دانلود کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام

کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام نوشته اندرو متیوس به تأثیر ذهنیت و افکار بر میزان خوشبختی و کامیابی افراد می‌پردازد.

خوشبختی در یک کلام (happiness in a nutshell) در سال 1988 میلادی منتشر شد و آخرین اثر اندرو متیوس است. موضوع اصلی این کتاب در مورد موفقیت و راه‌های رسیدن به موفقیت از مسیر تغییر الگوهای قالب فردی است.

اندرو متیوس (Andrew Matthews) در کتاب خوشبختی در یک کلام با زبانی ساده، روان و با استفاده از بیانی طنز، نقش انسان‌ها را در تغییر سرنوشت خود و کسب خوشبختی نشان می‌دهد و ذهنیت هر فرد و فلسفه‌ی زندگی او را مسئول شرایط زندگی فعلی‌اش می‌داند. این کتاب به افراد کمک می‌کند تا با تغییر ذهنیت خود مسیر زندگی‌شان را تغییر بدهند.

این کتاب به فکرهای آزار دهنده اشاره دارد و می‌گوید که فکرهایی که آزارت می‌دهند هر چه هستند فقط فکرند. فکر را می‌شود عوض کرد. هر لحظه می‌توانی تصمیم بگیری که آدم خوشبختی باشی. خوشبختی در یک کلام کتابی است که باید بارها و بارها آن را بشنوید و دانسته‌هایتان از آن را در عمل به کار بگیرید.

اندرو متیوس نویسنده پرفروش، کاریکاتوریست و سخنران بین‌المللی است. کتاب‌های متیوس در 35 زبان با فروش بیش از 6 میلیون نسخه در 60 کشور منتشر شده است.

در بخش‌هایی از کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام می‌‌شنوید:

«شادترین آدم‌ها کسانی‌اند که ذهن‌شان را بیش از حد درگیر این قضیه نمی‌کنند که آیا آنچه زندگی در حق‌شان می‌کند، منصفانه است یا نه. آن‌ها صرفاً زندگی‌شان را می‌کنند.»

«همه در برابر کائنات یکسان‌اند. موفقیت و خوشبختی‌‌ تو به اصول و قوانین طبیعی بستگی دارد، و به این‌که چطور به کارشان ببندی.»

«زندگی‌ات را ساده کن. دست از انجام کارها از روی عادت بردار. مقداری از آشغال‌های مسیر معمول زندگی‌ات را جمع کن تا بهتر بتوانی جلویت را ببینی.»

«وقتی که تصمیم می‌گیریم کاری را انجام دهیم، وسیله‌ی انجامش هم ظاهر می‌شود. ممکن است این خوش‌شانسی‌ها را تصادف بدانیم، ولی خوب که نگاه کنیم، می‌بینیم روند معمول زندگی همین است.»

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۱۵ دقیقه
خوشبختی در یک کلام - بخش اول
۱۸ دقیقه
خوشبختی در یک کلام - بخش دوم
 ۳۴ دقیقه، ۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام

برای دانلود کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خوشبختی در یک کلام
سیما علیمحمدی
۱۳۹۸/۱/۳۱
عالی
سعید حیدرپور
۱۳۹۸/۱/۱۲
خیلی عالی بود
کاربر H.M
۱۳۹۷/۱۲/۵
کتاب بسیار خوبی است و گوینده بسیار عالی جملات را می خواند .
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)