دانلود کتاب صوتی مرا محکم در آغوش بگیر: هفت مکالمه برای زندگی با عشق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرا محکم در آغوش بگیر: هفت مکالمه برای زندگی با عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مرا محکم در آغوش بگیر: هفت مکالمه برای زندگی با عشق

کتاب صوتی مرا محکم در آغوش بگیر: هفت مکالمه برای زندگی با عشق اثر سو جانسون، به ما کمک می‌کند عشق‌ ورزیدن به روش امروزی را تجربه کنیم.

این کتاب برای تمام زوج‌ها، جوان، پیر، متاهل، در شرف ازدواج، هم‌خانه‌ها، خوشبخت، پریشان، به طور خلاصه تمامی شریک‌های زندگی که به دنبال یک عمر عشق هستند، تهیه شده تا بتوانند از آن استفاده کنند.

کتاب صوتی مرا محکم بگیر (Hold Me Tight) برای تمامی مردان و زنان با فرهنگ‌ها و قشرهای مختلف است. هر کس روی این سیاره دارای نیازهای اساسی یکسانی برای ایجاد پیوند و ارتباط است. کتاب مرا محکم بگیر برای افرادی نیست که در رابطه‌های سوء استفاده‌وار یا وحشیانه به سر می‌برند، همچنین برای افرادی نیست که اعتیاد جدی دارند یا برای مدت‌های طولانی است که به همسر خود خیانت می‌کنند؛ چنین اقداماتی توانایی برای متعهد شدن مثبت نسبت به شریک زندگی را تضعیف می‌کند. در چنین نمونه‌هایی رجوع به متخصص درمانی بهترین کار است.

دکتر سو جانسون (Sue Johnson) مدیر موسسۀ زوج و خانوادۀ اوتاوا در کانادا و مرکز بین‌المللی تعالی در درمان عاطفه محور و همچنین استاد پژوهشگر برجسته در دانشگاه آلیانت سن دیگو و استاد روانشناسی بالینی دانشگاه اوتاوا است. او عضوی از انجمن روانشناسی آمریکا است و برای آثار خود افتخارات بسیاری کسب کرده است؛ از جمله جایزه برجسته در حوزۀ درمان زوج و خانواده از انجمن درمان خانواده و ازدواج آمریکا و جایزه‌ای هم برای تحقیق پیرامون درمان خانواده از آکادمی درمان خانوادۀ آمریکا دریافت کرده است. او به مشاوران ای. اف. تی در سراسر دنیا آموزش می‌دهد و به ارتش آمریکا و کانادا و ادارۀ آتشنشانی شهر نیویورک مشاوره می‌دهد.

کتاب مرا محکم بگیر به سه بخش تقسیم شده است. بخش اول به سوال بسیار قدیمی ماهیت عشق پاسخ می‌دهد.
این بخش توضیح می‌دهد که ما چگونه علی رغم بهترین نیت‌ها و عالی‌ترین تفکرات به از دست رفتن پیوند و عشقمان سوق داده می‌شویم. این بخش همچنین مجموعۀ عظیم تحقیقات اخیر در رابطه با روابط نزدیک را ثبت و تحلیل می‌کند. همانطور که هاوارد مارکمن از مرکز مطالعات خانواده و ازدواج در دانشگاه دنور می‌گوید: این زمان، فرصت بی‌نظیری برای آموزش و درمان زوج‌ها است «بالاخره به جایی رسیده‌ایم که می‌توانیم علم روابط صمیمانه را ایجاد کنیم. نشان می‌دهیم که مکالمات و اقدامات ما چگونه منعکس کنندۀ عمیق‌ترین نیازها و ترس‌های ما بوده و عزیزترین پیوندهای ما با دیگران را ساخته یا نابود می‌کنند. این کتاب به عشاق دنیای جدیدی ارائه می‌دهد، درک جدیدی از اینکه چگونه عاشق باشند و خوب عاشقی کنند.

