دانلود کتاب صوتی سرو بلند گوراب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرو بلند گوراب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سرو بلند گوراب

داستان کتاب صوتی سرو بلند گوراب اثر هادی حکیمیان، رمان برگزیده هشتمین جشنواره داستان انقلاب، در فضای بومی و محلی یکی از روستاهای ییلاقی استان یزد می‌گذرد. دو نوجوان در این رمان به عنوان شخصیت‌های محوری، همراه مردم با نیروهای رژیم ستم شاهی درگیر می‌شوند و این حرکت سرآغازی برای قیام روستاییان علیه ظلم و استبداد است.

این قصه با نذر یک خانواده‌ی مذهبی که در روز عاشورا نذری می‌دادند، پیوند خورده است. پدر خانواده در دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی درگیر سیاست شده بود و در پایان داستان نیز جنازه او را برای خانواده‌اش آوردند. این داستان در یک ده کوچک اتفاق می‌افتد و از فعالیت‌های پدر و تربیت اخلاقی دینی مادر خانواده صحبت می‌شود و رویکردی مذهبی و انقلابی دارد.

در بخشی از کتاب صوتی سرو بلند گوراب می‌شنویم: 

«پدرم سوار بر اسب سفیدش از میان‌بُر وسط بیشه رفته بود و چند نفری هم که توی راه دیده بودند، می‌گفتند هراسان بوده، عجله داشته و طوری اسبش را تاخت می‌کرده انگار که یکی دنبالش کرده. هرچه منتظر شدیم پدرم نیامد. خانم‌آغا می‌گفت لابد رفته شهر که اول برود کارخانه و بعد هم دفتر شورای شهر. به آقاخان زنگ زدیم، اما هیچ‌کس از او خبری نداشت. دیر آمدن و حتی نیامدن پدرم به خانه چیز بی‌سابقه‌ای نبود، به‌خصوص تابستان‌ها که یک پایش شهر بود و یک پا روستا. تازه این روزها مادرم مدام به او می‌گفت:‌ «داری زیادی به خودت فشار می‌آوری»، اما پدرم همیشه می‌خندید و باز هم شب‌ها تا دیروقت بیدار بود. صبح زود از خانه می‌زد بیرون. این عادت را توی شهر هم داشت. آن روز هم، مثل همیشه، رفته بود، منتها سوار بر اسب و باعجله. مادرم تا نیمه‌شب منتظر بود و می‌گفت می‌آید که نیامد. پدرم نیامد».

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
بخش اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم
۳۰ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم
۲۹ دقیقه
بخش پنجم
۲۴ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم
 ۳ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۱۸۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی سرو بلند گوراب

برای دانلود کتاب صوتی سرو بلند گوراب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سرو بلند گوراب