دانلود کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000

کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000 اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه شمارش معکوس تا آغاز سال 1000:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000:

داستان کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000 (Countdown to the Year 1000)، درباره‌ی پیشگویی عجیب و غریبی است که در داستان‌های کودک و نوجوان زیاد به چشم می‌خورد. پیشگویی این داستان جذاب و شنیدنی از این قرار است که در سال 1000 دنیا به پایان می‌رسد و اکنون سال 999 است. اما ویگلاف شخصیت اصلی این مجموعه با پسری به نام زاک دیدار می‌کند که ادعا دارد از آینده آمده و همه‌ چیز را می‌داند. زاک دلایل قانع کننده‌ای به او و دوستانش می‌گوید که ثابت می‌کند بعد از سال 1000 دنیا به پایان نمی‌رسد.

شنیدن کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000 به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000 می‌شنویم:

ویگلاف دوباره فریاد زد: خدای من...

به چیزی خیره شده بود که بدون شک یک پسر بود، اما شبیه پسرهای روی کره‌ی زمین نبود، او بلوز رنگارنگ عجیبی به تن داشت، شلوارش به رنگ آبی عجیب و غریبی بود و عجب چیزی به جای کفش پوشیده بود. با هیچ کلمه‌ای نمی‌شد پوتین‌های سیاه و سفید بدقواره‌ی او را توصیف کرد.

اریکا فریاد زد: ای وای...

آنگوس اضافه کرد: ای داد این دیگه از کجا اومد؟

ویگلاف گفت: از توی کتاب بیرون آمد، اما نباید ازش بترسیم برای اینکه مرده.

 ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۱۰۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
فصل اول
۱۱ دقیقه
فصل دوم
۱۵ دقیقه
فصل سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۹ دقیقه
فصل پنجم
۱۳ دقیقه
فصل ششم
۱۷ دقیقه
فصل هفتم
۲۲ دقیقه
فصل هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000

برای دانلود کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شمارش معکوس تا آغاز سال 1000

نظرات کتاب صوتی شمارش معکوس تا آغاز سال 1000

باران نوری
۱۳۹۹/۱۰/۵
کتاب هیجان انگیز و جالبی بود
مشاهد همه نظرات (۱)