دانلود کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه

در کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه نوشته‌ی لوئیس گمبلینگ، راوی پسر بچه‌‌ای است که سعی دارد ماموت پشمالویی را با خود به کتابخانه بیاورد و برای همین تأثیر مثبت حضور این حیوان را توضیح می‌دهد.

موضوع کتاب من و ماموت پشمالو در کتابخانه (Can I Bring Woolly to the Library, Ms. Reeder) چیست؟

راوی کودک کم سن و سالی است و در این کتاب توضیح می‌دهد که بودن یک ماموت پشمالو در کتابخانه تا چه حد می‌تواند مفید باشد؛ اگر کتابخانه یک ماموت بزرگ داشت آن وقت کار کتابدار در جابجایی کتاب‌ها و گذاشتن در قفسه‌ها راحت‌تر می‌شد، کسانی را که دیر کتاب تحویل می‌دهند تنبیه می‌کرد، به ماشین‌هایی که در برف گیر می‌کنند کمک می‌کرد، با حضور او جشن هالووین بچه‌ها جذاب‌تر می‌شد و ... .

کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی هستند، مناسب خواهد بود. لوئیس گمبلینگ (Lois Gambling) کودکان را با ماجراجویی خیالی یک ماموت پشمالو در کتابخانه، مجذوب داستان خود می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه می‌شنویم:

اگه می‌تونستم پشمالو رو با خودم به کتابخونه بیارم، اون کتاب‌هایی رو که روی چرخدستی دستی انبار می‌کنین تا سر فرصت به قفسه‌هاشون برگردن رو سرِ جاشون بذاره و چون که قدش به همه‌ی قفسه‌ها می‌رسید نیازی به نردبون نداشت. اگه فک می‌کنین ممکن بود لای قفسه‌ها گیر کنه باید بگم که احتمالا حق با شماست ولی بازم راحت می‌تونستیم از لای قفسه‌ها درش بیاریم، هرچند که احتمالا همه جا به هم می‌ریخت.

شاید ما باید قفسه بندی رو به عهده شما بزاریم خانم ریدر. ولی به جاش پشمالو می‌تونه پشت میز شما بشینه و ورود خروج کتاب‌ها از کتابخونه رو چک کنه. اونطوری دیگه همه‌چی به حالت عادی برمی‌گرده. تقریبا عادی. من می‌تونم پشمالو رو با خودم به کتابخونه بیارم خانم ریدر؟می‌شه؟ لطفا؟

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
من و ماموت پشمالو در کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه

برای دانلود کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  من و ماموت پشمالو در کتابخانه

نظرات کتاب صوتی من و ماموت پشمالو در کتابخانه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.