بخش دوم سر راست‌ترین نمونۀ‌ ای اف تی است. این بخش هفت مکالمه را معرفی می‌کند که لحظات سرنوشت‌ساز در یک رابطۀ عاشقانه را ثبت کرده و شما را به عنوان شنونده، راهنمایی می‌کند؛ اینکه چطور این لحظات را شکل داده و پیوندی مطمئن و پایدار به وجود آورید. پرونده‌های گذشته و بخش بازی و تمرین در هر مکالمه، درس‌های‌ ای اف تی را زنده وارد روابط خود شما می‌کند.

بخش سوم از کتاب صوتی مرا محکم بگیر، قدرت عشق را خطاب قرار می‌دهد. عشق توانایی عظیمی در کمک به درمان زخم‌های ویرانگری دارد که زندگی گاهی اوقات بر ما تحمیل می‌کند. عشق همچنین حس ارتباط ما با کل دنیا را تقویت می‌کند. توجه محبت‌آمیز پایۀ یک جامعۀ واقعاً متمدن و با احساس را تشکیل می‌دهد.

 ۸ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۴۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
بخش اول
۱۹ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۱۹ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم
۱۰ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم
۲۲ دقیقه
بخش نهم
۱۵ دقیقه
بخش دهم
۱۶ دقیقه
بخش یازدهم
۱۲ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۹ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۶ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۴ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۷ دقیقه
بخش هفدهم
۱۱ دقیقه
بخش هجدهم
۲۰ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۴ دقیقه
بخش بیستم
۸ دقیقه
بخش بیست و یکم
۱۶ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۱ دقیقه
بخش بیست و سوم
۱۹ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۷ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۲ دقیقه
بخش بیست و ششم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۱۹ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۱۹ دقیقه
بخش بیست و نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مرا محکم در آغوش بگیر: هفت مکالمه برای زندگی با عشق

برای دانلود کتاب صوتی مرا محکم در آغوش بگیر: هفت مکالمه برای زندگی با عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مرا محکم در آغوش بگیر: هفت مکالمه برای زندگی با عشق

نظرات کتاب صوتی مرا محکم در آغوش بگیر: هفت مکالمه برای زندگی با عشق

ایمان قاسمی
۱۳۹۷/۷/۲۵
کتاب فوق العاده هست و حتما پیشنهاد‌اش می‌کنم،
تا الان سه بار گوش‌اش دادم و به چند نفر پیشنهاد‌اش دادم.
نویسنده از پس سال‌ها تجربه این کتاب رو به رشته تحریر درآورده است، نویسنده مسائل رو موشکافانه به زبانی ساده و کاربردی مطرح کرده و با گویشی اعجاز گونه به تمثیل از رقص‌ای دو نفره در روابط سخن رقصی
می‌گوید. که شامل هماهنگی، درک و رشد می‌باشد. سو جانسون هنرمندانه صحنه‌هایی از مشاجرات زندگی را به تصویر می‌کشد و به درمان آن می‌پردازد. ضمنا صدای اثر هم، خواننده را به وجد می‌آورد و تشویق به دنبال کردن مطالب می‌کند. 😊😊
سیداحمد احمدی
۱۳۹۸/۶/۲
درابتدا کتاب رو بلحاظ محتوا عرض کنم که برای زوج‌ها توصیه میکنم مطالعه کنندو برای غنی کردن رابطه عاشقانه خود از ان استفاده کنند و درصدد رفع چالش‌های رابطه عاشقانه بسیار مفید هست
کیفیت صوت هم بسیار عالیه
تشکر میکنم
Majid Bahmani
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
نکته‌ها و تکنیک‌هایی که باهاشون میشه تحول بزرگی در دیدگاه و شکل روابط مشترک ایجاد کرد رو در این کتاب میشه بدست آورد توصیه میشه
مشاهد همه نظرات (۱۳)