دانلود کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست

کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست دربردارنده‌ی تجربیات باارزش و مفید کیم وو چونگ، مدیر و مؤسس سابق کمپانی دوو برای جوانان کره‌ای و سراسر جهان است که به آن‌ها کمک می‌کند مسیری درست را برای دستیابی به موفقیت انتخاب کنند.

کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست: راهی به سوی موفقیت واقعی (Every Street is Paved with Gold: The Road to Real Success)، یکی از پرفروش‌ترین و برجسته‌ترین کتاب‌های کره‌‌ای است. این کتاب پس از انتشار طرفداران زیادی پیدا کرد و در سراسر جهان به زبان‌های گوناگون ترجمه شد. علت اصلی محبوب بودن آن، این است که درباره‌ی سرنوشتی حقیقی می‌باشد و دربردارنده‌ی پندهای مهمی برای تمام اقشار خصوصا جوانان است.

کیم وو چونگ (Kim Woo Choong) نابغه‌ای کارآفرین است که با تلاش و پشتکارش توانسته دنیا را مبهوت و حیرت‌زده‌ی خود کند. نبوغ و هوش منحصر به فرد او در کار و تجارت، مورد تقدیر بسیاری از مدیران جهان قرار گرفت. او در خانواده‌ی فقیری بزرگ شد اما با تدبیر، هوش بالا، سعی و تلاشش، گروه صنعتی دوو را با بیش از 25 میلیارد دلار فروش سالیانه تاسیس کرد. زندگی او مملو از راهکارها و ایده‌های خلاقانه، مفید و کاربردی است که اگر آن‌ها را در زندگی خود به کار ببرید، می‌‌توانید به موفقیت‌های چشم‌گیری در کار و زندگی خود برسید.

این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند که چگونه راهکارهای جدیدی برای اخذ تصمیمات مهم زندگی کسب کنید، جلسات کاری طولانی خود را به پایان برسانید، وام‌هایی با مبالغ بالا بگیرید و کارمندان بزرگ و مطرح را استخدام کنید و...

هم‌چنین این کتاب صوتی به شما می‌گوید که برای دستیابی به اهداف خود باید به سختی و با درایت کار کنید و از درآمد خود به شکلی بهینه در جهت بهبود وضعیت جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنید، استفاده نمایید. آرام آرام این موضوع را درک می‌کنید که سنگ‌فرش‌های هر خیابان از طلا هستند و به سمت جاده موفقیت حرکت خواهید کرد.

کیم وو چونگ را بیشتر بشناسیم:

کیم وو چونگ، نویسنده و کارآفرین درخشان و برجسته‌ای است که پس از جنگ، از صفر آغاز به کار کرد و هیچ سرمایه‌ و درآمدی نداشت، اما با کوشش مداوم و هوش بالای خود توانست یکی از شرکت‌های بزرگ بین‌المللی جهان به نام «دوو» را تأسیس کند. او نخست با خرید و احیا کردن شرکت‌های ورشکسته کارش را شروع کرد. اغلب کتاب‌ها و سخنرانی‌های او خطاب به جوانان است. جوانانی که ممکن است متعلق به نقاط گوناگون این کرۀ خاکی باشند.

جوایز ارزنده‌ی کیم وو چونگ نابغه‌ی کارآفرین عبارت‌اند از:

- تقدیر مجله کره‌ای اکونومیست در سال 1988 به عنوان تاجری موفق و مؤثر.
- تقدیر دفتر یونسکو در سئول در سال 1989 به عنوان فردی که با تلاش معنای دیگری به کار داده است.
- تقدیر توسط دولت پاکستان و سودان به خاطر کمک به پیشرفت اقتصادشان و دریافت نشان‌ افتخار در ایالات‌ متحده و کره
- دریافت جایزه بین‌المللی از کارل گوستاو شانزدهمین پادشاه سوئد، در ژوئن سال 1984 که این جایزه هر سه سال یک‌بار توسط اتاق بازرگانی به کارآفرینانی که ایده خود را به مرحله عمل رسانده‌اند، اعطا می‌شود.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست:

