دانلود کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت

کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت نوشته‌ی رابین شارما، روزنه‌ای از بعد برتر وجودتان را برای شما شرح می‌دهد، روزنه‌ای که هیچ‌گاه به آن توجهی نکرده‌اید، غافل از اینکه فقط اوست که برای شما باقی می‌ماند. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است و در حال حاضر به 70 زبان مختلف ترجمه شده است.

حدود 10 سال قبل، کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت (The Monk Who Sold His Ferrari)، منتشر شد و جنجالی بزرگ به پا کرد، به طوری که از آن زمان تاکنون زندگی میلیون‌ها انسان تغییر کرده است. این کتاب در مورد خشنودی و خوشبختی فردی در این دوران آشفته است.

داستان درباره‌ی وکیل برجسته و معروفی به نام جولیان منتل است که سال‌هاست موفقیت مادی و ثروت شگفت‌انگیزش نقابی بر خلا عمیق درونی‌اش است. این کتاب در آغاز به تعدادی کمی منتشر شد اما به سرعت، هیاهویی بر پا کرد و سپس طرفداران بسیاری پیدا کرد.

درون این کتاب پیام مهم و شگفت‌انگیزی وجود دارد که در سراسر جهان پخش شد، پیامی قدرتمند و در عین حال ساده که دربردارنده‌ی امید، الهام و موفقیتی شریف است و می‌تواند زندگی‌مان را تغییر دهد. این داستان الهام‌بخش کم‌کم جواب بزرگ‌ترین پرسش زندگی را در اختیارتان قرار می‌دهد. دقیقا مثل فرآیندی عملی که در ساختن خوشبختی، موفقیت، سرزندگی، شادی و آرامش درونی به شما یاری می‌رساند تا در پایان عمر، به زندگی‌تان افتخار کنید.

رابین شارما کیست؟

رابین شارما (Robin Sharma) در سال 1965 چشم به جهان گشود، او نویسنده، سخنران، نویسنده و مجری برجسته‌ی کانادایی در برنامه‌های تلویزیونی است و سال‌هاست در زمینه‌ی گسترش شخصی در حال نگارش و آموزش به افراد مختلف است. او ابتدا به حرفه وکالت مشغول شد اما در سن 25 سالگی تصمیم گرفت یک سخنران انگیزشی باشد، او از 1994 تا به حال 13 کتاب به انتشار درآورده است. کتاب‌های او در بیش از 60 کشور جهان و به 70 زبان مختلف به چاپ رسیده‌اند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت:

- داستانی جذاب که به زندگی شما برکت می‌دهد. (مارک ویکتور هانسن)
- داستانی جذاب که در عین یادگیری، از آن لذت خواهید برد. (پائولو کوئلیو)
- سفری ماجراجویانه، مفرح، جذاب و خیالی در قلمرو رشد و کارایی و شادی فردی است که در برگیرنده‌ی گنجینه‌ی دانشی است که به زندگی هر کسی ارزش می‌بخشد و باعث رشد آن می‌شود. (برایان تریسی)
- رابین اس شارما، پیامی مهم برای همه‌ی ما دارد، پیامی که می‌تواند زندگی مان را تغییر دهد. او نوعی کتاب راهنما درباره‌ی خشنودی فردی در این روزگار آشفته نوشته است. (اسکات دگارمو، ناشر قدیمی، مجله‌ی موفقیت)
- رابین شارما داستانی فریبنده خلق کرده است که ابزارهای کلاسیک تحول شخصیتی را با فلسفه‌ی ساده‌ی زندگی درهم می‌آمیزد، کتابی لذت بخش که زندگی‌تان را متحول خواهد کرد. (الین سنت جیمز)
- کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت منسجم و مفید است و قطعاً ارزش خواندن دارد... حقیقتاً به خواننده کمک می‌کند تا از پس روزمرگی‌ها بر بیاید. (روزنامه‌ی کینگستون ویگ استاندارد)

جملات برگزیده کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت:

