دانلود کتاب صوتی شگرد گرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شگرد گرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شگرد گرگ

کتاب صوتی شگرد گرگ (چکیده کتاب) نوشته‌ی جردن بلفورت، هنر برقراری ارتباط و قانع کردن دیگران را با رعایت چارچوب‌های اخلاقی به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید به واسطه‌ی این آموزش‌ها در بازاریابی و فروش به موفقیت برسید. این کتاب صوتی چکیده‌ی اثر اصلی است و از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز به شمار می‌آید.

درباره کتاب صوتی شگرد گرگ:

جردن بلفورت (Jordan Belfort) چگونگی فروش قدم به قدم خود را در کتاب صوتی شگرد گرگ (Way of the wolf) آشکار می‌سازد که با استفاده از آن، هر شخصی می‌تواند در زمینه‌ی فروش به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. این کتاب با لحن و ادبیاتی جذاب و دلنشین همه‌چیز را درباره‌ی متقاعد کردن دیگران، فروش، نفوذ کلام و ... در اختیارتان قرار می‌دهد.

جردن بلفورت زمانی که تنها 26 سال داشت، توانست درآمدی نزدیک به 49 میلیون دلار در سال به دست بیاورد! شاید برای‌تان غیرقابل‌باور باشد، اما جردن از این موضوع ناراحت بود؛ چرا که اگر سه میلیون بیشتر درآمد داشت، به درآمد هفته‌ای یک میلیون دلار می‌رسید.

بلفورت برای نخستین بار تمام اسرار خود را فاش می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه توانسته است با سیستم منحصربه‌فرد خود پله‌های موفقیت را با سرعتی عجیب و باورنکردنی طی کند. سیستم خاص جردن حتی تیم فروشش را هم به ثروت و موفقیت بسیار زیادی رساند.

او تاکنون مشاور بیش از پنجاه شرکت بوده و برای بسیاری از مجله‌ها و روزنامه‌های مطرح مانند فوربز، وال استریت ژورنال نیویورک تایمز، لس‌آنجلس تایمز، رولینگ استون و ... نوشته است. با وجود تمام این فعالیت‌ها، دلیل اصلی شهرت وی به فیلم گرگ وال استریت بازمی‌گردد که در سال 2013 توسط یکی از کارگردانان بزرگ سینما یعنی مارتین اسکورسیزی ساخته شد و لئوناردو دی کاپریو نیز در این فیلم نقش آفرینی کرد.

کتاب صوتی شگرد گرگ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای آن دسته از افرادی که در کار فروش هستند یا کسب‌وکار خودشان را اداره می‌کنند، به معنای واقعی کلمه سرنوشت‌ساز خواهد بود و نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید چرخه‌ی فروش‌تان را کاهش دهید، بر معاملاتتان بیفزایید، بازگشت مشتریانتان را تثبیت کنید و مشتریانی دائمی برای خودتان داشته باشید. علاوه‌ بر آن، فرمولی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید فروشندگانی در کلاس جهانی آموزش دهید.

کتاب صوتی شگرد گرگ برای آن دسته از افرادی که با فروش سر و کاری ندارند نیز حرف‌هایی برای گفتن دارد. برای نمونه یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که «مردم عادی» مرتکب می‌شوند این است که هنوز هم همان نگاه مرسوم و قدیمی را به مسئله‌ی فروش و متقاعد کردن دارند: «معامله کارِ فروشندگان است.» به همین دلیل هم از خودشان می‌پرسند: «من که قرار نیست چیزی بفروشم، پس چرا باید بدانم چطور بفروشم؟» حتی اگر قرار نیست چیزی بفروشید باید تا حدی مهارتی در فروش و هنر متقاعد کردن مشتری کسب کنید. در غیر این‌صورت زندگی چندان خوبی نخواهید داشت. فروش در زندگی مهم‌ترین حرف را می‌زند. در حقیقت شما یا در حال متقاعد کردن هستید یا در حال شکست‌خوردن.

