دانلود کتاب صوتی فروش موفق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فروش موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فروش موفق

کتاب صوتی فروش موفق از مجموعه کتابخانه موفقیت برایان تریسی، تکنیک‌های کاربردی و مفیدی را به شما ارائه می‌دهد تا برای بهبود فوق‌العاده عملکرد خود در فروش از آن‌ها استفاده کنید و در رده فروشندگان برتر قرار بگیرید.

در کتاب صوتی فروش موفق (Sales Success)، پاسخ سوال‌هایی از قبیل: چرا بعضی فروشندگان ساده‌تر و سریع‌تر پول به دست می‌آورند و بیشتر می‌فروشند و ثروتمندتر می‌شوند؟ چرا موفقیت بیشتری به دست می‌آورند و چگونه رضایت بیشتری از شغل خود دارند، در حالی که اکثر فروشندگان موفق نیستند و عملکرد ضعیفی دارند؟ چگونه سودهای مادی بیشتری مثل اتومبیل، خانه و لباس‌های زیبا کسب می‌کنند را به طور جامع و کامل دریافت خواهید کرد.

برایان تریسی (Brian Tracy)، در این اثر به مطالب مفید و مجموعه‌ای از روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاص پرداخته است، از جمله: سه کلید قانع کردن افراد، جذب حرفه‌ای مشتریان، پاسخ به اعتراضات مشتریان، روش‌های ارائه خدمات عالی به مشتریان، مدیریت موثر زمان و ده‌ها نکته کاربردی دیگر که می‌توانید از آن برای بهبود فوق‌العاده عملکرد خود در فروش از آن‌ها استفاده کنید.

تحلیل‌های زیادی درباره‌ی فروشندگان برجسته‌ی جهان انجام شده تا روش تفکر و رفتار آن‌ها شناسایی شود. محققان به این نتیجه رسیده‌اند که فروشندگان برحسته توانایی برقراری روابط دوستانه با مشتریان گوناگون را دارند. آن‌ها فوراً رابطه برقرار کرده و اعتماد فراوانی در فرآیند فروش به وجود می‌آوردند. در حقیقت، عوامل شخصیتی تعیین کننده‌ی حداقل 80٪ موفقیت در فروش هستند.

تاثیرگذاری بر روی دیگران بیشتر از هر چیزی به خودباوری و اعتماد به نفس فرد بستگی دارد. ارتباط مستقیمی بین عزت نفس و موفقیت در فروش وجود دارد. فروشندگانی که خود را دوست دارند و به خود احترام می‌گذارند، مشتریان خود را نیز دوست دارند و به آن‌ها احترام می‌گذارند. به همین ترتیب مشتریان هم آن‌ها را دوست دارند، به آن‌ها احترام می‌گذارند و پیشنهاد‌شان را درباره محصولات و خدمات می‌پذیرند.

روانشناسان از واژه «عزت نفس عملکرد‌ محور» برای توضیح ارتباط بین عزت نفس و عملکرد شخصی استفاده می‌کنند. هرچه بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و برای خود احترام قائل باشید، بهتر کار می‌کنید. اگر بهتر کار ‌کنید، خودتان را بیشتر دوست دارید. هر کدام از دیگری تغذیه می‌شود و نشات می‌گیرد. هرچه موفق‌تر ‌شوید، بیشتر احساس «برنده‌ها» را خواهید داشت. هرچه بیشتر از این احساس برد لذت ببرید، سخت‌تر کار می‌کنید و با افراد بیشتری دیدار می‌کنید و نتایج بهتر و ارزشمندتری در فروش به دست می‌آورید.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری و سخنرانی برجسته و خوش‌نام است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته است که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در بخشی از کتاب صوتی فروش موفق می‌شنویم:

برای خود اهداف مالی دقیق ماهانه و سالانه تعیین کنید. هر ماه می‌خواهید چقدر درآمد داشته باشید؟ هر سال چطور؟ این‌ها اهداف شما هستند. هر کاری که انجام می‌دهید باید در جهت رسیدن به این اهداف یا فراتر رفتن از آن‌ها باشد.

