دانلود کتاب صوتی عادت دستیابی: آرزو کردن دیگه بسه، شروع کنید و فرمان زندگی را به دست بگیرید

  • از: برنارد راث
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی عادت دستیابی: آرزو کردن دیگه بسه، شروع کنید و فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عادت دستیابی: آرزو کردن دیگه بسه، شروع کنید و فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عادت دستیابی: آرزو کردن دیگه بسه، شروع کنید و فرمان زندگی را به دست بگیرید

برنارد راث در کتاب صوتی عادت دستیابی: آرزو کردن دیگه بسه، شروع کنید و فرمان زندگی را به دست بگیرید (میکرو کتاب)، می‌گوید که تفکر طراحی تا چه حد می‌تواند در زندگی مهم باشد. پس برای این که به دست آوردن خواسته‌هایتان تنها یک آرزو باقی نماند این میکروکتاب را بشنوید.

همه ما اهداف و خواسته‌های زیادی داریم که دوست داریم به آن‌ها برسیم و زندگی‌مان را زیباتر از قبل از کنیم. این که چقدر می‌توانیم اهداف‌مان را به دست بیاوریم نشان دهنده میزان موفقیت ما خواهد بود و این تفاوت افراد موفق و عادی است. کسانی که رسیدن به آن‌چه می‌خواهند برایشان یک عادت است و کسانی که به سختی می‌توانند خودشان را در آرزوهایشان ببینند.

در میکروکتاب عادت دستیابی (The Achievement Habit)، از ۵ ویژگی صحبت می‌کنیم که عادت به دست آوردن موفقیت را در شما ایجاد می‌کنند. عادت‌هایی که زندگی معمولی شما را تبدیل به یک زندگی موفق می‌کنند.

پروفسور برنارد راث (Bernard Roth)، بیش از پنجاه سال است که در دانشگاه استنفورد، استاد مهندسی است. او یکی از متفکران پیشرو علم رباتیک در جهان است و یکی از بنیان‌گذاران دانشکده تفکر طراحی در استنفورد و دوره‌های تفکر خلاقیت که در آن افراد در مورد مشکلات شخصی‌شان درک و تجربه‌ای متفاوت پیدا می‌کنند. پروفسور برنارد بیش از سی سال است که در زمینه تفکر خلاق سمینارها، دوره‌های مختلفی برگزار می‌کند و تحقیقات زیادی هم در این زمینه دارد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۵۱ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۱ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
فصل اول: عادت کنید که با استفاده از تفکر طراحی به هر چیزی بنگرید
۸ دقیقه
فصل دوم: اجرا کردن را به فکر کردن ترجیح دهید
۷ دقیقه
فصل سوم: اگر شانس بر علیه شماست، نترسید. شانس همیشه بر علیه شماست
۷ دقیقه
فصل چهارم: هر کاری که می‌توانید را در همین لحظه انجام دهید
۶ دقیقه
فصل پنجم: دلیل اتفاقات خوب باشید نه قربانی شرایط

راهنمای دانلود کتاب صوتی عادت دستیابی: آرزو کردن دیگه بسه، شروع کنید و فرمان زندگی را به دست بگیرید

برای دانلود کتاب صوتی عادت دستیابی: آرزو کردن دیگه بسه، شروع کنید و فرمان زندگی را به دست بگیرید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عادت دستیابی: آرزو کردن دیگه بسه، شروع کنید و فرمان زندگی را به دست بگیرید
زینب عزیزی
۱۳۹۷/۳/۹
عالیه❤❤❤
mahya sarabi
۱۳۹۸/۵/۱۰
عالی بود این کتاب
بهزاد غفاری
۱۳۹۷/۲/۲۸
عالی بود و خسته نباشین واقعا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)