دانلود کتاب صوتی رودخانه‌ی تغییر: چگونه سختی‌ها می‌توانند به رشد ما کمک کند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رودخانه‌ی تغییر: چگونه سختی‌ها می‌توانند به رشد ما کمک کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رودخانه‌ی تغییر: چگونه سختی‌ها می‌توانند به رشد ما کمک کند

الیزابت لسر در کتاب صوتی رودخانه‌ی تغییر: چگونه سختی‌ها می‌توانند به رشد ما کمک کند، به روایت داستان زندگی مردمانی می‌پردازد که با مشکلاتی همچون بیماری، جدایی و طلاق، از دست‏ دادن شغل و یا عزیزان، مواجه شده و سربلند بیرون آمده‏‌اند؛ قوی، آگاه، آرام، هدفمند و پرشورتر از قبل شده‏‌اند؛ آن‏‌ها تغییر را پذیرفته و با استقبال از آن، رشد یافته‌‏اند.

رودخانه‌ی تغییر (Broken open how difficult times can help us grow) درباره‏‌ی عبور از دوران و شرایط سخت است؛ شرایطی که انسان می‏‌تواند در آن، شکوفا شود و رشد یابد. 

چقدر عجیب است که طبیعت زندگی این ‌چنین است که در تغییر باشد، اما طبیعت انسانی طاقت تغییر را ندارد و در برابر آن مقاومت نشان می‌دهد. و چقدر طعن‌آمیز است که دوران‌های سختی که مایه‌ ترس ما می‌شوند، همان دوران‌هایی هستند که توان شکوفا کردن ما و در انداختن ما به مسیری که می‌بایست در آن گام زنیم را دارند.

رودخانه‌ی تغییر درباره چنین دوران‌هایی است و الیزابت لسر (Elizabeth Lesser) در آن مجموعه‌ای از داستان‌هایی درباره تغییر و تحول در زندگی خودش، دوستان و خانواده‌اش، و مردمان دلیری که در کلاس‌های آموزشی‌اش ملاقات داشته جمع‌آوری کرده است. این داستان‌ها را برای شما بازگو می‌کند، زیرا تیری که انسانی پیروزمندانه در زندگی‌اش بر هدف بنشاند، توان الهام‌بخشی به زندگی دیگر انسان‌ها را نیز دارد. داستان‌هایی در این کتاب هست که می‌تواند برای شما، آنگاه که تصمیم به آغاز سفر به فصلی نو گرفتید، الهام‌بخش و یاری‌رسان باشد.

الیزابت لسر کتاب خود را با داستانی تکان‌ ‏دهنده آغاز می‌‏کند؛ داستان خانواده‌‏ای که از شرایطی بحرانی عبور می‏‌کند و انسان‌‏هایی که آرامش زندگی خود را از دست داده‌‏اند. اما نکته‌‏ی اصلی در همین‌‏جا نهفته است: «عبور». ما در بسیاری از مواقع، به‌ ‏هنگام مواجهه با شرایط سخت، از پذیرش واقعیات سر باز می‌‏زنیم؛ غافل از این‏که در دل تمام سختی‏‌ها، موهبتی نهفته است؛ قدرتی که می‏‌توانیم از آن خود کنیم و رشدی که می‏‌توانیم بیابیم.

کتاب صوتی رودخانه‌‏ی تغییر، داستان انسان‌‏هایی است که مانند بسیاری از ما، در برابر مشکلات قرار گرفته و باید تصمیمی بگیرند: تسلیم شوند و شکست بخورند؟ و یا سختی را پذیرفته، از آن عبور کنند و به‌‏عنوان انسانی تغییر یافته و رشد یافته، از آن بیرون بیایند؟

الیزابت لسر در کتاب خود، رودخانه‌‏ی تغییر، ابزارهایی برای مواجهه با دشواری‌‏ها به مخاطبانش ارائه می‌‏دهد. او که سال‌‏ها در موسسه‏‌ی امگا شاهد تغییر و رشد انسان‌‏ها بوده، بینش عمیق خود در رابطه با راه‌‏های عبور از شرایط چالش‌‏برانگیز را با ما به اشتراک می‏‌گذارد.

