دانلود کتاب صوتی قطار هابین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قطار هابین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قطار هابین

کتاب صوتی قطار هابین از مجموعه داستان‌های برگزیده جایزه ادبی اُ. هنری، شامل آثاری برگزیده از نویسندگان بزرگ جهان در سال 2016 است.

در این کتاب از داستان‌نویسانی چون گیتا دایر، جو دانلی، جی اچ لین، چارلز هاروتی، وندل بری، ران کارلسون و… داستان منتشر شده است که همگی از نویسندگان نسل نو و تازه ایالات متحده آمریکا به شمار می‌روند.

«قطار هاربین» مجموعه داستانی است که به اعتراف سردبیر این سال برگزیدگان جایزه ا. هنری؛ نشان می‌دهد که ترسیم خط و مرزی برای معرفی داستان‌نویسان برگزیده در عرصه کوتاه‌نویسی و انتخاب آثار کوتاه برتر در جهان، امری اشتباه و غیر قابل ممکن است.

داستان‌های این مجموعه را در یک نگاه کلی می‌توان در دو بخش تقسیم‌بندی کرد. نخست داستان‌هایی که نشان از تلاش انسان مدرن برای ایجاد و ترسیم رابطه‌ای تازه میان خود و جهان زیستی پیرامونش دارد و در وهله بعد داستان‌هایی که به درون انسان معاصر سفر می‌کند و از روحیات و حس و حالات مختلف زیستی او سخن به میان می‌آورد و از همین منظر است که این مجموعه قابل اعتنا و توجه است.

روایت کشف راز و رمز زندگی توسط یک بازیکن بیس‌بال از طریق کشف رمز و راز نهفته در بازی، یا تعریف زندگی انسانی که یک دست خود را از دست داده است، یا روایت کسانی که سعی می‌کنند از طریق مدیتیشن با دود رابطه زیستی خود را تعریف کنند، انتخاب زندگی از میان خلاقیت و روزمرگی و یا خوشبختی از منظر پیرمرد پا به سن گذاشته‌ای که سعی می‌کند با حضور در کنار یک دریاچه به ماهیگیری بپردازد؛ بخشی از روایت‌های داستانی است که در این مجموعه با آن‌ها روبرو هستیم.

یادآوری می‌شود داستان‌های این کتاب از میان داستان‌های انگلیسی زبان منتشر شده در سال 2016 در نشریات ایالات متحده و با انتخاب هیأت داوران جایزه ادبی ا. هنری انتخاب و در قالب این کتاب منتشر شده است.

وندل بری (Wendell Berry) نویسنده، شاعر، فعالِ محیطِ زیست، منتقدِ فرهنگی و کشاورزِ آمریکایی است که چندین رمان، داستانِ کوتاه، مجموعه‌ی شعر و مقاله نوشته است.

سم سوج (Sam Savage) رمان‌نویس و شاعر آمریکایی است. سوج در کامدن در کارولینای جنوبی به دنیا آمد. او در سال 1968 از دانشگاه ییل فارغ‌التحصیل شد و پس از آن، به مطالعه‌ی فلسفه در دانشگاه ییل و همچنین در دانشگاه هایدلبرگ پرداخت. او هم‌چنین مدت کوتاهی در دانشگاه ییل تدریس می‌کرد. سوج در سال 2004 به مدیسون ویسکانسین رفت و در همین شهر ساکن شد. او قبل از نویسندگی، به کارهای مختلفی همچون تعمیرکاری دوچرخه، نجاری و ماهی‌گیری مشغول بوده است.

فهرست مطالب

۲ دقیقه
عنوان
۲ دقیقه
مقدمه
۵۲ دقیقه
نامه‌های مونگرجی
۳۴ دقیقه
بازیکن با پیش پرداخت زیاد
۴۰ دقیقه
واگرایی
۴۷ دقیقه
پنجره‌های محافظ
۵۸ دقیقه
قطار هاربین
۲۵ دقیقه
قطع عضو
۶ دقیقه
سیگار
۱۹ دقیقه
یک تصمیم خاص
۵۹ دقیقه
زمستان 1965
۷۱ دقیقه
خوشبختی
 ۶ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۳۸۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی قطار هابین

برای دانلود کتاب صوتی قطار هابین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قطار هابین
سحر مهدوی
۱۳۹۸/۲/۲
خیلی صدای قشنگیه
خسته نباشید عالی بود
Shahram adine
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
خیلی عالی
کاربر C
۱۳۹۷/۱۲/۴
چه صدای خوبی. ممنون از نیستان. همیشه عالی هستین.
شنیدن داستانهای جایزه اُهنری خیلی دلنشینه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)