دانلود کتاب صوتی هیچکس کامل نیست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیچکس کامل نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هیچکس کامل نیست

بسیاری از افراد در روابط انسانی خود دچار مشکلاتی شده‌اند و نمی‌دانند که تحت چه شرایطی می‌توانند با دیگران مکالمه‌ای صحیح داشته باشند. کتاب صوتی هیچکس کامل نیست نوشته‌ی هندری وایزینگر به شما یاد می‌دهد چگونه به بهترین الگو در زمینه انتقاد از خود و دیگران دست پیدا کنید و ارتباطات خود را بهبود ببخشید.

درباره کتاب صوتی هیچکس کامل نیست:

حتما برایتان پیش آمده که در محل کار یا محیط خانواده رفتارها و صحبت‌هایی برایتان آزار دهنده باشد و آن‌ها را اشتباه بدانید. در این زمان نحوه انتقاد کردن از افراد بسیار اهمیت دارد تا بدون هیچ دلخوری، پیام مورد نظر انتقال داده شود. کتاب صوتی هیچکس کامل نیست (Nobody's Perfect) به شما آموزش می‌دهد که چگونه از دیگران انتقاد سازنده کنید و در صورتی که نقدی به خود شما وارد شد، چگونه آن را بپذیرید و از آن بهترین استفاده را بکنید.

کتاب هیچکس کامل نیست با زبانی ساده و دقیق بهترین تکنیک‌هایی را به شما نشان می‌دهد که برای انتقاد کردن و انتقادپذیری وجود دارد؛ چرا که ممکن است این شرایط در ارتباط با همکاران، اعضای خانواده، کودکان و دوستان‌تان پیش بیاید و باید بتوانید آن را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد از انتقادپذیری فراری هستند و حتی از آن می‌ترسند به همین علت در روابط اجتماعی و زناشویی خود دچار مشکلات فراوانی می‌شوند، به همین خاطر هرکسی که گمان می‌کند چنین مهارت‌هایی را در زندگی خود احتیاج دارد، باید کتاب صوتی هیچکس کامل نیست را به طور کامل گوش دهد.

کتاب صوتی هیچکس کامل نیست به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های روانشناسی هستید و دوست دارید اصول انتقاد کردن و انتقادپذیری را یاد بگیرید و از آن در زندگی شخصی و کاری خود استفاده کنید، این کتاب برای شما مناسب است.

هندری وایزینگر را بیشتر بشناسیم:

او یک رواشناس بالینی و سازمانی، مشاور مدرسه، خانواده و کودک به شمار می‌رود که مقاله‌هایش در نشریات بزرگ دنیا همچون وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز منتشر است. هندری وایزینگر (Hendrie Weisinger) دکترای خود را از دانشگاه کانزاس دریافت کرده و هم اکنون به عنوان یک مرجع اصلی در زمینه مدیریت خشم، استفاده از هوش هیجانی و آموزش تکنیک‌های انتقاد شناخته می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی هیچکس کامل نیست می‌شنویم:

پاسخ مثبت به انتقاد یعنی اینکه آن را به طرز سازنده و موثر قبول کنید؛ سازنده و موثر دو لغت مترادف نیستند. پذیرش سازنده یعنی ارزیابی دقیق یک انتقاد به منظور آنکه بدانید آیا انتقاد صحیح است یا خیر. چنین برخوردی خطوط ارتباطی میان شما و انتقاد کننده را باز نگه می‌دارد، احساسات منفی را کنترل می‌کند و سرانجام مشخص می‌کند که دیگر وقت آن رسیده است که برای تغییر رفتار مورد انتقاد تصمیمی بگیرید.

پذیرش موثر هنگامی اتفاق می‌افتد که شما عملا اقدام به تغییر رفتار مورد انتقاد بکنید. بسیاری از ما هرگز به مرحله عمل نمی‌رسیم، انتقاد را رد می‌کنیم به این بهانه که بی‌ارزش است یا به آن توجه نمی‌کنیم یا با انتقاد کننده به بحث و جدل می‌پردازیم و یا اجازه می‌دهیم انتقاد آنچنان ما را از پا دربیاورد که موفق به انجام هیچ عمل مثبتی نمی‌شویم.

 ۸ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۴۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
انتقاد راهی به سوی کمال
۲۵ دقیقه
چگونه فکر بر انتقاد اثر می‌گذارد؟
۲۵ دقیقه
چگونه احساسات بر روی انتقاد اثر می‌گذارد؟
۲۴ دقیقه
بدون ارائه طریق
۲۴ دقیقه
من که به تو گفتم
۳۳ دقیقه
چگونه انتقاد کنیم و نتیجه بگیریم؟
۳۵ دقیقه
چگونه بگویم؟
۳۰ دقیقه
چگونه انتقاد بپذیریم و از آن بهره مند شویم؟
۲۶ دقیقه
تکرار یک انتقاد
۲۱ دقیقه
نیاز به عمل
۲۲ دقیقه
هنر ظریف انتقاد در امور جنسی
۲۲ دقیقه
تعمیم دادن
۲۸ دقیقه
ملاحظات عمده در انتقاد از کودکان
۲۸ دقیقه
انتخاب و ارائه الگو
۲۷ دقیقه
شرط بندی دوستانه
۲۷ دقیقه
کاربرد انتقاد در محیط کار
۳۹ دقیقه
انتقاد از همکار
۳۴ دقیقه
هیچکس کامل نیست؛ دام انتقاد از خود

راهنمای دانلود کتاب صوتی هیچکس کامل نیست

برای دانلود کتاب صوتی هیچکس کامل نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هیچکس کامل نیست

نظرات کتاب صوتی هیچکس کامل نیست

مهدی نوروزی
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
من تازه میخوام این کتاب رو بخرم و گوش کنم مطمئن هستم کتاب خوبیه چون آقای عمرانی کتابهای خوب رو برای گویندیشون انتخاب میکنه
Shahla Mazloumi
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
بسیار عالی لذت بردم واقعا توصیه میکنم اگر عمل نمیکنید گوش نکنید
مشاهد همه نظرات (۲)