دانلود کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه

کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه نوشتۀ برایان تریسی، به شما کمک می‌کند تا اعتمادبه‌نفس خود و کیفیت زندگی‌تان را افزایش دهید و عملکرد و مسئولیت‌پذیری خوبی را در کارتان تجربه کنید.

دربارۀ کتاب صوتی مدیریت درونی برای رسیدن به عملکرد بهینه:

تعداد افرادی که از اعتمادبه‌نفس بالایی برخوردارند کم نیست و این دسته از افراد محبوبیت بیشتری نیز نزد مردم دارند. آنان با تصورات و افکار مثبتشان زندگی و آیندۀ درخشانی را برای خود فراهم و به همین دلیل به گونه‌ای خود و اطرافیانشان را مدیریت می‌کنند که بهترین عملکرد را داشته باشند.

اگر شما یکی از کسانی هستید که الگوی دیگران قرار گرفته‌اید و طرفداران زیادی در اطرافتان وجود دارند، پس بی‌تردید از اعتمادبه‌نفس خوبی برخوردارید و در حیطۀ مسئولیت‌هایتان عملکرد مناسبی نشان می‌دهید. شما باید کیفیت زندگی‌تان را افزایش دهید و بهترین نتایج را داشته باشید.

برخوردار بودن از اعتمادبه‌نفس بالا و مدیریت خود و دیگران به ویژگی‌ها و خصوصیات ویژه‌ای نیاز دارد که می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید یا تقویت کنید.

کتاب صوتی مدیریت درونی به شما کمک می‌کند تا به موفقیت دست یابید و کنترل زندگی‌تان را در دست بگیرید و کیفیت آن را افزایش دهید. به عقیدۀ برایان تریسی (Brian Tracy) زندگی هر فرد بیانگر افکار و تصورات اوست و در واقع هر شخص به همان چیزی تبدیل خواهد شد که در گذر سال‌ها به آن فکر کرده است. از این رو آدمی چیزی را که به آن باور و اعتقاد داشته باشد می‌بیند.

نویسنده در این کتاب به فنون و ترفندهای مفید و مؤثر برای دست یافتن به اعتمادبه‌نفس بیشتر، طرز فکر روشن‌تر، زندگی باکیفیت‌تر، قانون جذب، تغییر افکار و طریقۀ کنترل زندگی می‌پردازد.

در این کتاب صوتی همچنین به طریقۀ رفتار فرد با خود، تصور ذهنی‌اش از آینده، احساس مفید بودن، ارتباط مسئولیت‌پذیری و اعتمادبه‌نفس، تعیین کردن میزان انرژی، کیفیت روابط اجتماعی، قانون جذب و قدرت باور و از همه مهم‌تر شیوه‌های افزایش اعتمادبه‌نفس و غلبه برترس‌ها و افکار مثبت پرداخته می‌شود.

خوب است بدانید که تعداد زیادی از افراد به علت ندانستن فنون درست و کافی در مدیریت افکار و باورهای خود دچار شکست می‌شوند. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند تا کمبود اعتمادبه‌نفس، احساس نداشتن مسئولیت‌پذیری و حس مفید نبودن را رها کنید. همچنین به شما در تصور کلی‌تان نسبت به زندگی و آینده، تغییر باورها و افکار، عملکرد بالا در مدیریت زندگی، کیفیت روابط اجتماعی و کشف قابلیت تغییر در زندگی یاری می‌رساند.

کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه برای چه کسانی مناسب است؟

مدیریت درونی کتابی است که به تمامی کسانی که در پی پیشرفت و امنیت ذهنی هستند، بسیار توصیه می‌شود؛ زیرا بعد از گوش کردن به این کتاب صوتی، راهکارها و تکنیک‌های درست نحوۀ تفکر و مدیریت بهتر زندگی را می‌آموزید.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی در زمستان سال 1944 در ونکوور کانادا متولد شد. او مجبور شد مدرسه را نیمه‌کاره رها کند تا به دنبال پول برود چرا که خانوادۀ بسیار فقیری داشت. اولین کاری که پیدا کرد باربری در کشتی بود. برایان 8 سال به عنوان باربر این شغل سخت را انجام داد و ناچار به 80 کشور دنیا سفر کرد. بعد از انجام این کار تصمیم گرفت به شغل فروشندگی بپردازد. اما در این کار هم چندان موفق نبود.

