فصل اول
۲۶ دقیقه
فصل دوم
۲۲ دقیقه
فصل سوم
۲۴ دقیقه
فصل چهارم
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خودت باش دختر
نویسنده
گویندهراضیه اسدی
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۹ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی

نظرات کتاب صوتی خودت باش دختر

فاطمه پاک نیت
۱۳۹۹/۴/۱۳
بجز قسمتایی ک میشد رو کاغذ بنویسم و استفاده کنم بعضی قسمتاش حتی با یبار گوش دادن رو فکر و زندگیم اثر گذاشت.
اینکه نویسنده خودش ادم موفقیه و یه شرکت تاسیس کرده بااینحال یسری حسای مشترک، انگار بین همه خانوما هست.
و این کتاب باعث میشد اون حسارو بریزم دور و راحت تر زندگی کنم.
زینب دهباشیان
۱۳۹۸/۱۰/۶
عالیییی بود واقعا من ک باگوش کردنش تغییر کزدم مناسب کسایی که وقت کمی براتغییردارن
مهوش کریمی
۱۳۹۹/۸/۷
خواندم، اکثر آدما چون، پشت نقاب، خوب بودن خود پنهان شدن،، بسیار عادیست که از این کتاب، لذت نبرن،،، ولی تعداد کمی، قدر این کتاب رو میدانند که نور آگاهی بر آنان تابیده! آرزو میکنم، همیشه نورانی باشید وبسوی منبع وجودیمون پیش بریم، عالی بود کتاب!! 👌👌
سما قاسمی
۱۴۰۰/۱/۳۱
کتاب مناسبی برای تمام دختران و خانم‌ها هست و موضوع‌های گوناگونی داره. این موضوع‌ها درباره‌ی مشکل اکثر دختران و خانم هاست که این کتاب با لحنی دوستانه کمکتون می‌کنه تا مشکلتون رو حل کنید و گوینده هم بسیار پر انرژی این کتاب رو می‌خونه......
پریس ادیبی
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
کتاب بسیار خوبی که برای همه‌ی خانم‌ها پیشنهاد می‌کنم. به خصوص برای خانم‌هایی که کار و فعالیت روزانه اولویت زندگی آن‌ها می‌باشد و وقتی برای خود اختصاص نمی‌دهند و تفکرات اشتباهی که ما را در زندگی عقب نگه می‌دارد.
مشاهده همه نظرات ۱۹۲
خودسازی، میکروبوک، میکروکتاب، خودباوری، تغییر در خود، تغییر زندگی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، کتاب پرفروش 2018، دانلود کتاب صورتت را بشور دختر جان، کتاب صورتت را بشور دختر جان، خلاصه کتاب خودت باش دختر، دانلود کتاب خودت باش دختر، قیمت کتاب صورتت را بشور دختر جان، کتاب خودت باش دختر، آموزش بالا بردن اعتماد به نفس، افزایش اعتماد به نفس، آموزش خودباوری، زنان، رفتار شناسی زنان، راه و رسم زندگی، خودآگاهی، خودشناسی، داستان روانشناسی، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، تغییر رفتار، آرامش در زندگی، رسیدن به خوشبختی، تغییر خود، مثبت اندیشی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، نگرش مثبت، داشتن زندگی شاد، رسیدن به موفقیت، از بین بردن افکار منفی، رسیدن به خواسته ها، آرامش ذهن، روانشناسی شخصیت، شادی در زندگی، اعتماد به نفس، قدرت درون، شاد زیستن، راهنمای موفقیت، عزت نفس، دانلود کتاب شخصیت شناسی، موفقیت شخصی، خوشبختی، روانشناسی زنان، روانشناسی دخترانه، صورتت را بشور دختر جان، Girl wash your face، Rachel Hollis