دانلود کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2

عکس جلد کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2

کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2 نوشته‌ی ویولت رازق پناه، داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی کودکی را در بر دارد که با مادرش زندگی می‌کند. این اثر در سال 1375 عنوان کتاب برگزیده شورای کتاب کودک و نو‌جوان و کتاب برگزیده‌ حوزه‌ی هنری را به دست آورد.

درباره‌ی مجموعه‌ قصه‌های من و مامان:

قصه‌های من و مامان، مجموعه‌ای از 33 داستان کودکانه است که در آن‌ها رویدادهایی فانتزی در فضایی حقیقی اتفاق می‌افتد. مسافرت، آرزو و خیال، عشق به مادربزرگ، بازی‌های بچه‌گانه، نظم و نظافت و دیگر تجربه‌های خاص یک کودک در محیط زندگی‌اش بستری ناب و در خور توجه برای آفرینش این داستان‌ها را ساخته است.

پسربچه بازیگوش این مجموعه می‌کوشد تا ماجراهایی از روزمرگی‌های شاد و شیطنت‌‌های حیرت‌آورش را در کنار خانواده‌ و در قالب داستان برای شما روایت کند، داستان‌هایی که ویولت رزاق‌پناه نویسنده‌ی این اثر درخشان آن‌ها را از تجربه‌های شخصی و شهودی خود برگرفته و برای او به صورتی حقیقی و عینی اتفاق افتاده است.

رزاق‌ پناه بیشتر به خاطر تجربیات شخصی خودش پا به عرصه‌ی نویسندگی کتاب‌های کودک و نوجوان گذاشت. تجربیات او نتیجه‌ی داستان‌خوانی او برای کودکانش و ثبت و تالیف آن‌ها بوده که سرانجام هم دفتری داستانی درست می‌کند و با هدایت بعضی از نویسندگان مشهور به سمت جهان نویسندگی کشیده می‌شود.

ابن مجموعه صوتی از دو جهت دیگر نیز قابل توجه است، اولین و باارزش‌ترین آن آهنگسازی فوق‌العاده زیبا و خردمندانه‌ی فهیم ممتازی برای این مجموعه و همراه کردنش با داستان‌هاست که با ایده گرفتن از ماجرای هر قصه برای خلق یک نثر آهنگین کوشیده است. این ایده به غیر از جذابیت شنوایی برای بچه‌ها، به آن‌ها می‌آموزد تا فراتر از داستان‌های موجود در کتاب تامل کنند و تفکرشان را در فضای زیستی‌ خود بازسازی نمایند. دوم اینکه این مجموعه با روایت‌گری نورا ممتازی، دختر فهیم ممتازی، صورت گرفته که بی‌تردید بر جذابیت و تاثیرگذاری اجرای این کتاب هنری افزوده است.

مجموعه قصه‌های من و مامان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان دبستانی مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی برای کودکانی لذت‌بخش است که به شعر و داستان‌های کوتاه علاقه دارند.

در قسمتی از کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2 می‌شنویم:

عمه‌جان مامان گفت: این چه شهریه، صبح‌ها به جای صدای خروس بوق ماشین آدم را بیدار می‌کند. به همین دلیل یک خروس برایم خرید. دو روز گذشت ولی خروس هیچ قوقولی نگفت. عمه جان مامان خیلی از دستش عصبانی بود، بعدازظهر رفت توی حیاط و با او دعوا کرد. گفت: خروس‌های شهر ما صبح‌های زود چنان قوقولی می‌کنند که تا هفت تا محله صداشون میره. اگه تا فردا قوقولی نگی می‌زارمت توی قابلمه. دلم برای خروسم سوخت، دوست نداشتم اونو توی قابلمه بزارن و بپزن و بخورن.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
تیتراژ
۲ دقیقه
یک پسر بد تو خونه ما
۲ دقیقه
خروس تنبل من
۳ دقیقه
بابای پسر خوب
۳ دقیقه
مجسمه بیچاره
۳ دقیقه
طفلکی عمه جان
۲ دقیقه
پشت چین و چروک
۳ دقیقه
مامان پلیس من
۳ دقیقه
توی قفس خروس
۲ دقیقه
نان داغ
۲ دقیقه
پرواز لباس‌ها
۳ دقیقه
هدیه‌ای برای مامان
۲ دقیقه
پاییز در اتاق من
۳ دقیقه
باران زیبا
۲ دقیقه
درخت بدجنس
۲ دقیقه
اشک دکمه‌ای
۳ دقیقه
یک دایناسور
۳ دقیقه
من خلبانم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2
نویسنده
گویندهنورا ممتازی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴۳ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک و نوجوان، کتاب‌های شعر برای کودکان، کتاب‌های داستان برای کودکان

نظرات کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 2

ghazale rafeie
۱۳۹۹/۱۰/۱
ممنون واقعا عالیه هم خوشگل میخونه هم موزیک و آهنگهاش برای بچه‌ها و حتی خودمون خیلی دلچسبه... ممنون کتابراه عزیز
شاهرخ میرزایی
۱۳۹۹/۷/۳۰
پسر5 ساله من علیرضا، ازاین کتاب صوتی بسیار زیاد خوشش امد هم ازشعر هم از موسیقی وهم ازصدای خواننده کودک.
Zahra Rahimi
۱۴۰۰/۳/۲۰
برای دخترم گرفتم خیلی عالی جای کارتون رو براش گرفته وشعراشو حفظ میکنه
Farzad Zohdi
۱۴۰۰/۳/۴
با اینکه من چیزی متوجه نشدم دخترم خوشش اومد
ترکان شایان
۱۴۰۰/۳/۱۷
خواهر کوچیکم دوسش داره😍
مشاهده همه نظرات ۱۱