دانلود کتاب صوتی دست به هرچی می‌زد طلا می‌شد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دست به هرچی می‌زد طلا می‌شد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دست به هرچی می‌زد طلا می‌شد

کتاب صوتی دست به هرچی می‌زد طلا می‌شد اثر ود پراکاش چاولا درباره‌ی پادشاه حریص و مال دوستی به نام میداس است که هر روز و هر شب در حال جمع کردن ثروت بود و به مردم کشورش هیچ کمکی نمی‌کرد.

یک روز پادشاه شنید که جادوگری به سرزمین او آمده، تصمیم گرفت تا جادوگر را به قصرش دعوت کند و پادشاه از او خواست که جادویی کند تا هر روز طلا و جواهرش بیشتر شود و...

قصه و قصه گویی نقش بسیار مهمی در تکوین شخصیت کودک دارد، باعث پرورش قدرت بیان و عواطف و افکار کودک می‌شود و البته در تقویت و پرورش قوه‌ی تخیل، ابتکار، ابداع و ایجاد عشق و علاقه به ادبیات موثر است. شنیدن قصه برای کودکان تاثیر بسیار زیادی در رشد اعتماد به نفس کودک و علاقه‌مند کردن او به داشتن آزادی و عدالت اجتماعی دارد و هم‌چنین علاوه بر برآورده کردن نیازهای عاطفی کودک به آماده ساختن او برای دریافت پیام‌های اخلاقی و انسانی نیز مساعدت می‌کند.

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
دست به هر چی می‌زد طلا می‌شد
 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی دست به هرچی می‌زد طلا می‌شد

برای دانلود کتاب صوتی دست به هرچی می‌زد طلا می‌شد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دست به هرچی می‌زد طلا می‌شد
نسرین شهرابی
۱۳۹۷/۲/۲۹
عالی
عسل کریمی
۱۳۹۷/۸/۵
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)