دانلود کتاب صوتی فصل‌های زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فصل‌های زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فصل‌های زندگی

کتاب صوتی فصل‌های زندگی، خلاصه‌ای از اندیشه­‌ها و مشاهده‌های به دست آمده طی چهار دهه زندگی جیم ران است که می‌کوشد، چشم­‌اندازی از امور زندگی و هدف از آن، فرصت­‌ها و چالش‌­هایش را نشان دهد.

کتاب فصل‌های زندگی (The seasons of life) نگاهی است اجمالی به عمق شخصیت جیم ران. توانایی وی در بیداری دوباره‌ی روح خفته‌ی درون ما، در این زمانه‌ی پر از تغییر و فراز و نشیب، نعمت بزرگی برای ما محسوب می‌شود. نظرات او درباره‌ی اهداف، رشد شخصی، مهارت‌های رهبری و ارزش ارتباطات مؤثر در تمام بخش‌های آموزشی، دولتی و تجاری مورد نیاز است. جیم ران می‌تواند در بهبود کیفیت زندگی خانوادگی بی‌اندازه یاری‌دهنده باشد.

هدف کتاب صوتی فصل‌های زندگی این نیست که رساله­‌ای آموزشی باشد تا راه­‌های کسب موفقیت یا جلوگیری از شکست را بیاموزد. اگر زندگی ارائه پاسخ­‌های دقیقِ این­ چنینی به پرسش‌­های دیرینه‌ی آدمی بود که قرن­‌ها پیش این کشف صورت گرفته بود، هر یک از ما نیز از آن موفقیت­‌ها لذت می­‌بردیم. در حقیقت، قاعده‌­ای که برای یک نفر موفقیت به­ بار می‌­آورد، شاید برای دیگری منجر به نابودی‌­اش شود. همان اندازه که مطمئن هستیم خالق­مان ما را منحصر به ­فرد آفریده، به همان اندازه هم مطمئن باشیم که او در مبارز‌ه‌ی ما با چالش‌­های زندگی برای هر یک راه‌حل­‌هایی منحصر به­ فرد در نظر گرفته است.

جیم ران (Jim Rohn) یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت در قرن حاضر است و هنوز سخنان او در صدر قرار دارد. وی سال‌هاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است.

جیم ران پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعّالیّت داشتند، از قبیلِ آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد داشت.

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۱۶ دقیقه
بخش سوم
۱۰ دقیقه
بخش چهارم
۱۵ دقیقه
بخش پنجم
۱۱ دقیقه
بخش ششم
۹ دقیقه
بخش هفتم
۱۳ دقیقه
بخش هشتم
۶ دقیقه
بخش نهم
 ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۷۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی فصل‌های زندگی

برای دانلود کتاب صوتی فصل‌های زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی فصل‌های زندگی
Vahid amroudi
۱۳۹۷/۴/۲۰
درود بی پایان به تیم بسیارخوب کتابراه، اینکه باوجود تمام مشکلات نشر، با قدرت وانگیزه فراوان فرهنگ کتابخوانی را حمایت میکنید، چیزی جز عشق نیست. خسته نباشید، با آرزوی بهترینها برای شما.
عارف حسین محمدی
۱۳۹۷/۴/۲۰
خیلی ممنون از زحمات شما واقعا خدمت خلق یعنی این...
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۱۱/۲۹
کتاب آموزشی برای کسب موفقیت و جلوگیری از شکست در کسب و کار است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۹)