نکوداشت‌های کتاب صوتی شگرد گرگ:

- این اثر، از راز چگونگی مجاب کردن هر کسی برای انجام هر کاری پرده برمی‌دارد. (Barnes & Noble)
- اگر می‌خواهید به عنوان یک فروشنده به بالاترین سطح ممکن برسید، این کتاب را از دست ندهید. (Craig Scoogie – CEO – NextDC)
- این کتاب بدون در نظر گرفتن سن و سال، تحصیلات یا سطح مهارت، به مخاطبین می‌آموزد که فروشنده، مذاکره کننده، کارآفرین یا سخنرانی ماهر باشند. (Amazon)

نکاتی از کتاب شگرد گرگ:

- مشتری باید صد در صد یقین داشته باشد محصول شما بهترین و مفیدترین چیزی است که دیده است. آن‌ها باید شیفتۀ محصول، ایده یا مفهومی که ارائه می‌دهید شوند.
- مشتری باید به برند یا شرکت شما اعتماد کرده و با آن ارتباط برقرار کند. باید ایمان داشته باشد شرکت شما به آنچه می‌گوید پایبند است.
- ارتباطی دوستانه با مشتری احتمالی‌تان برقرار کنید و در کنار آن تا می‌توانید دربارۀ او اطلاعات جمع‌آوری کنید.

در بخشی از کتاب صوتی شگرد گرگ می‌شنویم:

در فروش خط مستقیم هر کلامی که ادا می‌کنید، هر عبارتی که بر زبان می‌آورید، هر سوالی که می‌پرسید، هر لحنی که به کار می‌گیرید؛ همه باید در راستای یک هدف باشند، یعنی افزایش میزان اطمینان مشتری؛ تا آن جا که در پایان جلسه فروش، مشتری چنان اعتمادی در خود حس کند که چاره‌ای جز پاسخ مثبت دادن، نداشته باشد. این همان هدف نهایی شماست.

در بیشتر پژوهش‌ها تعداد دفعاتی که یک فروشنده باید خرید محصولش را به مشتری پیشنهاد کند حدودا پنج تا هفت بار است اما من با این عدد صددرصد مخالفم و معتقدم این تعداد بیشتر به کار فروشندگان ناآزموده و نابلدی می‌آید که اصلاً بلد نیستند فروش را نهایی کنند. وقتی از روش خط مستقیم استفاده می‌کنید، سه یا چهار بار زیاد هم هست.

دقیق‌تر که بنگرید به این نتیجه می‌رسید آنچه این خریداران احتمالی را از یکدیگر متمایز می‌کند باورهایشان دربارۀ خرید، تصمیم‌گیری، اعتماد به دیگران و به‌خصوص اعتماد به آن کسانی است که سعی در فروختن چیزی به آن‌ها دارند. مجموع این باورها، در کنار تمامی آن تجاربی که نقشی در خلق این باورها داشته‌اند، «آستانۀ یقین»‌ی را می‌سازند که مشتری پیش از آن‌که اقدام به خرید کند باید پا را از آن فراتر نهد.

 ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۳۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۷۷۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول: کلید فروش و تاثیرگذاری
۶ دقیقه
فصل دوم: فروش خط مستقیم
۴ دقیقه
فصل سوم: سریع کنترل را به دست بگیرید
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: لحن بیان و زبان بدن
۴ دقیقه
فصل پنجم: کنترل و مدیریت حالت
۶ دقیقه
فصل ششم: تکیه‌گاه ذهنی در ان.ال.پی
۵ دقیقه
فصل هفتم: زبان بدن پیشرفته
۶ دقیقه
فصل هشتم: هنر تشخیص مشتری در فروش خط مستقیم
۹ دقیقه
فصل نهم: ده قانون مشتری‌یابی خط مستقیم
۳ دقیقه
فصل دهم: کاریزما یا جذابیت فردی
۴ دقیقه
فصل یازدهم: متن فروش در روش خط مستقیم
۶ دقیقه
فصل دوازدهم: هنر فروش در روش خط مستقیم
۷ دقیقه
فصل سیزدهم: الگوهای زبانی
۸ دقیقه
فصل چهاردهم: هنر و علم از سرگیری
۹ دقیقه
فصل پانزدهم: معرفی محصول در روش خط مستقیم
۱ دقیقه
درباره ما

راهنمای دانلود کتاب صوتی شگرد گرگ

برای دانلود کتاب صوتی شگرد گرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شگرد گرگ

