دانلود کتاب صوتی زندگی کم خرج


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی کم خرج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی کم خرج

کتاب صوتی زندگی کم خرج اثر دبورا تیلور هاف، اصول و توصیه‌های ساده و موثری در ارتباط با کاهش هزینه‌های زندگی بیان می‌کند.

کتاب صوتی زندگی کم خرج (Frugal living for dummies‬) مرجعی کامل و آماده برای کسانی‌ست که به دنبال شیوه‌های زندگی کم هزینه‌تر هستند. در این کتاب نکاتی طلایی وجود دارد که به شما کمک می‌کنند هزینه‌های بخش‌های گوناگون زندگی‌تان را کاهش دهید و با استفاده از این راهنمای عملی یاد بگیرید که چطور با صرف هزینه‌ی کمتر برای تهیه مایحتاج، پس‌انداز خود را افزایش دهید و در زندگی‌تان سهمی هم برای تفریح و مسافرت قائل شوید.

کتاب صوتی زندگی کم خرج در پنج بخش گردآوری شده است. «پرداختن به مسائل اساسی»، «با درآمد رعیتی مثل پادشاهان غذا بخورید»، «تامین بودجه برای خانواده‌ای کم‌خرج»، «از داشتن زندگی و فکری مقتصد لذت ببرید» و «بخش ده‌تایی‌ها» عنوان بخش‌های کتاب است.

این اثر به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از میان هزینه‌های بالای زندگی مدرن، راه خود را پیدا کنید، هم‌چنین اطلاعات خوب و مفیدی در مورد دامنه‌ی وسیعی از موضوعات مرتبط با پول و خانواده به شما ارائه می‌دهد. این کتاب دارای 4 توصیه‌ی مهم‌ است: اهداف بلند مدت؛ با در نظر گرفتن اهداف مالی بلند مدت و برنامه‌ریزی صحیح به آرزوهایتان رنگ واقعیت بزنید. به خریدهای مازاد نه بگویید؛ مراقب حیله‌ها و نیرنگ‌های نهفته در پس تبلیغات زیرکانه‌ی فروشگاه‌ها باشید. بپذیرید که منابع مالی شما محدودند؛ چهارچوب مشخصی برای هزینه‌های مختلف، از تغذیه و تفریح گرفته تا حمل و نقل و آموزش، تعیین کنید. مهار کردن مخارج کودکان و نوجوانان؛ مدیریت هزینه‌ها را از سنین پایین به بچه‌ها آموزش دهید. دبورا تیلور هاف (Deborah‬ Taylor Hough) در این کتاب به بررسی اهداف مالی بلند مدت می‌پردازد، تا با برنامه‌ریزی صحیح به آرزوهایتان رنگ واقعیت ببخشید.

اصول زندگی مقتصدانه،‌ خلاص شدن از بدهی‌ها، نه افراط و نه تفریط، زندگی شاهانه با درآمد رعیتی، مدیریت زندگی در زمان بی‌شغلی، ده روش کم خرج برای اینکه به خانواده‌تان نشان دهید چقدر دوستشان دارید،‌ رمز و راز آشپزی کم هزینه برای خانم‌های کدبانو، همه‌ی این‌ها را در کتاب زندگی کم خرج می‌آموزید، هم‌چنین یاد می‌گیرید که جرئت به خرج دهید و هزینه‌ها را کم کنید، هنر پس‌انداز کردن را به کودکان‌تان بیاموزید، با بودجه‌بندی درست در دنیای پرهزینه‌ی امروز راحت زندگی کنید. جشن‌هایی باشکوه و در عین حال ساده و کم خرج برگزار کنید.

