دانلود کتاب صوتی فلسفه‌ی سیاسی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فلسفه‌ی سیاسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فلسفه‌ی سیاسی

در کتاب صوتی فلسفه‌ی سیاسی اثر مارتین کوهن، با تاریخ تکوین فلسفه‌ی سیاسی و مهمترین ارکان و رویکردهای عمده‌ی فلاسفه‌ی سیاسی آشنا می‌شوید.

مارتین کوهن (Martin Cohen) در کتاب صوتی فلسفه‌ی سیاسی (Philosophy for dummies) به نحوی روان و رسا به توضیح اندیشه‌های نظریه‌پردازان سیاسی جهان در قرون گذشته از افلاطون تا ماکیاول و مارکس می‌پردازد و شما را با تکوین تاریخی و اندیشه‌ی سیاسی در تمدن‌های غربی مأنوس می‌کند، در این کتاب از «ایسم»های عمده‌ی سیاسی که هر روز در رسانه‌ها می‌شنوید یا می‌خوانید سردرمی‌آورید و با نظریه‌پردازان بزرگ سیاسی به صورت خلاصه آشنا می‌شوید.

برخی از عناوین این کتاب صوتی عبارتند از:

واکاوی فلسفه‌ی سیاسی: در این بخش تعریف کلاسیک فلسفه‌ی سیاسی برای شما شرح داده می‌شود و سپس نام‌های بزرگی را که در تاریخ فلسفه‌ی غرب ماندگار گشته‌اند، روایت می‌شود.

فلسفه‌ی سیاسی در مشرق زمین: این بخش به بررسی میراث هند، چین و جهان اسلام در حوزه‌ی فلسفه‌ی سیاسی می‌پردازد، تا تصویر کاملی از میراث و محتوای فلسفه‌ی سیاسی کل جهان را نمایش دهد.

در جستجوی آزادی؛ در این بخش تعاریف گوناگونی از مفهوم آزادی بیان شده است، همه‌ی این تعاریف بررسی می‌شود و آرای مهم‌ترین متفکران حوزه‌ی آزادی نیز در امتداد مسیر نیز آزموده می‌شوند.

 ۴ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۲۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
مقدمه
۳۷ دقیقه
بخش یک: واکاوی فلسفه سیاسی - قسمت اول
۱۸ دقیقه
واکاوی فلسفه سیاسی - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
واکاوی فلسفه سیاسی - قسمت سوم
۳۱ دقیقه
واکاوی فلسفه سیاسی - قسمت چهارم
۱۹ دقیقه
بخش دو: در جستجوی آزادی - قسمت اول
۳۲ دقیقه
در جستجوی آزادی - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
در جستجوی آزادی - قسمت سوم
۳۶ دقیقه
بخس سوم: مرجع دهگانه فلسفه سیاسی برای مطالعه بیشتر
۲۷ دقیقه
بخش چهارم: ده ایسم فاجعه آفرین - قسمت اول
۳۰ دقیقه
ده ایسم فاجعه آفرین - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فلسفه‌ی سیاسی

برای دانلود کتاب صوتی فلسفه‌ی سیاسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فلسفه‌ی سیاسی

نظرات کتاب صوتی فلسفه‌ی سیاسی

سید امیرحسین افتخارزاده
۱۳۹۸/۱۰/۱۹
بسیار کتاب عالی و پرمحتوایی است برای آشنایی کلی با فلسفه سیاسی مفید است. گرچه برای عمیق شدن در مباحثی مانند لیبرالیسم و مارکسیسم کافی نیست. بعنوان مقدمه آشنایی من مطالعه کتاب رو به همه توصیه می‌کنم. کتاب عصر روشنگری هم برای آشنایی با ریشه‌های تاریخی فلسفه سیاسی در عصر مدرن رو بی‌ارتباط با این بحث و نمی‌دونم توصیه می‌کنم. کتاب‌های صوتی در این زمینه کم تولید شده امیدوارم کتاب‌های صوتی بیشتری در این بحث تولید بشه.
. Matinof
۱۳۹۹/۲/۲۸
تبریک میگم. یک گوینده عالی. و ذکاوت بی‌نظیر برای تکنیک‌های منحصر به فرد این کتاب به طوری که هیچ چیز با ندیدن اصل کتاب از قلم نیافته.
سید محمد مهدی مصطفوی
۱۳۹۹/۲/۱۷
کتابی خوب و مقدماتی برای اشنایی با فلسفه سیاسی. جناب ازادی هم با صدای گرم و رساشون بیش از پیش این اثر رو دلنشین کردن؛ صداتون پاینده باشه انشالا...
مشاهد همه نظرات (۹)