- انسان‌های خوب دائم خود را قوی می‌کنند.
- در زندگی کردن هنرمندم، اثر هنری‌ام زندگی‌ام است.
- زمانی که به درستی سازمان می‌یابد، نشانه‌ی قطعی ذهنی سازمان یافته است.
- مبارزه‌ی خود را در برابر افکار ضعیفی آغاز کن که مخفیانه، وارد قصر ذهنت شده‌اند.
- همه‌ی ما به علت خاصی اینجا هستیم. زندانی گذشته‌ات نباش. معمار آینده‌ات باش.
- ناب‌ترین کاری که می‌توانی انجام دهی، بخشش به دیگران است. روی هدف برترت تمرکز کن.
- راز شادی ساده است: کاری را که عاشق انجام دادنش هستی، پیدا کن و سپس همه‌ی انرژی‌ات را صرف آن کن.
- زندگی برایم شمعی با عمری کوتاه نیست، مشعلی با شکوه است که برای آن لحظه‌ی بخصوص، باید نگهش دارم، و می‌خواهم قبل از اینکه آن را به دست آیندگان بسپارم، تا جایی که امکان دارد، به درخشندگی، روشن نگهش دارم.
- اکثر آدم‌ها از نظر جسمی، عقلی یا اخلاقی در دایره‌ای محدودتر و کوچک‌تر از آنچه می‌توانند باشند، زندگی می‌کنند. همه‌ی ما گنجینه‌ای از زندگی در دست داریم که می‌توانیم از آن برای چیزهایی استفاده کنیم که حتی خوابشان را هم نمی‌بینیم.

در بخشی از کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت می‌شنویم:

- به گونه‌ای عمل کن که انگار شکست خوردن غیرممکن و موفقیت حتمی است. هر فکری درباره‌ی نرسیدن به اهدافت را، چه مادی و چه معنوی، پس بزن. شجاع باش و برای کار روی تخیلاتت مرزی قائل نشو. هرگز اسیر گذشته نباش. آینده‌ات را معماری کن. هرگز یک جور نخواهی بود. همین طور که شهر بیدار و روز شکفته!

- جولیان گفت: روزی که یوگی رامان در بلندی‌های هیمالیا، داستان کوتاه و رمزآمیزش را برایم تعریف کرد، از خیلی جهات درست شبیه امروز بود.

- واقعا؟

- جلسه‌ی ما عصر شروع شد و تا شب طول کشید. حس تفاهمی که بین ما وجود داشت، فضا را سرشار از شوروحال می‌کرد. همان طور که قبلاً گفتم، به محض اینکه برای اولین بار رامان را دیدم، احساس کردم، برادری است که هرگز نداشته‌ام. امشب هم که کنار تو نشسته‌ام و از دیدن فریفتگی‌ات لذت می‌برم، همان انرژی و رابطه را حس می‌کنم. باید اعتراف کنم از وقتی دوست شدیم، همیشه احساس می‌کردم، برادر کوچکم هستی. حقیقت این است که خیلی از خصوصیاتم را در تو می‌بینم. جولیان تو وکیل مدافع بی‌نظیری بودی. هرگز قدرت تأثیرگذاری تو را فراموش نخواهم کرد.
- واضح بود که تمایلی ندارد هیچ گریزی به گذشته‌اش بزنیم.

