دانلود کتاب صوتی پایان یک نقش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پایان یک نقش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پایان یک نقش

کتاب صوتی پایان یک نقش اثر جلال توکلی، به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن‌ها علی‌رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد؛ مشکلاتی که صهیونیست‌ها همواره تلاش می‌کنند مخفی نگه دارند تا ظاهر موفقی از خود نشان دهند.

این کتاب می‌تواند در آگاهی و شناخت مردم ایران و جهان نسبت به جنایات صهیونیست‌ها موثر باشد و در قالب داستان، مخاطب را با بسیاری از وقایع تاریخی آشنا کند.

هانا «شخصیت محوری رمان» است که سرگذشتش را برای نویسنده و افراد دیگری همچون وکیل، بازپرس تعریف می‌کند. او زنی بی‌هویت و جویای هویت است، گرفتار در زندان خرافات و اعتقادات سیاه‌انگار صهیونیسم، دربند نظام سلطه و رژیم نژادپرستی که فرصت هرگونه تفکر یا طرح سؤال را از او و امثال او گرفته است. هم از لحاظ فکری زندانی است و هم از لحاظ فیزیکی. این شخصیت در شرایطی قرار گرفته که باید برای رهایی از محبس گندیده اندیشه و زندان مخوف تلمود، رو در روی افرادی که به نوعی سرنوشتش را رقم خواهند زد، بنشیند و با هر کدام بر اساس شخصیت و زبان آن‌ها و صدالبته هدف خود، ارتباط برقرار کند.

این رمان تاریخچه مختصر و مفیدی درباره رژیم صهیونیستی است. توکلی در «پایان یک نقش» درباره بحران هویت مردم اسرائیل حرف می‌زند و از این طریق سعی دارد نگاه انسانی‌تری به مردم اسرائیل داشته باشد و آن‌ها را قربانیان دروغ‌های صهیونیسم معرفی کند.

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
قسمت اول
۲۹ دقیقه
قسمت دوم
۲۴ دقیقه
قسمت سوم
۲۷ دقیقه
قسمت چهارم
۲۷ دقیقه
قسمت پنجم
۲۵ دقیقه
قسمت ششم
۲۴ دقیقه
قسمت هفتم
۲۴ دقیقه
قسمت هشتم
۲۸ دقیقه
قسمت نهم
۲۶ دقیقه
قسمت دهم
۲۶ دقیقه
قسمت یازدهم
۲۶ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۵ دقیقه
قسمت پایانی
 ۵ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۳۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پایان یک نقش

برای دانلود کتاب صوتی پایان یک نقش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پایان یک نقش
سخا موغانی
۱۳۹۸/۷/۲۱
بسیار مفید و اموزنده است... بنده به عنوان سخنران سیاسی از نسخه نمونه ان بهره برداری کردم.
زهرا علی بابایی
۱۳۹۷/۱۰/۲۵
دوستش نداشتم مثل فیلمهای ساواکی هست که سر و ته نداره .من فکر کردم در مورد دولت یهود و تشکیل شدنش و وضعیت سیاسی الان اونها توضیح میده .
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)