دانلود کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم

  • از: فردریک پل
  • راوی: بهمن وخشور
  • ناشر صوتی: آوای چیروک
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم

کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم نوشته‌ی فردریک پل، داستان مردی را به تصویر می‌کشد که به قتل دوستش اعتراف و دلیل این کارش را نیروی فوق بشری و خطرناک دوستش عنوان می‌کند.

این مرد که به دلیل قتل دوستش زندانی می‌شود این سؤال را از خود می‌پرسد که اگر خودش چنین نیروی فوق‌العاده‌ای داشت، سزاوار چنین سرانجامی بود؟ او به خودش اینگونه جواب می‌دهد که سرشتش با دیگران متفاوت است و با همه فرق دارد.

قدرت بی‌اندازه و ظرفیت‌های آدمی یک مسئله عمومی است که فردریک پل (Frederik Pohl) در این داستان کوتاه آن را مطرح می‌کند. او برای اجرای این ویژگی در داستانش از لحنی نسبتاً تخت و محکم استفاده کرده است تا مفهوم اصلی در سایه جزئیات اجرا قرار نگیرد.

با فردریک پل بیشتر آشنا شویم:

فردریک پل نویسنده معروف آمریکایی در سال 1919 به دنیا آمد. از او به عنوان استاد بزرگ داستان‌های علمی تخیلی یاد می‌شود. پل در سال 1977 جایزه ادبی ویکتور هوگو را دریافت کرد. وی سرانجام در سال 2017 درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم می‌شنویم:

لب تخت فنری نشسته‌ام. به جای تشک هم پتویی روی فنر فلزی تخت انداخته‌اند. چندان راحت نیست ولی هنوز باید منتظر چیزهای بدتر و ناگوارتری باشم. نزدیک به یک ساعت است که مرا به زندان ناحیه منتقل کرده‌اند ولی خیلی زود مرا به زندان محکومان مرگ خواهند برد. البته اول باید جریان دادگاه بگذرد. این تنها یک تشریفات ساده است.

من نه تنها در محل جنایت دستگیر شده‌ام، بلکه خودم هم به همه چیز اعتراف کرده‌ام. به عمد و با نیت قبلی دوستم لورنز کونوت را که زمانی زندگی مرا نجات داده بود، کشتم. البته برای اثبات بی‌گناهی خودم حرف‌هایی دارم ولی مگر قاضی و عضوهای هیئت منصفه به این قبیل چیزها توجه می‌کنند؟

 ۲۱ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
من؟ من فرق می‌کنم

راهنمای دانلود کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم

برای دانلود کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  من؟ من فرق می‌کنم
haniye kasaei far
۱۳۹۹/۶/۲۸
پیشنهاد میکنم گوش کنید
TAHA YOUSEFI
۱۳۹۹/۶/۲۹
جزئیات خیلی خوبی داشت
Elnaz Bahar
۱۳۹۹/۶/۲۷
گوینده فقط از سر وظیفه بدون هیچ حسی طوطی وار روخوانی کردند، جسارت بنده رو ببخشید ولی به ۳ دقیقه نکشید منصرف شدم از شنیدن.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)