دانلود کتاب صوتی قدرت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت

اگر می‌خواهید بزرگ‌ترین قدرت جهان را کشف کنید و توانایی آن را داشته باشید که به هر خواسته‌ای برسید، شنیدن کتاب صوتی قدرت (میکروکتاب) نوشته‌ی راندا برن را از دست ندهید. اثری ماندگار از نویسنده کتاب مشهور راز که به شما نشان می‌دهد چگونه با تکیه بر نیروی درون و قانون جذب به آرزوهایتان دست یابید.

درباره میکروکتاب صوتی قدرت:

راندا برن پس از کشف راز قانون جذب، حالا به سراغ آشکار کردن مهم‌ترین قدرت جهان رفته و می‌خواهد به شما نشان دهد که تمام خواسته‌هایتان در یک قدمی شما قرار داد و به راحتی می‌توانید به آن‌ها برسید. در میکروکتاب صوتی قدرت (The Power) متوجه خواهید شد که برای ایجاد تغییرات مثبت در روابط، پول، سلامتی، خوشبختی، کار و کل زندگی‌تان تنها به یک چیز احتیاج دارید و آن هم قدرت درون‌تان است.

شما با شنیدن این میکروکتاب متوجه خواهید شد که خلقت‌تان هدفی داشته و برای داشتن یک زندگی شاد و خوشبخت به دنیا آمده‌اید. این حق شماست که بخواهید آرامش، سلامتی و زیبایی داشته باشید و از تک تک لحظات‌تان لذت کافی را ببرید. درواقع کتاب قدرت به شما یادآوری می‌کند با اعتماد به نیروی درونی‌تان می‌توانید رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید و از یک زندگی ملال آور و استرس زا دور شوید.

راندا برن درباره نوشتن این اثر ارزشمند می‌گوید که پس از نگارش کتاب راز، چندین هزار نامه از طرف هوادارنش به او رسیده و سرانجام تصمیم گرفته که در سال 2010 کتاب قدرت را منتشر کند.

حتی در میکروکتاب قدرت مثال‌های واقعی برای شما زده می‌شود تا به اهمیت تفکر و انرژی مثبت پی ببرید. برای مثال مشاهداتی وجود دارد که نشان می‌دهد وقتی آب در معرض کلمات مثبت احساساتی مانند عشق و قدرشناسی قرار می‌گیرد، سطح انرژی آب افزایش پیدا می‌کند اما وقتی اتفاقی برعکس برایش پیش بیاید، تغییرات منفی برای آب رخ می‌دهد.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

خالق کتاب معروف و پرفروش راز که زندگی میلیون نفر را در سراسر جهان تغییر داد، راندا برن (Rhonda Byrne) نام دارد. او یک نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی اهل استرالیا است که پس از نوشتن کتاب راز به شهرتی جهانی رسید. اثری که پس از انتشار حدود 19 میلیون نسخه فروخت و حتی از روی آن فیلم مستندی در سال 2006 ساخته شد.

راندا برن پس از آن نیز سه کتاب پرفروش دیگر نوشت که به نوعی ادامه دهنده اولین اثرش بودند؛ کتاب قدرت (2009)، جادو (2010) و قهرمان (2013).

مجله تایم در سال 2007 او را یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد و از سال 2010 نیز هر سال در لیست صد نفره مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار قرار دارد.

همچنین برن محبوبیت و موفقیت تجاری خود را با شرکت در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری به دست آورد و پس از آن به عنوان چهره‌ای شناخته شده به زندگی خود ادامه داد.

راندا برن زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی فراوانی کشیده است. او در سال 2004 پس از مرگ پدرش بیماری افسردگی می‌گیرد اما به خاطر حمایت‌های دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و پس از تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

میکروکتاب صوتی قدرت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر آرزوی آن را دارید که به تک تک کشورها سفر کنید یا ساز پیانو را یاد بگیرید یا کسب‌وکار موفق و پردرآمدی برای خودتان داشته باشید، این کتاب راز رسیدن به رویاهایتان را نشان‌تان خواهد داد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی قدرت می‌شنویم:

راه‌های در اختیار قرار گرفتن نیروی عشق و علاقه در زندگی آنقدر آسان است که حتی کودکان می‌توانند آن را یاد بگیرند. باید عشق را به گونه‌ای در زندگی‌ات پیاده کنی که انگار بار اولی‌ست که این کار را انجام می‌دهی؛ این یعنی اینکه تو باید عاشق زندگی و زندگی کردن بشوی.

