دانلود کتاب صوتی معجزه حرکت: چرا شما پولدار نمی‌شوید؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه حرکت: چرا شما پولدار نمی‌شوید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه حرکت: چرا شما پولدار نمی‌شوید؟

کتاب صوتی معجزه حرکت: چرا شما پولدار نمی‌شوید؟ نوشته رضا بهرامی، دربردانده‌ی نکات طلایی و بسیار مهمی است که باعث تغییرات شگرفی در زندگی‌تان می‌شود.

کتاب صوتی معجزه حرکت، مباحثی را با شما در میان می‌گذارد که بارها در زندگی روزمره‌ی خود دیده یا شنیده‌اید، اما به آن‌ها توجهی نداشته‌اید و از کنارشان عبور کردید، اثر حاضر این مباحث را به شما یادآوری می‌کند تا زندگی‌تان را دگرگون کنید. به عنوان مثال ساعت در دستان شماست، ولی زمان در اختیار شما نیست؛ توجه به این مسائل و عمل کردن به آن‌ها ضمن انرژی فراوانی که به شما می‌دهد، موجب بیشتر شدن آگاهی شما نسبت به اطرافیان شده و زمان شما را در اختیارتان قرار می‌دهد.

یکی از ازکان‌هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت و پیروزی در زندگی می‌شود، عمل به اندیشه‌هاست. رسیدن به موفقیت در زندگی در ذهن شما گنجانده شده است. شما شایستگی و توانایی رسیدن به خواسته‌هایتان را دارید. فقط کافی است به ندای واقعی درونتان توجه کنید، به افکارتان احترام بگذارید و اجازه دهید با شما صحبت کنند. همین توجه شما به اندیشه‌هایتان، دریچه‌ای بر شما خواهد گشود، این کتاب لزوم توجه به خویشتن را به شما گوشزد می‌کند. شما می‌توانید با استراتژی‌های خاص و شگفت‌انگیز ذهن خود را برنامه‌ریزی کنید و به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یابید زیرا منشا زندگی پیروزمندانه و موفق ذهن و اندیشه‌ی شماست.

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
مقدمه
۱۹ دقیقه
ثروت چیست؟
۱۹ دقیقه
موفقیت خود را پیش‌بینی کنید
۱۹ دقیقه
در پیمودن مسیر پیوستگی و ترتیب داشته باشید
۱۹ دقیقه
مزایا و معایب وام‌های بانکی را بدانید
۲۰ دقیقه
چرا برخی افراد پولدارند و برخی فقیر
۱۸ دقیقه
زمان را مدیریت کنیم
۱۹ دقیقه
از تنبلی بپرهیزید
۱۹ دقیقه
در راه موفقیت به خود وفادار باشید
۱۷ دقیقه
آیا با کسب ثروت و موفقیت در زندگی به خشنودی کامل می‌رسید
۱۹ دقیقه
در کسب پول از بیماری نزدیک‌بینی بپرهیزید
۱۹ دقیقه
پول
۷ دقیقه
تصمیم بگیرید
 ۳ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۲۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۹۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی معجزه حرکت: چرا شما پولدار نمی‌شوید؟

برای دانلود کتاب صوتی معجزه حرکت: چرا شما پولدار نمی‌شوید؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  معجزه حرکت: چرا شما پولدار نمی‌شوید؟
کیومرث علیمردانی
۱۳۹۸/۲/۲۸
عالی
سید محمد غزنوی
۱۳۹۸/۴/۲۵
پس چرا یک ستاره؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)