یکی از شاگردان من در حوزه فروش بسیار موفق بود. با این حال، هدفی برای خود تعیین کرده بود تا در 12 ماه آینده درآمدش را دو برابر کند. سپس به بررسی همه کارهایی پرداخت که می‌توانست برای دو برابر کردن فروش و درآمدش انجام دهد. یکی از دوستانش پیشنهاد داد که ساده‌ترین راه، دو برابر کردن میزان هر فروش است.

این ایده هرگز به ذهن خودش نرسیده بود. پس به جستجو پرداخت تا ببیند کدام نوع مشتری خرید بیشتری نسبت به مشتریان فعلی او انجام می‌دهد؟ در سال بعد، محور کل فرایند فروشش را تغییر داد، بنابراین فروشش افزایش یافت و به مشتریان بزرگتر و بهتری می‌فروخت. در انتهای سال، میانگین فروشش دو برابر ابتدای سال بود. او همچنان همان‌قدر کار می‌کرد و همان‌قدر فروش داشت؛ اما هر فروش جدید دو برابر هر فروش او در گذشته بود.

 ۲ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۱۴۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
فصل 1: در اصول اولیه ممتاز شوید
۱۰ دقیقه
فصل 2: حفظ اشتیاق
۸ دقیقه
فصل 3: مهارت‌های مدیریت فردی: بازی درونی
۱۱ دقیقه
فصل 4: مهارت‌های مدیریت فردی: بازی بیرونی
۵ دقیقه
فصل 5: کسب دانش عالی درباره محصول
۷ دقیقه
فصل 6: تحلیل رقبا
۷ دقیقه
فصل 7: ایجاد مزیت رقابتی
۹ دقیقه
فصل 8: ساخت استراتژی فروش موثر
۸ دقیقه
فصل 9: جذب حرفه‌ای مشتریان
۷ دقیقه
فصل 10: ارزیابی خریداران احتمالی
۷ دقیقه
فصل 11: عامل دوستی
۷ دقیقه
فصل 12: سه کلید قانع کردن افراد
۶ دقیقه
فصل 13: ارائه فروش موثر
۷ دقیقه
فصل 14: قدرت تلقین
۷ دقیقه
فصل 15: ایجاد اعتبار کلان
۷ دقیقه
فصل 16: پاسخ به اعتراضات
۷ دقیقه
فصل 17: از مشتری بخواهید اقدام کند
۷ دقیقه
فصل 18: ارائه خدمات عالی به مشتریان
۸ دقیقه
فصل 19: حفظ دائمی مشتریان
۶ دقیقه
فصل 20: مدیریت مؤثر زمان
۵ دقیقه
فصل 21: هیچ محدودیتی وجود ندارد!

راهنمای دانلود کتاب صوتی فروش موفق

برای دانلود کتاب صوتی فروش موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فروش موفق

نظرات کتاب صوتی فروش موفق

سحر تقیان
۱۳۹۹/۲/۲۵
واقعا کتاب فوق العاده‌ای بود. درحین گوش کردن تمام مدت داشتم داخل نوت گوشیم ازش نکته برداری میکردم. من مدیرفروش هستم و این کتاب برای تیم من مثل نقشه‌ی راهه. ممنونم ازتون
مهدی جنتی
۱۳۹۹/۲/۱۸
سلام فوق العاده است پیشنهاد میکنم یک دفعه امتحان کنید البته باید گوش کنید و بعد عمل کنید که تاثیرش ببینید
تکتم موحد
۱۳۹۹/۶/۵
محتوا که عاااالی به معنای واقعی اما تند صحبت میکرد نمیتونستم بنویسم. ممنونم
مشاهد همه نظرات (۱۱)