معرفی و دانلود کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان

عکس جلد کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان
قیمت:
۷۲۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان

اگر نمی‌دانید که چگونه باید مشتریان جدید برای کسب‌وکارتان جذب کنید و راه‌های همیشگی هیچ کمکی به شما نمی‌کند، کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان (چکیده کتاب) اثر راجر دولی، همان چیزی است که به دنبالش هستید چرا که این کتاب تکنیک‌های عملی برای استفاده از علوم اعصاب و تحقیقات رفتاری را به شما آموزش می‌دهد تا مشتریان جدیدی را به خود وفادار کنید.

درباره کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان:

پایه و اساس ایده‌ها و استراتژی‌های به کار رفته در کتاب نفوذهن (Brainfluence) به این موضوع اشاره دارد که بخش اعظمی از فرآیندهای تصمیم‌گیری انسان ناخودآگاه است. به گفتۀ جرالد زالتمن، نویسنده و استاد بازاریابی دانشگاه هاروارد، 95 درصد از افکار، احساسات و یادگیری ما به‌طور ناخودآگاه صورت می‌گیرد. بازاریابی عصبی تماما درباره شناخت نحوه عملکرد مغز و استفاده از این شناخت برای بهبود بازاریابی محصولات است. مشتری‌ها عموماً نمی‌توانند درک کنند یا به درستی توضیح دهند که چرا در بازار‏، فلان تصمیم را می‌گیرند؛ بنابراین با سؤال کردن از آن‌ها نیز نمی‌توان به پاسخ این سؤال رسید.

در واقع این کتاب توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان با درک الگوهای تصمیم‌گیری، تحقیقات عصب شناختی و رفتاری، بازاریابی بهتری برای مصرف کنندگان اعمال کرد. این فرآیند، بازاریابی عصبی نامیده می‌شود. تحلیل‌گران از این روش استفاده می‌کنند تا بتوانند تمایل و علایق مصرف کننده و واکنش‌ها و تصمیمات مشتریان را اندازه گیری و بررسی کنند.

با راجر دالی بهتر آشنا شویم:

راجر دالی (Roger Dooley) نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی است و وبلاگی محبوب دارد که درباره شناخت عملکرد مغز و تاثیر آن بر بازاریابی، تبلیغات و فروش است.

در واقع او سخنرانی است که اکثر برنامه‌هایش به ارتباط بین فروش محصولات برندها و پیام‌های ذهنی مصرف کنندگان می‌پردازد و سال‌هاست که در پژوهشکده‌ها و شرکت‌های مختلف فعالیت کرده است.

کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان به چه کسانی توصیه می‌شود:

این کتاب به علاقه‌مندان حوزه بازاریابی مخصوصا کسانی که بازاریاب و در کار فروش محصولات و خدمات هستند و دوست دارند نحوه تعامل و ارتباط با مشتریان را بدانند، به شدت توصیه می‌شود. این کتاب باعث می‌شود مخاطب‌شناسی بهتری داشته باشید و با روش‌های نوین جهانی کسب‌وکار خود را گسترش دهید.

جملات برگزیده کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان:

- تحقیقات بسیاری نشان می‌دهند که حتی اگر تبلیغات شما آگاهانه مورد توجه قرار نگیرد، پیغام برند شما هنوز هم تأثیر خود را دارد. ما علاوه ‌بر سیستم پردازش بصری، دارای سیستم ثانوی بَدوی‌تری هستیم که مستقیماً بر ناخودآگاه ما اثر می‌گذارد.

- انسان‌ها به‌راحتی تصاویر را به عنوان تجسم واقعیت تفسیر می‌کنند و همین ویژگی، عکس‌ها و تصاویر را به همراه قدرتمندی برای محتوای تبلیغاتی تبدیل می‌نماید.