نظرات کتاب صوتی شگرد گرگ

Amin Alamy
۱۳۹۹/۶/۳۱
سلام عرض میکنم و ممنونم از بابت ارائه مطالب مفیدو به روز راجع به مسائل دنیای تجارت، بنظر اینجانب اگر در بین کتابهای منتخب در آینده لطف نموده و کتابهایی در همین راستا رو در قالب کتابهای داستانی ارائه دهید میتونه جذاب تر باشه مثل کتاب "دوازده ستون موفقیت"از جیم ران که من نسخه صوتی اون رو گوش کردم و و یا "دولت وفرزانگی"از مارک فیشر چون معمولا داستان هم بهتر به ذهن میشینه هم مردم داستان رو بیشتر دوست دارند و توی دوره‌های مدیریتی که شرکت میکردم چندین نوبت شنیدم که سخنران میگفت: برای مشتری داستان بساز و داستان هست که طرف برای دیگران نقل میکنه در نهایت عالی بود وصدای گوینده همچون تن خوبی داره بیشتر شنونده اعتماد میکنه والبته برای ادم شنیدن اسون نیست که به مراتب با توجه به محدودیت زمان کتاب صوتی گزینه مناسبی هست تشکر
مسعود حسینی
۱۳۹۹/۶/۳۱
باسلام، اول از همه به خاطر تهیه کتاب‌های جدید و به روز دنیا، از تهیه کنندگان و ارائه آن از سوی کتابراه سپاس گزارم.
خواندن و شنیدن این کتاب را در دنیای امروز، نه فقط به خاطر شرایط اقتصادی بلکه به منظور بهبود مدیریت روابط در تمام زمینه‌ها به همه پیشنهاد می‌کنم و البته به طور خاص به افرادی که به هر
شکلی با فرآیند مدیریت، فروش و بازاریابی مرتبط هستند.
در پایان هم باید به کیفیت خوب کتاب، هم از لحاظ کیفیت ضبط و شیوایی صدا و هم ترجمه روان کتاب به عنوان نقطه قوت دیگر این کتاب اذعان کنم.
موفق و موید باشید.
مهدی نجفی
۱۳۹۹/۶/۳۱
خیلی دوست داشتم... به همه توصیه می‌کنم. صدای گیرا و شفاف و از اون مهمتر محتوای کتاب که شما رو درگیر می‌کنه و نمونه‌های مدیریتی که مطرح می‌کنه فوق العاده مفیده... جملات اثر گذار و عمیق... باید کتاب رو بارها و بارها خوند و گوش داد... گرچه هیچی جای کاغذ و کتاب رو نمی‌گیره اما دنیای امروز ما رو ناگزیر از استفاده از متابهای صوتی کرده که برای من مفید بود. سپاس
مشاهد همه نظرات (۶۷)
B2C، اصول بازاریابی، روش های بازاریابی، شیوه های جدید جذب مشتری، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، دانلود کتاب پرفروش، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، روش های فروش، بازاریابی و فروش، راه های بازاریابی، بازاریابی، روش های مشتری مداری، روش های جدید بازاریابی، روش های کسب درآمد، مدیریت فروش و بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری، اصول مشتری مداری، جذب مشتری، کسب درآمد، موفقیت در کسب و کار، استراتژی بازاریابی، انواع استراتژی های فروش، موفقیت شغلی، موفقیت در فروش، مفاهیم بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی، راه های مشتری مداری، افزایش فروش، مشتری مداری، ارتباط با مشتری، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی شبکه ای چیست، بهبود خدمات مشتری، روشهای موفقیت، کسب و کار، کتاب فروش به سبک گرگ وال استریت، راه های موفقیت، Jordan Belfort، Way of the wolf، straight line selling، master the art of persuasion influence and success، کتاب راه گرگ، دانلود کتاب صوتی شیوه گرگ، دانلود کتاب صوتی شیوه ی گرگ، دانلود فایل صوتی شیوه گرگ، کتاب بازاریابی به شیوه گرگ، نقد کتاب شیوه گرگ، کتاب شیوه گرگ اثر جردن بلفورت، کتاب روش گرگ، دانلود فایل صوتی شگرد گرگ، دانلود کتاب صوتی شگرد گرگ، کتاب شیوه گرگ سیستم فروش خط مستقیم اثر جردن بلفورت، جوردن بلفورت