دانلود کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت

کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت نوشته نورمن وینسنت پیل، به شما می‌آموزد که چگونه نیروی اندیشه و تفکرتان را تحت کنترل در‌ بیاورید، افکار منفی‌تان را به افکار مثبت تبدیل کنید و به آرامش درونی برسید.

موضوع اصلی کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت (The power of positive thinking‬‭‬) در باب موفقیت است. نورمن وینسنت پیل (Norman Vincent Peale) عقیده دارد که اگر از چیزی شکست خوردید؛ مهم نیست و شما می‌توانید آرامش داشته باشید، پیوسته پر انرژی بمانید و زندگی‌تان سرشار از لذت و شادی باشد. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در دنیا است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید تفکر شکست‌پذیری را از خود دور کنید، قدرت خود را بشناسید و زندگی‌تان را به اوج خوشبختی و موفقیت برسانید.

این کتاب یک راهنمای کاربردی، ساده و قابل پذیرش است که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد و شما را قادر می‌سازد از زندگی به نحو احسنت لذت ببرید، اعتماد به نفس زیادی در زندگی به دست ‌آورید و همواره موفق، پیروز و شاد باشید.

نورمن وینسنت پیل در مورد این کتاب می‌گوید: من این اثر را به نگارش درآوردم تا تمامی مردم بدانند که می‌توان ذهنی آرام، جسمی سالم و انرژی مضاعف داشت. من سعی دارم تکنیک‌هایی را به شما یاد بدهم که نشان می‌‌‌دهند، شکست لازمه زندگی نیست و لذت بردن و شاد زیستن، حق هر انسانی است. بسیاری از ما هر روز، درگیر مشکلات زندگی می‌شویم. می‌جنگیم، اعتراض می‌کنیم، اشک می‌ریزیم و روزهای بسیاری از عمرمان را با خشم نسبت به گرفتاری‌ها سر می‌کنیم. راه عبور از این مشکلات وجود دارد، اما انسان خود را تسلیم آن‌ها می‌کند و به عنوان طبیعت زندگی می‌پذیرد و برای نابود کردن آن‌ها کاری انجام نمی‌دهد.

نورمن وینسنت پیل، کشیش و نویسنده‌ی آمریکایی در سال 1898 در اوهایو به دنیا آمد. او از دانشکده‌ی الهیات دانشگاه بوستون فارغ‌التحصیل شد و سپس تصمیم گرفت که کشیش شود و به کلیسایی در نیویورک رفت. پیل به همراه روانکاوی به نام اسمایلی بلنتون، کلینیکی در کنار کلیسا ساختند و به درمان بیماران از طریق مفاهیم دینی و روانکاوانه پرداختند. نورمن وینسنت پیل، را به عنوان پدر تفکر مثبت می‌شناسند. او از نویسندگان مشهور و پرمخاطبی است که فرمول اعتقاد و خوش‌بینی را ابداع کرده و در حال حاضر مردم در سراسر جهان فلسفه زندگی ساده و عملی او را می‌شناسند. سرانجام او در سن 95 سالگی و در سال 1993 بر اثر سکته در نیویورک درگذشت.

 ۸ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۴۹۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
فصل اول: خودتان را باور کنید
۳۹ دقیقه
فصل دوم: ذهن آرام، قدرت می‌آفریند
۲۰ دقیقه
فصل سوم: چگونه انرژی پایدار داشته باشیم
۳۸ دقیقه
فصل چهارم: نیروی دعا را امتحان کنید
۲۸ دقیقه
فصل پنجم: چگونه برای خود شادی ایجاد کنیم
۲۹ دقیقه
فصل ششم: نق زدن و بداخلاقی را بس کنید
۳۶ دقیقه
فصل هفتم: انتظار بهترین را داشته باش و آن را بدست بیاور
۳۳ دقیقه
فصل هشتم: من به شکست اعتقاد ندارم
۳۰ دقیقه
فصل نهم: چگونه عادت نگرانی را از بین ببریم
۳۰ دقیقه
فصل دهم: نیرویی برای حل مشکلات شخصی
۳۳ دقیقه
فصل یازدهم: چگونه از ایمان برای شفا یافتن استفاده کنیم
۲۶ دقیقه
فصل دوازدهم: وقتی نیروی زندگی ضعیف می‌شود این فرمول سلامتی را امتحان کنید
۳۶ دقیقه
فصل سیزدهم: جریان افکار جدید می‌تواند شما را بازسازی کند
۲۷ دقیقه
فصل چهاردهم: برای ایجاد نیروی راحت، راحت باشید
۳۱ دقیقه
فصل پانزدهم: چه کنیم تا مردم شما را دوست داشته باشند
۳۰ دقیقه
فصل شانزدهم: نسخه‌ای برای درد قلب
۳۴ دقیقه
فصل هفدهم: چگونه نیروی بیشتری جذب کنیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت

برای دانلود کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نیروی بیکران تفکر مثبت

نظرات کتاب صوتی نیروی بیکران تفکر مثبت

شیم چ
۱۳۹۹/۳/۴
کلا درسته نویسنده کشیش بوده اما علم و منطق بالایی داره و روش‌هایی که معرفی میکنه، کنارش سرگذشت واقعی ادما یی که این راهو رفتن معرفی میکنه‌. من اصلا مذهبی نیستم اما نورمن رو خیلی دوست دارم همیشه کتاباش انگیزه و امید زیادی میده
mohsen khazaei
۱۴۰۰/۱/۲۳
کتاب خیلی خوبیه و اصلا قصد منکر شدن نیرو و قدرت دعا را ندارم، اما بیشتر از از انگیزشی بودن و موفقیت و پیشرفت و افکار مثبت و رو به رشد و...، اکثرا به بحثای مذهبی میپردازده. انتظارم خیلی بیشتر بود
ابراهیم سالاری
۱۳۹۸/۴/۳۰
اسم کتاب به درستی انتخاب نشده، بجای تفکر مثبت باید اسمش تاثیر اعتقادات مذهبی بر روی زندگی باشه
مشاهد همه نظرات (۲۵)