دانلود کتاب صوتی پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان؟

  • از: الهام خطیبی
  • راوی: الهام خطیبی
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان؟

کتاب صوتی پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان؟ اثر الهام خطیبی از مجموعه قصه‌های خاله خرگوشه، داستان آموزنده‌ای است که خاله خرگوشه برای خواهرزاده‌های بازیگوش خود تعریف می‌کند. 

اولین گنجشک‌هایی که خداوند آفرید دو نوع بودند، گنجشک‌های سحرآمیز و گنجشک‌های معمولی. نگار و نادر دو تا گنجشک سحرآمیز بودند ولی صبا و صابر دو تا گنجشک معمولی بود شبیه همین گنجشک‌هایی که امروز، همه‌ی ما می‌شناسیم.

خداوند دوست داشت همه این پرنده‌های کوچک را ببینند. از زیبایی‌هایشان لذت ببرند و گنجشک‌های سحرآمیز و گنجشک‌های معمولی را بشناسند. بنابراین به آن‌ها ماموریت داد تا به همه جای زمین سفر کنند و تخم بگذارند.

حالا سال‌ها می‌گذرد و همه، در همه‌ی جای زمین، جوجه‌های صبا و صابر را می‌بینند و گنجشک‌های معمولی را خیلی خوب می‌شناسند. ولی هیچکس هنوز نتوانسته جوجه‌های نگار و نادر را ببیند و گنجشک‌های سحرآمیز را بشناسد. چرا؟!!!

این داستان پیام مهمی دارد ولی ساده و روان نوشته شده تا مناسب تمام گروه‌های سنی (کودک و بزرگسال، پیر و جوان) باشد.

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان
 ۱۲ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان؟

برای دانلود کتاب صوتی پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پس گنجشک‌های سحرآمیز کجان؟
Maria Nikmard
۱۳۹۷/۸/۳
خوب اما میتونه بهتر باشه
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۸/۴
ماریای عزیزم سلام، ممنون که در مورد کتاب من نظر دادی. من توی این کتاب هدف مهمی را دنبال می کنم که امیدوارم با خوندنش بهش پی ببری و در زندگیت ازش استفاده کنی. خیلی خوشحالم می کنی اگر بقیه کتابهای من را هم بخونی، ازشون لذت ببری، درس بگیری و در موردشون نظر بدی. برات بهترین آرزوها را دارم
میلاد مرادیان
۱۳۹۷/۱۱/۶
سلام خانوم خطیبی با احترام به هدف شما ولی نه صدا خوب بود نه داستان جذاب هر چقدر هم هدف خوب باشه ولی نشه اون را قشنگ بیان کرد چه فایده هنر یعنی همین
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۱۱/۲۱
میلاد عزیزم سلام
راستش اول که نظرت را در مورد کتابم دیدم خیلی غمگین و ناامید شدم ولی بعد متوجه شدم که شما همه داستان را نشنیدی و فقط با گوش دادن به نمونه داستان در موردش نظر دادی. البته بهت اطمینان و بیشتر...
farzaneh rahimi
۱۳۹۷/۸/۱۰
کتاب خوبی بود ولی برای بچه‌ها بنظرم
روی کتاب نوشته مخصوص تموم گروه‌های سنی ولی برای منی که۲۲سال سن دارم مناسب نبود
بعدشم صدای روای هم خوب نبود مخصوصا اونجا ک جیغ جیغو میگفت وایییییی چرا اینجا هیچی واسه لانه ساختن نیست😬😬
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۸/۱۰
فرزانه عزیزم سلام، ممنون که در مورد کتاب من نظر دادی. حق با شماست. سعی می‌کنم برای بهتر کردن کیفیت صدای راوی بیشتر تلاش کنم. این داستان مفهوم مهم و سنگینی داره برای همین نوشته شده که مناسبه تمام سنی بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)