دانلود کتاب صوتی همیشه بهار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همیشه بهار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همیشه بهار

کتاب صوتی همیشه بهار نوشته‌ی مه سیما سهرابی از مجموعه‌ی مبارک، داستان دلنشین سرو جوان و بی‌تجربه‌ای را شرح می‌دهد که در فصل بهار تنها و غمگین است چون میوه‌ای ندارد اما به مرور زمان به ارزش حقیقی خود پی می‌برد.

موضوع کتاب همیشه بهار چیست؟

مه سیما سهرابی ماجرای درخت سرو کوچولویی را روایت می‌کند که در باغی پر از میوه قرار دارد. او از این که مانند دیگران میوه‌ای نمی‌دهد بسیار ناراحت است. حیوانات و پرنده‌ها به او توجهی ندارند روی شاخه‌ی درختان دیگر می‌نشینند همین موضوع باعث می‌شود درخت سرو احساس تنهایی هم بکند. شخصیت اصلی داستان همیشه بهار دائماً از خدا می‌پرسد که چرا او را آفریده است؟ زمستان بالاخره از راه می‌ر‌سد و... .

کتاب صوتی همیشه بهار مناسب چه کسانی است؟

مه سیما سهرابی با روایت داستانی جذاب و خیال‌انگیز کودکان دبستانی را با این موضوع آشنا می‌کند که نباید خود را با دیگران مقایسه کنند؛ چرا که هر فردی دارای ویژگی‌های خاص و متفاوت است.

مجموعه کتاب‌های مبارک:

داستان‌های این مجموعه ساده و آموزنده‌ هستند و به موضوعات اخلاقی، علمی، تخیلی و... می‌پردازند. این قصه‌ها خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند و بر افزایش قدرت تخیل و تصویرسازی آن‌ها تأثیر مثبتی دارند.

در بخشی از کتاب صوتی همیشه بهار می‌شنویم:

در باغ میوه درخت سرو کوچیکی کاشته شده بود، اطراف درخت سرو پر از درخت‌های سیب و هلو، زردآلو و گیلاس بود. بهار که از راه می‌رسید همه‌ی درخت‌ها سبد سبد شکوفه به شاخه‌های خودشون می‌آویختن و در تابستون میوه‌های رنگی مانند چراغ‌های زیبا بر شاخه‌هاشون می‌درخشید.

درخت گیلاس، گیلاس‌های سرخ و زیبا گوشواره‌ی گوش‌‌هاش می‌کرد. درخت سیب، سیب‌های زرد و شفاف رو به موهاش می‌زد و هر کدوم به شکلی زیبا هنرنمایی می‌کردن.

 ۶ دقیقه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
همیشه بهار

راهنمای دانلود کتاب صوتی همیشه بهار

برای دانلود کتاب صوتی همیشه بهار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همیشه بهار

نظرات کتاب صوتی همیشه بهار

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.