دانلود کتاب صوتی شفای زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شفای زندگی

با کتاب صوتی شفای زندگی اثر لوئیز ال هی درمی‌یابید که هرگونه درباره‌ی خود بیندیشید، همان اندیشه به واقعیت تبدیل می‌شود و هر اندیشه‌ای که از ذهنتان می‌گذرد، آینده‌ی شما را می‌آفریند.

هر کدام از ما با اندیشه‌ها و احساس‌هایمان تجربه‌های خود را می‌آفرینیم. اندیشه‌هایی که به ذهن ما راه می‌یابد و کلماتی که بر زبان می‌رانیم، تجربه‌های ما را می‌آفریند. خود ما اوضاع و شرایط را می‌آفرینینم و بعد برای ناکامی خود، دیگران را سرزنش می‌کنیم و اقتدار خویش را از دست می‌دهیم. هیچ‌کس و هیچ‌جا و هیچ‌چیز بر ما اقتداری ندارد زیرا ما تنها اندیشه‌ور ذهن خودمان هستیم. ما تجربه‌ها و واقعیت خویش و همه‌ی کسانی را که در این واقعیت جا گرفته‌اند می‌آفرینیم.

نفرت و انتقاد و احساس گناه و ترس، بیش از هر چیز دیگر مشکل ایجاد می‌کند. این چهار چیز در تن و زندگیمان مسائل عمده ایجاد می‌کند. این احساس حاصل سرزنش دیگران، و شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت برای تجربه‌های خویش است. هر رویدادی که در زندگی ما پیش می‌آید بازتاب تفکر درونی ماست. من رفتار ناپسند دیگران را تأیید نمی‌کنم اما اعتقادات ما است که مردمانی را که آنگونه رفتار می‌کنند به سوی ما جذب می‌کند. اگر می‌بینید که مدام می‌گویید: همه با من چنین و چنان می‌کنند، از من انتقاد می‌کنند، هرگز مطابق خواسته‌ام رفتار نمی‌کنند و... همین الگوی شماست. در شما اندیشه‌ای هست که مردمانی را به سوی شما می‌کشاند که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهند. هرگاه که دیگر اینگونه نیندیشید، آن‌ها به جایی دیگر می‌روند و این کارها را با فرد دیگری می‌کنند زیرا شما دیگر آن‌ها را جذب نمی‌کنید.

چند الگو هستند که به جسم صدمه می‌زند، نفرت طولانی چنان بدن را می‌خورد که به مرضی می‌انجامد که آن را سرطان می‌خوانیم. اگر انتقاد به صورت عادت درآید اغلب آرتروز یا ورم مفاصل می‌آورد. ترس و فشار ناشی از آن می‌تواند بیماری‌هایی چون کچلی و ریزش مو، زخم معده، و پاهای دردناک به وجود آورد. ولی عفو و بخشش و دست کشیدن از نفرت می‌تواند حتی سرطان را معالجه کند. اگرچه ممکن است این حرف ساده لوحانه به نظر برسد، اما افراد بسیاری شاهد آن بوده‌اند و تجربه‌اش کرده‌اند(مثل خانم لوییز هی که سرطان خود را اینگونه درمان کرد).

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه خودیاری و رشد شخصی شناخته شده است. او سخنران انگیزشی و نویسنده چندین کتاب در زمینۀ روانشناسی، موفقیت و همچنین یکی از رهبران و مروجان تفکر نوین است.

 ۴ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۲۳۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
فصل اول: چیزی که من به آن معتقدم
۱۶ دقیقه
فصل دوم: مشکل اصلی چیست؟
۱۳ دقیقه
قدرت کودکی
۱۵ دقیقه
فصل سوم: ریشه مشکل از کجاست؟
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: آیا درست است؟
۸ دقیقه
فصل پنج: در حال حاضر چه کاری باید انجام دهیم
۱۴ دقیقه
فصل ششم: مقاومت برای تغییر
۱۳ دقیقه
دوستان خود را تنها بگذارید
۲۰ دقیقه
فصل هفتم: چگونه تغییر کنیم
۱۷ دقیقه
فصل هشتم: دستیابی به شرایط جدید
۱۹ دقیقه
فصل نهم: کارهای روزانه
۱۰ دقیقه
فصل دهم: ارتباطات
۷ دقیقه
فصل یازدهم: کار
۵ دقیقه
فصل دوازدهم: موفقیت
۱۹ دقیقه
فصل سیزدهم: سعادت و خوشبختی
۳۳ دقیقه
فصل چهاردهم: بدل

راهنمای دانلود کتاب صوتی شفای زندگی

برای دانلود کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شفای زندگی

نظرات کتاب صوتی شفای زندگی

شیدا خاکپور
۱۳۹۸/۶/۱۳
اول از همه تشکر برای صدای خوب گوینده.. از اونجایی که من اصولا باهرصدایی ارتباط برقرار نمیکنم صدای ایشون رو واقعا دوست داشتم. و دوم درباره‌ی کتاب چیزی ندارم بگم چون اسم کتاب بیان کننده‌ی همه چیزه!
کتابی که اگه به مطالبش عمیق فکر بشه روح و زندگی انسان رو شفا میده.. ریشه‌ی تمام امراض ما توی فکر ماست..
و همینطور عامل تمام موفقیت هامون.. هرچند این کتاب برای من مطالب تازه‌ای نداشت اما به نوبه‌ی خودش کتاب خیلی خوبیه خصوصا اگه زیاد اهل مطالعه نباشید تغییر شگرفی توی زندگیتون بوجود میاره
مهدی نصر
۱۳۹۷/۶/۲۴
من این کتاب را خریدم خیلی خیلی عالیست کاش زودتر صوتی آن آمده بود خداییش غربیها لیاقت پیشرفت زو دارن چون کارشون از منی که اسم مسلمان به یدک میکشم اخلاقیات رو در نظر دارن خذا هم میشناسدشون خلایق هر چه لایق
ساچلی نادری
۱۳۹۷/۹/۲۶
من چندسال پیش به پیشنهاد خواهرم این کتاب روخوندم
وتوی کتابخونه م دارمش
دلم میخواست بازم بخونمش ولی فرصت نمیکردم
حالا با استفاده از این روش تونستم باکمترین زمان دوبار دیگه ازمطالب کتاب استفاده کنم
وتقریبا ملکه ذهنم شده وسعی میکنم با روشهای پیشنهادی پیش برم
ممنونم ازلوییز ممنونم ازخانم فلاح وممنونم ازشفای زندگی
مشاهد همه نظرات (۱۶۵)