دانلود کتاب صوتی هیولای پیر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیولای پیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هیولای پیر

کتاب صوتی هیولای پیر نوشته جان پال مالدرز، داستان پسربچه‌ای را روایت می‌کند که روزی با یک هیولا روبه‌رو می‌شود.

موضوع کتاب صوتی هیولای پیر چیست؟

روزی روزگاری پسربچه‌ای همراه پدرش به پارک رفت تا بازی مورد علاقه‌اش یعنی تاب‌بازی را انجام دهد. اما این پسربچه یک چیز را درباره پارک نمی‌دانست و آن حضور یک هیولای ترسناک اطراف پارک بود. در یکی از روزهای ماه نوامبر پسر بچه که فقط پنج سال داشت، هیولا به خواب زمستونی فرورفت. معمولاً با آغاز فصل بهار هیولا هم از خواب زمستونی‌اش بیدار می‌شد. ولی در آن سال، هیولا در فصل زمستان با اینکه هوا هنوز سرد بود از خواب بیدار شد. در یک روز از زمستانی سرد پسربچه با هیولا مواجه می‌شود.

کتاب صوتی هیولای پیر برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی بسیار سرگرم‌کننده و جالب است. کتاب‌‌های صوتی می‌تواند دایرۀ واژگان کودکان را تقویت کند، علاوه بر این به دلیل نوع ضبط و تهیه‌ی آن‌ها، برای آنان بسیار جذاب‌اند و کودکان با ذوق و اشتیاق به این کتاب‌ها گوش می‌کنند و یاد می‌گیرند. همچنین این کتاب‌‌های صوتی کودکانه می‌توانند برای قصه‌های شب و لالایی صوتی استفاده شوند و خواب خوبی را برای کودکان فراهم کنند.

در بخشی از کتاب صوتی هیولای پیر می‌شنویم:

هیولا خیلی گرسنه‌اش بود. تا به حال برف ندیده بود و از شدت سرما می‌لرزید. آروم در خونه کوچیکش رو باز کرد. پوزه کثیفش رو بیرون آورد و غرشی سر داد. با این کار هوایی از دهنش بیرون اومد که بوی خیلی بدی داشت. نفس عمیقی کشید و گفت: بوی بچه آدم میاد. بوی آدمیزاد.

این تنها چیزی بود که هیولا دوست داشت بخوره. اون شیرینی دوست نداشت. کلوچه و شکلات و حتی عسل هم نی‌خورد. دلش فقط بچه کوچولوها رو می‌خواست و به نظرش اونا خوشمزه‌ترین چیز بودن. هیولا بینی‌اش رو باز کرد و دوباره یه نفس عمیق کشید. اون می‌تونست بوی بچه‌های کوچولو رو حس کنه. اما هیچ کسی رو اون دوروبرها نمی‌دید.

 ۱۱ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
هیولای پیر

راهنمای دانلود کتاب صوتی هیولای پیر

برای دانلود کتاب صوتی هیولای پیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هیولای پیر
هانیه بابایی
۱۳۹۹/۱/۱۷
قصه‌ی جالبی بود...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)