دانلود کتاب صوتی دگرگونی: انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دگرگونی: انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دگرگونی: انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا

کتاب صوتی دگرگونی: انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا اثر وین دایر، به شما نکاتی کاربردی و مفید در جهت داشتن زندگی هدفمند و بامعنا می‌آموزد.

تنها یک چیز هست که عمیقا و اساسا باعث آزردگی انسان می‌شود، و آن این که زندگی بی‌معنایی بر او تحمیل شود. بزرگ‌ترین ولع زندگی ولع معناست. دکتر وین دایر (Wayne Dyer) معتقد است که همه ما می‌خواهیم زندگی‌مان هدف و معنا داشته باشد. به همین خاطر او سعی کرده در کتاب صوتی دگرگونی (The Shift) نکاتی را روشن کند که برای رسیدن به حالتی خودآگاه و روشنگرانه و به دنبال آن ایجاد یک زندگی هدفمند و معنادار لازم و ضروری است.

اولین دگرگونی که در زندگی همه ما رخ می‌دهد حرکت از عدم به سمت وجود است. از روح به جسم؛ از دنیای نادیدنی به سوی دنیای مادی اشیا، حد و مرزها و اجسام. کتاب صوتی دگرگونی به شما نشان می‌دهد چگونه در زندگی از جاه‌طلبی به سمت معنا حرکت کنیم. چنین دگرگونی‌ای احساس مجزا بودن را از میان برمی‌دارد، راه اتصال معنوی زندگی را روشن می‌کند و مستلزم حرکتی است از صبحگاه زندگی به سوی عصرگاه آن که عمدتاً هدفمند است.

وین دایر، استاد خود روان‌ درمانی و نویسنده 30 کتاب پرفروش و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. اکثر کتب وین دایر، حول محور «معنویت» و «عرفان» نگاشته شده است. مشهورترین کتاب وی با عنوان «قلمرو اشتباهات شما» در سال 1976 منتشر و به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ تبدیل شد.

 ۴ ساعت و ۳ دقیقه، ۲۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
فصل اول - از... - بخش اول
۳۵ دقیقه
فصل اول - از... - بخش دوم
۳۰ دقیقه
فصل دوم - جاه طلبی... - بخش اول
۳۰ دقیقه
فصل دوم - جاه طلبی... - بخش دوم
۲۹ دقیقه
فصل سوم - به سوی... - بخش اول
۲۴ دقیقه
فصل سوم - به سوی... - بخش دوم
۴۰ دقیقه
فصل چهارم - معنا... - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل چهارم - معنا... - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دگرگونی: انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا

برای دانلود کتاب صوتی دگرگونی: انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دگرگونی: انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا
Mehdi Tehrani
۱۳۹۷/۹/۱۵
لذت بردم از اقای دکتر و خانم تقدیسی و صرای اقای اینانلو
Ali Haji Mohammadi
۱۳۹۷/۹/۱۱
فوق العاده بود
نرگس صالحی
۱۳۹۸/۸/۲۹
بسیار بسیار عالی کتابی با محتوای عرفانی ودر عین حال مطالب روانشناسی بسیارخوب
من هر فصل رو دوبار گوش دادم و حتما برای چندمین بار باز هم گوش خواهم داد هرچند آدم خیلی منقلب میشه ولی لازمه تا با دید رو بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)