دانلود کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان

کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان اثر انوره دوبالزاک، از مجموعه کلاسیک‌های جیبی برگرفته شده که شامل آثار کوتاه و کمتر چاپ شده یا کمتر دیده شده‌ی نویسندگان بزرگ جهان است. عشای ربانی ملحدان و سرباز وظیفه دو داستان این کتاب صوتی هستند.

عشای ربانی ملحدان (The atheists mass) داستان آقای دسپلن، جراحی حاذق و ملحد است. روزی دستیار سابق و دوستش دکتر هوراس بیانشون او را می‌بیند که در مراسم عشای ربانی کلیسا حاضر شده است. وقتی دسپلن از کلیسا بیرون می‌زند، بیانشون با سوال‌هایی که از کشیش می‌پرسد درمی‌یابد که دسپلن چهار نوبت در سال به کلیسا می‌رود و...

انوره دوبالزاک (Honore de Balzac)، نویسنده‌ نامدار فرانسوی و خالق کتاب اوژنی گرانده از چهره‌های برجسته ادبیات رئالیستی (واقع‌گرایانه) بود که تمام عمر 51 ساله‌اش را صرف نگارش کتاب‌های ماندگار کرد. «کمدی انسانی» نامی است که بالزاک برای مجموعه آثار خود که 90 رمان و داستان کوتاه است، برگزیده است. توصیفات دقیق و گیرا از فضای حوادث و تحلیل نازک‌بینانه روحیات شخصیت‌های داستان بالزاک را به یکی از شناخته‌شده ترین و تأثیرگذارترین رمان‌نویسان قرون اخیر تبدیل کرده است.

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
بخش اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۹ دقیقه
بخش پنجم
 ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۱۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان

برای دانلود کتاب صوتی عشای ربانی ملحدان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشای ربانی ملحدان