دانلود کتاب صوتی ساختن تقدیر و سرنوشت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساختن تقدیر و سرنوشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ساختن تقدیر و سرنوشت

ژوزف مورفی روانشناس و ذهن‌شناس مشهور در کتاب صوتی ساختن تقدیر و سرنوشت، به شما می‌گوید که خود شما هستید که سرنوشت خود را رقم می‌زنید. 

در کتاب ساختن تقدیر و سرنوشت (Making fate & destiny)، شما خواهید آموخت که چگونه کنترل زندگی خود را بر عهده گرفته و مسیر خود را به سمت موفقیت توسعه دهید. همچنین می‌آموزید که چگونه موفقیت افراد استثنائی را تکرار و این الگوها و استراتژی‌ها را در خودتان ایجاد کنید.

این کتاب دربردانده‌ی مطالب کوتاهی درباره موضوعاتی از قبیل قدرت خیال، خوشبخت کردن با تصورات مثبت، حرکت دادن تصاویر ذهنی، موفقیت در بازار بورس، محو افکار منفی و ناپسند، لذت زندگی، شکوفا کردن استعدادهای فرزندان، و محو ناکامی‌ها در زندگی است.

دکتر ژوزف مورفی (Joseph Murphy) در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان کرد، و تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دکترای علوم مختلف از قبیل الهیات، شیمی، فیزیک و... دریافت کرد. بعد از سال‌ها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان به این نتیجه رسید که انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد که می‌تواند زندگی انسان‌ها را متحول سازد.

دکتر مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش، مهربانی، صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات و آموخته‌های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد و از جانب مردم و دوستداران روانشناسی و موفقیت استقبال بی‌نظیری شد. در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت 28 سال به سخنرانی پرداخت، حدود 1300 الی 1500 نفر در سخنرانی‌هایش هر یکشنبه حضور می‌یافتند. او روزانه به سخنرانی در برنامه‌های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد.

فهرست مطالب

۵۲ دقیقه
ساختن تقدیر و سرنوشت
 ۵۱ دقیقه، ۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ساختن تقدیر و سرنوشت

برای دانلود کتاب صوتی ساختن تقدیر و سرنوشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ساختن تقدیر و سرنوشت
Saeedeh Asadi
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
خوب بود.
Mohammadamin Abedi
۱۳۹۷/۱۱/۹
خوب است
مرجان تهرانی
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
کتاب خوبی بود. مطالبش همه تکراری از کتابهای خود یاری دیگه بودو مطلب جدیدی نداشت اما همین تکرارهم بد نبود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)