دانلود کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن

کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن نوشته‌ی ژاکلین کلارک، داستانی زیبا و جذاب درباره‌ی گوزنی سر به هوا است که طی سانحه‌ای دندانش لق می‌شود و نمی‌داند باید چه کار انجام دهد.

موضوع کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن (Moose’s Loose Tooth) چیست؟

این کتاب صوتی به روایت یک روز معمولی از زندگی حیوانات بزرگ جنگل می‌پردازد. گوزن در حال قدم زدن بود که حواسش پرت شد و به یک درخت بزرگ خورد و یکی از دندان‌هایش لق شد. آقای گوزن پیش پرنده، ببر، زرافه، گورخر و فیل رفت تا از دوستانش کمک بگیرد و بتواند از شر این دندان لق نجات یابد.

اگر دوست دارید بدانید که عاقبت آقای گوزن و دندان لقش چه می‌شود، این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود. شنیدن این کتاب صوتی باعث می‌شود که کودکان با لق شدن و افتادن دندان‌هایشان آشنا شوند و بیاموزند که چگونه با این موضوع کنار بیایند. هم‌چنین این کتاب به کودکان انجام کار تیمی و کمک گرفتن از دیگران را می‌آموزد.

در قسمتی از کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن می‌شنویم:

همینطور که اون سه‌تا حیوون مشغول بودن، گورخر از راه رسید و گفت که دوست داره کمک کنه. بعد با دندون‌هاش، گوشِ ببر رو گرفت و تا می‌تونست کشید. حالا زنجیره طولانی‌تر شد. شترمرغ دندون رو گرفته بود، ببر شترمرغ رو توی چنگش داشت و گورِخر هم گوشِ ببر رو می‌کشید. با اینکه این همه حیوون جمع شده بودن و سعی می‌کردن مشکل آقای گوزن رو حل کنن، هنوز اون دندونِ لجباز کنده نشده بود.

همه داشتن ناامید می‌شدن تا اینکه زرافه اومد. همونطور که انتظار می‌رفت، زرافه تَهِ صف ایستاد و شروع به کشیدن گورِخر کرد. چهارتا حیوونِ بیچاره شبیه یک زنجیر به هم وصل بودن و یکی‌یکی همدیگه رو می‌کشیدن اما دندونِ لَقِ آقای گوزن هنوز سرجاش بود. میون اون همه شلوغی، فیلِ بزرگ وارد شد. همه با خودشون فکر می‌کردن مشکل حل می‌شه چون اون خیلی قوی بود. فیل خورطومش رو دور بدنِ زرافه پیچید و با تمام قدرت شروع به کشیدن کرد.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
دندون لق آقای گوزن

راهنمای دانلود کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن

برای دانلود کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دندون لق آقای گوزن
z k
۱۳۹۹/۷/۱۸
این داستان بامزه بود. دختر کوچولوی من که دوست ذره گوش کنه.
Liliy G
۱۳۹۹/۶/۲۸
عالیه عالی پسرم عاشقشه و تو دوران افتادن دندان شیری ممنون از همه عوامل
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)