دانلود کتاب صوتی داستان‌های شوکولی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان‌های شوکولی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان‌های شوکولی

کتاب صوتی داستان‌های شوکولی اثر شکوفه عظیم زاده، حکایتی کودکانه از یک شخصیت داستانی محبوب به اسم شوکولی است که با صدای دل‌نشین نازنین آذرسا روایت می‌شود.

این کتاب شامل داستان‌های کوتاه در مورد دختربچه‌ای به نام شوکولی است که ماجراهای مختلفی برایش اتفاق می‌افتد در این داستان‌های کوتاه سعی شده تا مطالب مفیدی مانند مضرات پرخوری، ایجاد خلاقیت و نوآوری در کودکان، دوری از زیاده خواهی‌های مضرر و... را به کودکان با زبانی شیرین و کودکانه آموزش داده شود.

در قسمتی از کتاب صوتی داستان‌های شوکولی می‌شنویم:

شوکولی از صبح که از خواب بیدار می‌شد قبل از اینکه دست و صورتش رو بشوره می‌رفت سراغ یخچال و شروع می‌کرد به خوردن و هر چی که مامانش اعتراض می‌کرد که دختر نخور دلت درد می‌گیره اهمیتی نمی‌داد. توی حیاط خونشون دو تا درخت گیلاس بود که یکیش چند تا بیشتر گیلاس نمی‌داد ولی همون چند تا خیلی درشت و قرمز و شیرین بودند و شوکولی شکمو عاشق آن گیلاس‌ها بود.

هر روز ظهر که مامان و خواهر و برادرش می‌خوابیدند یواشکی می‌رفت تو حیاط. کنار درخت یک شیر آب بلند بود شوکولی با سختی از آن بالا می‌رفت تا بلکه بتونه چند تا گیلاس بچینه برای خودش و بعد هم قبل از اینکه کسی متوجه بشه برمی‌گشت تو خانه.

یک روز که دوباره داشت این کار رو می‌کرد باباش که زودتر ار سر کار آمده بود و شوکولی را بالای شیر آب دید و کلی دعواش کرد که این چه کار خطرناکیه که می‌کنه و و گفت نمی‌گی بلایی سرت میاد؟

شوکولی بغض کرد و همون بالا شروع کرد به‌ های‌های گریه کردن و همه از خواب بیدار شدند و به حیاط آمدند. بابایی مهربونش که طاقت دیدن اشک‌های دختر کوچولوش و نداشت رفت و بغلش کرد و گفت گریه نکن عزیزم خودم برات می‌چینم.

فهرست مطالب

۴۳ دقیقه
سری داستان‌های شوکولی
 ۴۳ دقیقه، ۶۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی داستان‌های شوکولی

برای دانلود کتاب صوتی داستان‌های شوکولی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  داستان‌های شوکولی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)