دانلود کتاب صوتی راز ناگفته جیم ران برای موفقیت در زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز ناگفته جیم ران برای موفقیت در زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راز ناگفته جیم ران برای موفقیت در زندگی

در کتاب صوتی راز ناگفته جیم ران برای موفقیت در زندگی مربیانی بزرگی هم‌چون دارن هاردی، آنتونی رابینز و برایان تریسی درباره‌ی آموزه‌هایی ارزشمندی که از جیم ران یاد گرفته‌اند و آن‌ها را به موفقیت‌های چشم‌گیری رسانده است، می‌گویند. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

بارها بزرگ‌ترین اساتید موفقیت و پیشرفت شخصی در دنیا از تاثیر بی‌بدیل جیم ران بر کار و اندیشه‌شان نوشته‌اند و گفته‌اند. چندان که برای بسیاری از علاقمندان به پیگیری مباحث این حوزه، این سوال پیش آمده است که واقعا تاثیر جیم ران چه بوده که برای این متفکران و مربیان حوزه موفقیت و تحول فردی، حکم سوخت موشک را داشته است. این کتاب صوتی شاید بهترین فرصت بری تحول است، آن‌چنان که خود می‌خواهید و رویایش را دارید.

جیم ران (Jim Rohn) سال‌هاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر مورد احترام است. وی پرورش‌ دهنده و انگیزه‌ دهنده‌ی یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است. وی یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت در قرن حاضر است و هنوز سخنان او در صدر قرار دارد. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعّالیّت داشتند، از قبیلِ آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد داشت.

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) الهام‌بخش میلیون‌ها انسان در سراسر کرۀ زمین است. او موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است، شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت است.

فهرست مطالب

۵۲ دقیقه
راز ناگفته جیم ران برای موفقیت در زندگی از زبان: دارن هاردی، آنتونی رابینز، برایان تریسی و...
 ۵۲ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی راز ناگفته جیم ران برای موفقیت در زندگی

برای دانلود کتاب صوتی راز ناگفته جیم ران برای موفقیت در زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راز ناگفته جیم ران برای موفقیت در زندگی
شهرام ...
۱۳۹۸/۵/۲
عاشق زاویه دیدش به چالشهای پیش رو در راه رسیدن به اهداف و موفقیت ها هستم
Amir Sohrab
۱۳۹۸/۱/۲۰
هر کجا کتابهای جیم ران رو دیدید ببینید.ایشون خدمت زیادی به جهان کرده.دارن هاردی ،تونی و تریسی از شاگردان ایشان هستن
saheb rezaeianpour
۱۳۹۸/۱/۴
کتاب صوتی خوبیه که میشه نکته های ریز اما ساده متوجه شد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)