 ۷ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۲۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۳ دقیقه
پیشگفتار مترجم
۴ دقیقه
تحسین راهبی که فراری‌‌اش را فروخت
۱ دقیقه
تقدیم
۳ دقیقه
سپاس‌گزاری
۱۹ دقیقه
فصل اول: زنگ بیداری
۱۰ دقیقه
فصل دوم: مهمانی مرموز
۱۶ دقیقه
فصل سوم: دگرگونی معجزه‌آسای جولیان منتل - بخش اول
۱۴ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۸ دقیقه
فصل چهارم: ملاقاتی جادویی با خردمندان سیوانا
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: دانشجوی معنوی خردمندان
۲۲ دقیقه
فصل ششم: دانش دگرگونی فردی
۲۵ دقیقه
فصل هفتم: باغ خارق العاده - بخش اول
۲۷ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل هفتم - بخش سوم
۲۸ دقیقه
فصل هشتم: برافروختن آتش درون - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل هشتم - بخش دوم
۱۶ دقیقه
فصل نهم: هنر کهن هدایت خود - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
۱۶ دقیقه
فصل نهم - بخش سوم
۲۱ دقیقه
فصل نهم - بخش چهارم
۱۸ دقیقه
فصل نهم - بخش پنجم
۲۲ دقیقه
فصل نهم - بخش ششم
۲۱ دقیقه
فصل دهم: قدرت انضباط فردی - بخش اول
۱۴ دقیقه
فصل دهم - بخش دوم
۱۲ دقیقه
فصل یازدهم: با ارزش‌ترین دارایی - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل یازدهم - بخش دوم
۱۶ دقیقه
فصل دوازدهم: هدف غایی زندگی
۱۸ دقیقه
فصل سیزدهم: راز جاودان یک عمرشادی - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش دوم
۱ دقیقه
هفت فضیلت جاودان برای آگاهانه زندگی کردن
۳ دقیقه
درباره‌ی رابین شارما
۲ دقیقه
منبعی برای مدیریت و تعالی فردی

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت

برای دانلود کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهبی که فراری‌اش را فروخت

نظرات کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت

ahad keshavarz
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
این کتاب به نظرمن بسیار کتاب تاثیرگذار وکاربردی هست من تقریبا بیشتر کتابهای انگیزشی ورموز موفقیت رو خوندم اما این کتاب وجه تمایزی باتمام آن کتابها داشت واون اینکه این کتاب راجع به فلسفه وحقیقت زندگی صحبت میکندچیزی که امثال مولانا وخیام راجع به اون دراشعاروکتبشون گفتن. اما شرح داستان گونه این کتاب آنقدر جذاب وگیرا هست که مخاطب روتا لحظه آخر به دنبال خود میکشه، به نظرم این کتاب رونه یک بار که صدهابار باید خوند ونکته برداری کردازش، درمورد خوانش کتاب هم بایدبگم اجرای هوتن شاطری پور بهترین خوانشی بود که میتونست ازین کتاب بشه صدای بم، بازنگی خاص ولحن آرام خوانگشرکاملا بافضای معنوی کتاب سازگارهست وبه همان اندازه که خوانش آرمان سلطان زاده در اثرمرکب تاثیر گذارهست، واقعا تبریک میگم به کتابره باانتخاب کتابهای اینچنین تاثیرگذار وهمچنین استفاده از خوانش گران حرفه‌ای برای خوانش این کتابها.
abas rahimi
۱۳۹۸/۱۰/۱۹
من تمام این نکات را در کتابهای مختلف روانشناسی خوانده بودم، اما تاثیری که این کتاب روی روان من داشت،، هیچ کدام از کتابهای قبلی با اینکه دارای همین مضامین بودند،، نداشتند،، واقعا ممنون از کتابراه و نویسنده خوش ذوق این کتاب آقای رابین شارما
armin mir
۱۳۹۹/۹/۲۸
دوستان من تا الان سه بار شنیدم و با دقت سعی کردم مطالب رو درک کنم. و هرچی بیشتر و با دقت گوش میکنم انگار چیزهای جدیدی رو درک و احساس میکنم. نکته مثبت این کتاب خیلی زیاد هستش. امروز متوجه شدم تمام کلمات و مسیر داستان تماما با کلمات مثبت همراه هست. زمانیکه یه کتاب دیگه میخوندم که کلمات منفی و نا امید کننده داشت و احساس کردم چقدر کلمات می‌توانند بار سنگینی داشته باشند. به زور خودمو جمع و جور کردم.
لطفا حتما گوش کنید یا بخونید‌اش واقعا میگم بی نظیره.
مشاهد همه نظرات (۱۸۰)