دانلود کتاب صوتی علامتچی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی علامتچی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی علامتچی

کتاب صوتی علامتچی داستانی از نویسنده معروف جهان، چارلز دیکنز است که بیشتر به موضوعات فقر و ظلم به قشر ضعیف در جوامع صنعتی و سرمایه‌گذار می‌پردازد.

چارلز دیکنز (Charles Dickens) با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و توصیف عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و هم‌چنین با بیان دقیق جزئیات صحنه‌ها نگاشته تا خواننده را از ابتدا تا انتهای کتاب با خود همراه سازد.

راوی کتاب صوتی علامتچی (The Signlman) در ایستگاه قطاری دورافتاده و پرت با مرد مرموز و افسرده‌ای آشنا می‌شود که سال‌هاست به عنوان علامتچی در این ایستگاه کار می‌کند. مرد علامتچی از اشباحی حرف می‌زند که او و ایستگاه را احاطه کرده‌اند و خبرهای ناخوشایندی می‌آورند. راوی ابتدا حرف‌های علامتچی را جدی نمی‌گیرد تا اینکه حادثه‌ای تلخ روی می‌دهد.

لحن اجرای داستان علامتچی از همان ابتدا شنونده را درگیر فضایی ابهام‌آمیز و هراسناک می‌کند که این لحن رفته رفته و هر چه به پایان اثر نزدیک می‌شویم پر رنگ‌تر و اثرگذار‌تر می‌شود.

چارلز دیکنز برجسته‌ترین رمان‌نویس انگلیسی عصر ویکتوریا و یک فعال اجتماعی توانمند بود. از او برای داستان‌سرایی و نثر توانمندش و خلق شخصیت‌های به یادماندنی، بسیار تحسین به عمل آمده‌ است. می‌توان گفت معروفیت او تقریباً از نویسندگان قبل خود بیشتر بود. چرا که آثار دیکنز برای تمامی سلیقه‌ها جذابیت دارد. تغییر شرایط ناگهانی‌اش در دوران نوجوانی و سقوط به طبقه‌ی کارگر تأثیر بسیار عمیقی بر روحیه‌ی دیکنز گذاشت، به گونه‌ای که تصاویر زندان، فقر، کودک مظلوم و سردرگم به صورت مکرر در رمان‌‌های او به چشم می‌خورد. او نوشتن را با داستان و مقاله برای روزنامه‌ها و مجلات آغاز کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی علامتچی می‌شنویم:

«وقتی صدایی را که به این نحو او را خطاب می‌کرد شنید، دم در اتاقک نگهبانی ایستاده بود و پرچمی در دست داشت که به دور تیرک کوتاه‌اش پیچیده بود. با توجه به وضعیت آن مکان، آدم فکر می‌کرد که نباید تردید داشته باشد».

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
علامت‌چی - بخش اول
۲۰ دقیقه
علامت‌چی - بخش دوم
 ۴۱ دقیقه، ۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی علامتچی

برای دانلود کتاب صوتی علامتچی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  علامتچی
آرمین کیانی روش
۱۳۹۶/۱۱/۲۹
عالی
فاطمه علیزاده
۱۳۹۶/۱۲/۴
خوبه که انقدر مثبت نگرید
منا صالح
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
کتاب خوبی بود ... ممنون
یگانه نوری
۱۳۹۷/۹/۳
جذاب و‌دنبال کننده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)