دبورا تیلور هاف، نویسنده، خبرنگار و ویراستار خبرنامه سمپل تایمز،‌ است. او در تمام طول زندگی خود از افراط کردن در مسائل مالی دوری کرده و به صورت مقتصد زندگی را گذرانده است، زمانی که او در مقطع دبیرستان بود با مادرش به حراجی‌های دست دوم شهر می‌رفت و از آن‌ها خرید می‌کرد، هم‌چنین برای مهیا کردن غذا نیز از حراج‌های سوپرمارکت استفاده می‌نمود زیرا در خانواده‌ای پرجمعیت و کم‌درآمد زندگی می‌کرد. او از طریق سخت‌کوشی، به دست آوردن تجربه‌ی شخصی و خواندن کتاب‌های بسیاری درباره‌ی موفقیت و امور مالی، راه و روش مقتصد زندگی کردن را آموخت و با افتخار از مدرسه‌ی هاردناکز فارغ‌التحصیل شد. دبورا کتاب‌های بسیاری درباره راه و رسم زندگی کم خرج نوشته که به زبان‌های مختلفی نیز منتشر شده است.

 ۱۲ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۷۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
مقدمه
۴۵ دقیقه
بخش یک: پرداختن به مسائل اساسی - فصل اول: زندگی کم خرج در دنیای پر هزینه
۳۷ دقیقه
فصل دوم: همه‌ی افراد خانواده یک جبعه‌ی مقتصد
۲۳ دقیقه
فصل سوم: صاف کردن بدهی و تهیه‌ی بودجه
۵۵ دقیقه
بخش دو: با درآمد رایتی مثل پادشاهان غذا بخورید - فصل چهارم: بدون اینکه سر کیسه شوید خرید کنید
۲۷ دقیقه
فصل پنجم: خواهش میکنم دیگر نان و پنیر بخورم، غذاهای به صرفه درست کنید
۳۲ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۴۸ دقیقه
فصل ششم: نکاتی برای آشپزی سریع و به صرفه
۳۴ دقیقه
بخش سوم: تامین بودجه برای خانواده ای کم خرج - فصل هفتم: کاستن از هزینه‌های بچه‌ها، اصول اولیه‌ای را برای بودجه‌ی کم خود مشخص کنید
۴۵ دقیقه
فصل هشتم: بچه‌ها را به مدرسه بفرستید و در عین حال مراقب مخارج خود باشید
۳۱ دقیقه
فصل نهم: با وجود بودجه کم خوب لباس بپوشید و احساس خوبی داشته باشید
۶۵ دقیقه
فصل دهم: خانواده‌ای که با هم تفریح کنند کنار هم می‌مانند، تفریحات اقتصادی خانواده
۳۸ دقیقه
فصل یازدهم: تفریحات اقتصادی در تعطیلات سالیانه
۴۸ دقیقه
فصل دوزادهم: روش‌های اقتصادی برای برگزاری جشن‌ها و مراسم خاص
۵۰ دقیقه
بخش چهارم: از داشتن زندگی و فکری مقتصد لذت ببرید - فصل سیزدهم: پس‌انداز پول از مخارج خانه
۵۷ دقیقه
فصل چهاردهم: کاهش هزینه‌‌ی قبض‌ها
۴۴ دقیقه
فصل پانزدهم: صرفه جویی در خرید اقلام گران قیمت
۵۰ دقیقه
فصل شانزدهم: یافتن وسایل دست دوم با کیفیت
۱۳ دقیقه
بخش پنجم: بخش ده‌تایی‌ها - فصل هفدهم: ده روش اقتصادی برای اینکه به عشق خود بگویید دوستت دارم
۱۶ دقیقه
فصل هجدهم: ده ایده اقتصادی برای هدیه دادن

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگی کم خرج

برای دانلود کتاب صوتی زندگی کم خرج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگی کم خرج
soheila oliaee
۱۳۹۸/۲/۲۱
بسیار عالی و مفید
فرشته مبینی
۱۳۹۹/۶/۱۷
سلام. کتاب خوبی بود.. 🌼🌼🌼
zeinab mosaferian
۱۳۹۹/۵/۳۱
حیف وقتم که تا فصل ۵براش گذاشتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)