دانلود کتاب صوتی مدیریت زمان: چگونه هر هفته ده ساعت به وقت خود بیفزایید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت زمان: چگونه هر هفته ده ساعت به وقت خود بیفزایید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت زمان: چگونه هر هفته ده ساعت به وقت خود بیفزایید

دیوید لوئیس در کتاب صوتی مدیریت زمان: چگونه هر هفته ده ساعت به وقت خود بیفزایید به شما کمک می‌کند تا بیاموزید از وقت خود بهترین استفاده را بکنید و با حذف عوامل بازدارنده‌ به بیشترین میزان بازدهی خود برسید.

درباره‌ی کتاب صوتی مدیریت زمان:

شما صاحب هر شغل و مقامی که باشید باز هم ممکن است در رقابت با زمان یک بازنده به حساب بیایید. در محیط‌های کاری به خصوص جوامع غربی بسیاری از مردم با بحران‌های کمبود وقت دست و پنجه نرم می‌کنند. این مسئله منجر به افزایش کارهای عقب‌مانده، استرس و... می‌شود. مطمئن باشید چنین وضعیتی در سال‌های آینده انسان‌ها را در موقعیتی حاد قرار می‌دهد. با این اوصاف باید پیش از این که وضعیت از کنترل خارج شود باید تغییری ایجاد کرد و یکی از بهترین راهکارها مدیریت زمان است. در حقیقت یکی از دلایل اصلی‌ای که انسان امروز وقت کم می‌آورد ناشی از ضعف او در برنامه‌ریزی و مدیریت زمان است. خوشبختانه تا‌ به امروز آثار بسیاری در این زمینه نوشته شده است و کتاب صوتی مدیریت زمان: چگونه هر هفته ده ساعت به وقت خود بیفزایید (10 Minute Time And Stress Management) یکی از موفق‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود.

دیوید لوئیس (David Lewis) در کتاب حاضر با رویکردی متفاوت به مقوله‌ی زمان نزدیک می‌شود و با اشاره به بخش‌های مختلف زندگی‌تان به شما می‌آموزد چگونه از کارهایی که منجر به اتلاف وقت می‌شود، دوری کنید. نویسنده به شما کمک می‌کند تا در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود در وضعیت بهتری قرار بگیرید.

کتاب صوتی مدیریت زمان مناسب چه کسانی است؟

اگر تمایل دارید‌ از عمر خود استفاده‌ی بیشتری بکنید، بهترین و نتیجه‌بخش‌ترین‌ برنامه‌‌ در خصوص‌ مدیریت‌ زمان‌ را می‌توانید در این‌ کتاب‌ پیدا کنید.

در کتاب صوتی مدیریت زمان می‌شنویم:

اجازه دهید مطلب را با یک اعتراف شروع کنم. مدیریت زمان امکان‌پذیر نیست هیچ مدیر اجرایی‌ای هر قدر هم با تجربه هرگز یک ثانیه را هم برنامه‌ریزی نکرده است. اگر در این مورد شک دارید، سعی کنید پنج دقیقه‌ی بعدتان را برنامه‌ریزی کنید. بنابراین اگر چه صرفاً برای راحتی عبارت مدیریت زمان را به کار می‌برند اما آنچه که واقعا در پی کشف آن هستیم راه‌های اداره‌ی خودمان است و البته تا آنجا که امکان‌پذیر باشد اداره‌ی محیطمان با حداکثر کارآیی.

 ۸ ساعت، ۴۵۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
مقدمه: زمان و بحران‌های روحی
۲۲ دقیقه
فصل یک: مدیریت فردی کلید مدیریت زمان
۱۱ دقیقه
فصل دو: ارزیابی از گذران وقت
۴۸ دقیقه
فصل سه: چهار اصل مدیریت زمان
۳۹ دقیقه
فصل چهار: قدرت تأخیر مثبت
۱۹ دقیقه
فصل پنج: بیرون راندن غاصبان زمان
۱۹ دقیقه
فصل شش: پرهیز از مراجعین اتفاقی
۴۳ دقیقه
فصل هفت: چگونه درگیر مکالمات تلفنی نشوید
۱۹ دقیقه
فصل هشت: غلبه بر انتظار غاصب
۳۷ دقیقه
فص نه: فائق آمدن بر جلسات غاصب
۴۳ دقیقه
فصل ده: صرفه‌جویی در وقت هنگام خواندن و نوشتن
۴۹ دقیقه
فصل یازده: اهداف خود را بشناسید
۱۵ دقیقه
فصل دوازده: اولویت‌های خود را تعیین کنید
۵۱ دقیقه
فصل سیزده: استرس و مدیریت زمان
۱۴ دقیقه
فصل چهارده: زمان و موفقیت مشترک
۳۱ دقیقه
فصل پانزده: مدیریت زمان 10 دقیقه‌ای

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت زمان: چگونه هر هفته ده ساعت به وقت خود بیفزایید

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت زمان: چگونه هر هفته ده ساعت به وقت خود بیفزایید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت زمان: چگونه هر هفته ده ساعت به وقت خود بیفزایید
نارسیس آبایی
۱۳۹۹/۱۲/۴
خیلی مطالب کتاب عالی و کمک کننده اس و صدای خیلی گرمی دارن گوینده اتون نسبت به باقی گوینده‌های خانمی که شنیدم صداشون خاصه در هر صورت پکیج عالی بود زیر صدای گوینده رو بعضی جاها که باید حواس شنونده بیشتر جمع بشه به نکته‌های مهم یه موزیک کم که سریع قطع بشه بذارید مثل بعضی از کتاب صوتی‌های سایر اپ ها
Beheshte Mo
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
صدای گوینده افتصاح👎👎👎
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)