فرقی نمی‌کند که قبلا چقدر به زندگی علاقه داشته‌ای یا عاشقش بودی. اگر این موضوع دو درصد باشد، آن را به صد یا هزار درصد افزایش بده. تنها با همین میزان عشق است که می‌توانی احساس واقعی خوشبختی را درک کنی و خوشحال باشی. خلقت تو با عشق صورت گرفته و در همه‌ی وجودت نهفته است و می‌توانی به میزان بالایی از آن برای دستیابی به رویاهات استفاده کنی. وقتی پایه زندگی‌ات براساس عشق ورزیدن استوار شده باشد، می‌توانی همه‌ی محدودیت‌ها را از بین ببری.

شاید برای‌تان سوال باشد که چگونه باید عشق ورزید؟ همانطور که به فردی علاقه دارید و عشق می‌ورزید، از صمیم قلب چیزی را دوست داشته باشید و آن را با تمام روح‌تان احساس کنید. برای این کار به دنبال چیزی برو که به آن علاقه داری؛ مثلا ماشین، ساختمان یا مواد غذایی را که دوست داری، دنبال کن. هر قدمی که برمی‌داری، با این هدف بردار که می‌خواهی چیزی را پیدا کنی که به آن عشق بورزی.

 ۱ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۳ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: قدرت چه مفهومی دارد؟
۷ دقیقه
فصل دوم: قدرت بی‌کران احساسات
۸ دقیقه
فصل سوم: تکرار احساسات
۷ دقیقه
فصل چهارم: قدرت و آفرینش
۵ دقیقه
فصل پنجم: احساسات، خلق کننده هستند
۴ دقیقه
فصل ششم: زندگی تسلیم خواسته‌های شماست
۸ دقیقه
فصل هفتم: راه‌هایی برای رسیدن به قدرت بی‌کران درون
۹ دقیقه
فصل هشتم: قدرت بی‌کران درون و ثروت
۷ دقیقه
فصل نهم: قدرت معجزه‌آسای درون و روابط
۵ دقیقه
فصل دهم: قدرت جادویی درون و سلامتی
۵ دقیقه
فصل یازدهم: قدرت بی‌کران درون و شما
۵ دقیقه
فصل دوازدهم: قدرت بی‌کران جاودانه درون و زندگی
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت

برای دانلود کتاب صوتی قدرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت

نظرات کتاب صوتی قدرت

بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۲/۲۵
واقعا این کتاب عالی خلاصه شده است، من کتاب اصلی و کامل را هم دارم، ولی اینقدر که این کتاب که چکیده نکات مهم از کتاب اصلی را گرد آورده است برایم مفید و قابل استفاده بود، شاید کتاب کامل اصلی اینقدر برایم مفید نبود، زیرا کتاب اصلی، بعد از چندین بار گوش کردن، کمی برای انسان طولانی و خسته کننده میشود، و ولی این کتاب خلاصه مختصر و مفید، تمام نکات اصلی را در خود دارد، و برای کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند این خلاصه، واقعا موهبتی محسوب میشود، یعنی اگر خودمان میخواستیم از کتاب اصلی خلاصه برداری کنیم به این زیبایی از کار در نمی‌آمد، البته کتاب اصلی را هم اگر در کنار این کتاب بشنویم که نور الی نور است مخصوصا با ترجمه زیبای آقای مسیحا برزگر، ممنونم از تمامی عوامل ایجاد کننده این اثر جذاب و عالی
سمیه صفدری
۱۴۰۰/۲/۱۷
خیلی کتاب عالی هستش و اقای دادابه دامهر هم خیلی با صدای ملایم اجرا کردنش و هربار که یک قسمت کتاب تمام میشه که بره قسمت بعدی یک اهنگ زیبا گذاشته میشه که نقش مهمی در خوب شدن احساس داره اصلا عالی هست از کتابراه ممنونم که کتاب‌ها رو دسترس قرار میدن چون من اصلا بدون کتاب تحمل نمیتونم هفت ماهی میشه قانون جذبی شدم ودنبال کتابهاش بودم از خدا ممنمونم خیلی خیلی که کمکم کرد و یکی رو سر راهم گذاشت تا پول کتابراه رو برام کارت به کارت کنه چون من کارت بانکی ندارم خدایا شکرت خیلی خیلی شکرت
___ MARYAM ___
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
این میکرو‌کتاب بسیار عالی و اصولی خلاصه شده بود و خیلی مختصر و مفید تمام آنچه که باید را به مخاطب رسانید،
خوانش کتاب نیز بسیار عالی ممنونم،
کتابهای راندا برن همگی عالی و فوق العاده هستند و هرکدام درسیست برای زندگی،
این کتاب اما بسیار عالی حق مطلب را به زبانی ساده و عمیقاً قابل درک بیان میکند با سپاس فراوان از کتابراه.
مشاهد همه نظرات (۲۹)