سال‌ها گذشت و او با پیدا کردن مسیر درست زندگی‌اش به یک سخنران و مشاور حرفه‌ای تبدیل شد که شرکت‌های مشهور بسیاری از او مشاوره می‌گیرند. او یک میلیونر خودساخته و مدیر شرکت بین‌المللی برایان تریسی است که یک کمپانی آموزشی و مشاوره‌ای در کالیفرنیا محسوب می‌شود. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به قورباغه را قورت بده، قورباغه را ببوس، مدیریت فروش، 21 راز میلیونر خودساخته، قدرت بیان و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه می‌شنویم:

ایده‌آل‌های هر شخص ترکیبی از اهداف، ارزش‌ها، آرزوها، امیدها، رویاها، دیدگاه‌ها و خصوصیت‌های رفتاری است که در خود و دیگران می‌پسندد. این ایده‌آل‌های شماست. این شخصی ایده‌آلی که شما دوست دارید در آینده باشید.

ایده‌آل‌های شخصی تأثیر خیلی زیادی در جهت‌گیری زندگی می‌گذارند و کاری که امروز انجام می‌دهید برای اطمینان از این است که روزی در آینده به آن ایده‌آل برسید. این موضوع به اثبات رسیده و می‌توانم کل روز دربارۀ آن صحبت کنم اما بحث را با تأکید بر روی کلمۀ شفافیت کوتاه می‌کنم.

افراد موفق به وضوح می‌دانند چه کسی هستند، به کجا می‌روند و چه کاری می‌خواهند انجام بدهند و چه اهدافی دارند، شفاف و روشن و در نتیجه این محور مثل یک آهن‌ربا عمل می‌کند و آن‌ها را در راستای رسیدن به ایده‌آل‌های زندگی هُل می‌دهد. پس هر وقت شما دربارۀ اینکه کسی هستید و ایده‌آل‌هایتان چیست شفاف‌تر باشید و برای روزی در آینده هدفی داشته باشید با احتمال موفقیت بسیار زیادتری به سمت اهدافتان حرکت می‌کنید و البته اهدافتان هم به سرعت به طرف شما حرکت می‌کنند.

در مورد افراد ناموفق چه می‌دانید؟ آن‌ها افرادی بی‌هدف و بی‌تفاوت نسبت به ایده‌آل‌های خودشان هستند. در اکثر موارد اصلاً ایده‌آلی ندارند. تقریباً با هر کیفیتی از زندگی کنار می‌آیند. هیچ دیدگاه و هدفی ندارند و به طور کلی در طوفان‌های زندگی مثل بید به هر طرفی باد بیاید می‌چرخند. افراد موفق بسیار مصمم و قاطع در یک خط مستقیم حرکت می‌کنند و برای تبدیل شدن به بهترین موجودی که آن را در ذهن تصور کردند تلاش می‌کنند. پس ایده‌آل‌های شخصی بسیار مهم هستند.

 ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
قسمت اول
۱۵ دقیقه
قسمت دوم
۱۷ دقیقه
قسمت سوم
۱۴ دقیقه
قسمت چهارم
۱۲ دقیقه
قسمت پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه

نظرات کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه

جعفر میرزازاده فرخانی
۱۴۰۰/۲/۶
باسلام، واقعا عالی بود، انگارکه ازتمام تمایلات درونی من (یافته‌های من) ازخودم بهترآگاه بود
به ویژه نوع نگاه بنده به جهان بینی وجهان شناسی
با دیگران صدوهشتاد درجه اختلاف دارد، به ویژه در
رابطه باخلقت وآفرینش وعظمت خداوند قادر
متعال، ماتریالیسم، مواد و عناصر موجود در کره خاکی
و خنثی بودن عناصر و
مواد و چگونگی اکتیوکردن آنها توسط بشرکه یکی ازماموریتهای بشری جهت پیشرفت وکامل ووو... باتشکر میرزایی
فرشید نصر
۱۴۰۰/۲/۶
افکار انسان را به طرفی سوق می‌دهد که اکثر آدم‌ها به این مسائل بسیار فکر می‌کنند
و می‌توان به عنوان یک راه حل خوب از آن استفاده کرد
بهرام مهدیزاده
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
عالی بود، صداگذاری خیلی خوب بود، گوینده واقعاعالی بود
مشاهد همه نظرات (۱۷)