دانلود کتاب صوتی هدیه روز کریسمس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه روز کریسمس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هدیه روز کریسمس

کتاب صوتی هدیه روز کریسمس اثر هانس ویلهلم داستانی جذاب از کریسمس و بابانوئل و هدایای کریسمس برای کودکان است. این کتاب صوتی زیبا با صدای عاطفه مولائی طبری روایت می‌شود.

هانس ویلهلم (Hans Wilhelm) نویسنده‌ای است که به دلیل نوشتن داستان‌های مصور برای کودکان به شهرت رسیده است. او سعی می‌کند مفاهیم اخلاقی را در داستان‌هایش به تصویر بکشد. تاکنون 200 کتاب برای کودکان، نوشته و منتشر کرده است و شاید کودکان ایرانی نیز چند کارتون را که بر اساس کارهای او ساخته شده اند، در ذهن داشته باشند. از جمله کتاب‌های پرفروش این نویسنده، داستان‌های نودلز نام دارد که تاکنون 10 میلیون نسخه در جهان به فروش رفته و به 20 زیان گوناگون ترجمه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی هدیه روز کریسمس می‌شنویم:

دو روز قبل از کریسمس بود. من به همراه هری، بابی و مونتی در حال درست کردن یه آدم برفی بودیم که یهو فریتز خرگوش به همراه خواهر کوچولوش امیلی جلومون ظاهر شد و اون رو بهمون معرفی کرد. فریتز گفت: خواهرم امیلی از جنوب اومده و تا حالا برف ندیده. اون چیز زیادی درباره زمستون نمیدونه. معلوم بود که امیلی چیز زیادی درباره کریسمس نمی‌دونست. تو اون هوای سرد از من پرسید؟ بابانوئل کیه؟ من برای اون توضیخ دادم که...

فهرست مطالب

۹ دقیقه
هدیه روز کریسمس
 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی هدیه روز کریسمس

برای دانلود کتاب صوتی هدیه روز کریسمس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هدیه روز کریسمس