- مهم‌ترین درسی که می‌توان آموخت این است که شعاری که به شما قول دهد پولتان به هدر نخواهد رفت، مشتری را افزایش می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان می‌شنویم:

گرچه رفته‌رفته کسب‌وکارها به سمتی پیش می‌روند که از راه دور انجام می‌گیرند و از این‌ رو تعاملات انسانی در آن‌ها رنگ می‌بازند، زمان‌هایی هم هست که باید با مشتری شخصاً رودررو شویم. در هنر تبلیغات، مفاهیمی وجود دارند مانند: رسانه‌های تعاملی چند منظوره و تبلیغات همه‌جانبه. اگر اندکی به آن بیندیشید متوجه می‌شوید که هیچ‌کدام‌شان تعاملی‌تر و همه‌جانبه‌تر از ارتباطی رودررو نیستند. در این خصوص، حس‌های متعددی درگیرند، تماس چشمی اتفاق میفتد، زبان بدن به کار گرفته می‌شود تا پیامی را منتقل کند؛ این‌ها چیزهایی هستند که مغز انسان برای پردازش آن‌ها طراحی شده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱ دقیقه
یادداشت اختصاصی «راجر دولی» برای خوانندگان نشریه «ره‌آورد مدیریت»
۲ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول - قیمت‌گذاری و خط کالا
۴ دقیقه
فصل دوم - حسی
۵ دقیقه
فصل سوم - برندسازی
۳ دقیقه
فصل چهارم - نسخه‌های چاپی
۲ دقیقه
فصل پنجم - تصویر
۴ دقیقه
فصل ششم - وفاداری و اعتماد
۱۶ دقیقه
فصل هفتم - افراد
۹ دقیقه
فصل هشتم - تحقق یک آرمان
۱۲ دقیقه
فصل نهم - تبلیغ نویس
۹ دقیقه
فصل دهم - مصرف کنندگان
۴ دقیقه
فصل یازدهم - جنسیت
۴ دقیقه
فصل دوازدهم - خریدار
۲ دقیقه
فصل سیزدهم - ویدئو، تلویزیون و فیلم
۴ دقیقه
فصل چهاردهم - وبسایت
۱ دقیقه
درباره ما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان
نویسنده
مترجمزهره نوروزی
گویندهاحسان اطهری
ناشر صوتی ماهنامه ره آورد مدیریت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۷۲۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش

نظرات کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان

Hossein Nik siyar
۱۴۰۰/۱/۱۱
نکات مثبت فراوانی در این کتاب هستش
یک. خیلی سریع و صریح میره سر اصل مطلب و نکات فراوانی رو در کمترین زمان ممکن به شما ارایه میده
دو. گستردگی مطالب در موضوعات مختلف کاربرد دارن، کسب و‌کار، مدیریت ویا حتی روابط اجتماعی
سه. راه‌های نفوذ به دیگران زیاد هستش و جالب ترینش نفوذ به ذهن فرد مورد نظر
با
تلاش و استمرار و رعایت جزییات به نتیجه خواهید رسید
پس پیشنهاد می‌کنم حتما حتما حتما مطالعه یا گوش کنید.
با تشکر از کتابراه
گلاره مقدم
۱۳۹۹/۷/۱۴
کتاب جالبی بود مثلا یه جاش گفته بود: «بر اساس پژوهش‌های صورت گرفته ما نه‌تنها اطلاعات دریافتی از صحبت‌های افراد را با گوش راست خودمون پردازش می‌کنیم، بلکه درخواست‌هایی که در سمت راست ما و با گوش راست دریافت میشن احتمال موفقیت بیشتری دارن.» پیشنهاد میکنم اگر حتی کار مرتبط با فروش هم ندارین به دید منابع انسانی بخونید
آراد خضریان
۱۳۹۹/۷/۱۴
به‌روز و مثال‌های عینی در زمینه فروش مطرح شده بود. صدای گوینده هم گرم و دلنشین بود. کتاب مشابه در این زمینه که مطالعه کردم نسخه چاپی کتاب «شگرد گرگ» جردن بلفورت بوده و واقعا لذت بردم. خوشبختانه تو کتابراه به صورت متنی و صوتی هست و میتونید مطالعه کنید
محمد بیک زاده
۱۳۹۹/۹/۹
کتاب با محتوا خلاصه شده و مناسب برای دانشجویان بازرگانی و هم برای افرادی که دارای کسب و کار آزاد هستن. نکات ریز و جذابی که حتما تو کسب و کار و زندگی عادی باهاش مواجه شدین رو میگه که بتونین بهترین نتیجه رو ازش بگیرین.
آرمان کوهستانی
۱۳۹۹/۷/۱۴
ترجمه روان، گویندگی جذاب و اشاره به مسائل روز بازاریابی عصبی از ویژگی‌های این کتاب هست. مطالعه این کتاب به همه دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی پیشنهاد میکنم.
مشاهده همه نظرات ۵۸

راهنمای دانلود کتاب صوتی نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان

برای دانلود این کتاب صوتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.