- اکثر نوآورى‌ها حاصل افکار ساده هستند.
- رؤیاها قدرت ایجاد تغییر در جهان هستند.
- همیشه با ذهنیت یک مالک کار و زندگى کنید.
- اگر فقط به‌ موقعیت فعلی‌ات بچسبی، دیگران از کنارت می‌گذرند.
- یک اشتباه، معلم خوبى براى انسان است، دو اشتباه بسیار زیاد است.
- تجارت تنها سود کردن نیست، کمتر ضرر کردن نیز بخشى از تجارت است.
- کسی که خودش را غرق در کارش کرده است، هرگز شکست نمی‌خورد.
- موقعیت‌هاى کارى بزرگ‌تر و مهم‌تر، باید با جدیت و قاطعیت بیشترى دنبال شوند.
- در نظر پیشگامان، دنیا مکانی است بزرگ و بی‌نهایت کار برای انجام دادن وجود دارد.
- برنج باید در ظرف باشد تا خورده شود وقتی روی زمین ریخت دیگر هیچ‌کس آن را نمى‌خورد.

در قسمتی از کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست می شنویم:

شرکتهاى آفریقایى اغلب مدیران ارشد دیگر شرکتها را به خدمت مىگیرند، اما به اعتقاد من این سیاست درستى نیست، به دلیل این که همه کارها در یک معامله و تجارت از طریق آشنایى انجام مىشود و اگر شما مدیرانتان را از داخل شرکت انتخاب کنید بدان معنى است که آن‌ها آشنایى بیشترى با شما و کار شما دارند. هر شخصى که به سختى کار کند مىتواند مدیر توانایى باشد، اما شما باید بهترین فرد ممکن را براى انجام کارتان پیدا کنید.

زمانى که کار شما در حال گسترش و پیشرفت است، به مدیرى احتیاج دارید که با قدرت و اقتدار کار شما را به پیش ببرد. بعد از گسترش شرکت به مدیرى احتیاج دارید که بتواند با سختگیرى استحکام کار را افزایش دهد و اگر زمانى کار شما با رکود مواجه شد دوباره به همان مدیر اول نیاز خواهید داشت. حال چگونه مىتوان از یک مدیر باسابقه انتظار داشت زمانى که به تازگى به شرکتى پیوسته بتواند همة مدیران را بشناسد و اعتماد آن‌ها را جلب کند. کار زمانى به خوبى انجام مىشود که همة مدیران شما دست در دست یکدیگر به سختى کار کنند.

هر زمان اشتباهى رخ مىدهد این مدیر ارشد است که باید مسئولیت را بپذیرد. در این صورت است که سایر مدیران به او اعتماد پیدا خواهند کرد و او مىتواند راحتتر افراد مناسب براى کارهاى مختلف را پیدا کند.

 ۶ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۳۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۹ دقیقه
بخش اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم
۳۱ دقیقه
بخش سوم
۳۴ دقیقه
بخش چهارم
۲۴ دقیقه
بخش پنجم
۳۴ دقیقه
بخش ششم
۴۱ دقیقه
بخش هفتم
۳۵ دقیقه
بخش هشتم
۳۱ دقیقه
بخش نهم
۳۲ دقیقه
بخش دهم
۳۸ دقیقه
بخش یازدهم
۳۹ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست

برای دانلود کتاب صوتی سنگفرش هر خیابان از طلاست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سنگفرش هر خیابان از طلاست

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
همت عباسی راد
۱۳۹۹/۱/۶
کتاب بسیار خوبی است برای همه کسانیکه رویا دارن و نشون میده که سخت کوشی حرف اول رو میزنه و اگه باهوش باشیم اطرافمون پر از فرصتهای طلایی هست
Mitra Fakhra
۱۳۹۹/۵/۱
این کتاب را بسیار دوست داشتم، البته میدانم همه ما نمیتوانیم با تفکر نویسنده حرکت کنیم، ولی اگر چند درصد هم در ما تاثیر بگذارد، حتما در پیشبرد جامعه موفق تَر خواهیم بود.
خواندن این کتاب را به افراد سخت کوش توصیه میکنم.
از کتابراه سپاسگزارم
لولیتا پروانه
۱۳۹۹/۱/۲۱
صدای بینظیر کتاب خوب ممنون از ماه آوا و کتابراه عزیز
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)