لسر در این کتاب با ارائه‌‏ی راهکارها و رهنمودهایی برای روبه‌رو شدن با شرایط بحرانی، ما را در حفظ آرامش درونی و بهره‌ ‏بردن صحیح از توانمندی‏‌های خود یاری رسانده، برای پذیرش و استقبال از تغییر آماده می‌‏سازد. او مخاطبان کتابش را با شرح داستان انسان‌‏هایی که میان شکست و پیروزی بر دشواری‌‏ها، پیروزی را برگزیده‌‏اند، به سوی شکوفایی و رشد هرچه بیشتر، رهنمون می‌‏سازد. «رودخانه‌‏ی تغییر»، درواقع نام یکی از بخش‌‏های این کتاب است که در ترجمه‌‏ی فارسی، به‌‏ زیبایی به‌ ‏عنوان نام اصلی برگزیده شده است. 

الیزابت لسر، نویسنده و بنیان‏‌گذار موسسه‌‏ی امگا، بزرگ‏ترین مرکز آموزش بزرگسالان در آمریکا با تمرکز بر صحت و سلامتی، معنویت و پرورش خلاقیت است.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
پشت جلد
۱ دقیقه
تقدیم
۱۳ دقیقه
پیش درآمد
۳۳ دقیقه
پیش گفتار
۵ دقیقه
بخش یک - ندای دعوت درون
۳۱ دقیقه
آنچه اینیشتین می‌دانست
۱۲ دقیقه
آنچه دانته می‌دانست
۱۱ دقیقه
دست‌هایی که کار گره‌های توست
۱۲ دقیقه
آن راز که فاش و آشکار است
۹ دقیقه
دلقک‌ها سوار اتوبوس
۱۸ دقیقه
جراحی قلب باز
۱۳ دقیقه
جنگجوی طریقت قلب
۱۲ دقیقه
آسودن و سقوط
۸ دقیقه
میهمانی انقلابی
۱۰ دقیقه
غول‌های خفته و فرشتگان غریب
۸ دقیقه
شور و شعف زنده بودن
۱۱ دقیقه
بخش دو - سفر ققنوس
۲۶ دقیقه
آغاز وحشت این جاست آغاز اعجاز این جاست
۲۴ دقیقه
عنایتی مهیب
۲۳ دقیقه
قبل و بعد از واقعه
۱۱ دقیقه
قلب‌های داغدار
۶ دقیقه
بخش سه - شمن عشق
۱۲ دقیقه
ترک خانه پدری
۱۰ دقیقه
معادله‌ی ازدواج
۶ دقیقه
بخش چهار - کودکان
۱۲ دقیقه
فرزند اول
۱۲ دقیقه
خرگوش فراری
۱۹ دقیقه
جابجایی عظیم مبل
۲۲ دقیقه
موهبت
۱۲ دقیقه
ژن قیژ قیژ
۲۵ دقیقه
بگذار و بگذر
۱۷ دقیقه
جان آهنین
۷ دقیقه
وقتی حلقه وسعت می‌یابد
۱۱ دقیقه
یاس و تار
۱۰ دقیقه
بخش پنج - تولد و مرگ
۱۱ دقیقه
به دنبال شکوه ابرهای افتخار
۱۴ دقیقه
صدمین نام
۱۵ دقیقه
رویاهای دیدار
۱۷ دقیقه
سوگ شیرین
۱۳ دقیقه
درختان و لاک پشت‌ها
۹ دقیقه
مناجات مرگ
۵ دقیقه
بخش شش - رودخانه‌ی تغییر
۱۰ دقیقه
لذت گذر زمان
۱۵ دقیقه
تا مِی شود انگور ما
۲۱ دقیقه
ت مثل تغییر
۷ دقیقه
پذیرفتن تردید
۷ دقیقه
برای هوگو
۱۴ دقیقه
آرامش پایدار
۷ دقیقه
حقیقت
۸ دقیقه
منزلگاه روح
۷ دقیقه
ابزار کار
۱۶ دقیقه
مراقبه
۲۵ دقیقه
راهنمای مراقبه
۸ دقیقه
ده گام در انجام مراقبه
۱۵ دقیقه
روان درمانی
۱۰ دقیقه
همکاری با استادان و متخصصان
۱۳ دقیقه
دعا خوانی
 ۱۲ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۶۹۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی رودخانه‌ی تغییر: چگونه سختی‌ها می‌توانند به رشد ما کمک کند

برای دانلود کتاب صوتی رودخانه‌ی تغییر: چگونه سختی‌ها می‌توانند به رشد ما کمک کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رودخانه‌ی تغییر: چگونه سختی‌ها می‌توانند به رشد ما کمک کند
عباس پریسای
۱۳۹۷/۷/۲۸
خیلی قابل تامل و خوب نوشت بود
محمد فتحی
۱۳۹۷/۷/۲۵
عالی بود
Moslehrazm Razm
۱۳۹۸/۴/۱۳
کتاب فوق العاده ای بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)