دانلود کتاب صوتی در جستجوی شازده کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در جستجوی شازده کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در جستجوی شازده کوچولو

کتاب صوتی در جستجوی شازده کوچولو اثر بیمبا لندمن، چگونگی شکل‌گیری ایده‌ی داستان مشهور شازده کوچولو را با صدای زیبای امیرحسین صداقتی شرح می‌دهد.

در قسمتی از کتاب صوتی در جستجوی شازده کوچولو می‌شنویم:

هر سال تابستان، خانواده‌ی سَنت اِگزوپِری به همراه آنتوان که همه او را تونیو صدا می‌کردند و چهار برادر و خواهرش، مدتی را در عمارت ییلاقی‌شان در سنت موریس می‌گذراندند.

تونیو آن عمارت تابستانی را از هر جایی در این دنیا بیشتر دوست داشت. او می‌توانست کلی ماجراجویی کند؛ می‌توانست هزارتا در را باز کند، هزارتا اتاق برای گشت و گذار بود و چندین کمد لباس برای زیر و رو کردن وجود داشت.

در اتاق زیر شیروونی، گنج­‌هایی وجود داشتند، جعبه‌های پر از رمز و راز و چمدان‌هایی که پر از لباس‌های قدیمی بودند. بچه‌ها لباس‌هایی را که برای شاهزاده‌ها بود می‌پوشیدند، با خرگوش‌های پشمالوشون قدم می‌زدند و طوری رفتار می‌کردند که انگار آن‌ها یک موجود کمیاب هستند.

 ۲۶ دقیقه، ۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
در جستجوی شازده کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی در جستجوی شازده کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی در جستجوی شازده کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در جستجوی شازده کوچولو

نظرات کتاب صوتی در جستجوی شازده کوچولو

کاردرمانی ایرک
۱۴۰۰/۱/۱۵
افتضاح من که اصلا نتونستم استفاده کنم
پانیذ پورساکی
۱۳۹۸/۴/۱۱
بیشتر انتظرار داشتم
مشاهد همه نظرات (۲)