دانلود کتاب صوتی پول، پول، پول، پول

عکس جلد کتاب صوتی پول، پول، پول، پول
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پول، پول، پول، پول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پول، پول، پول، پول

کتاب صوتی پول، پول، پول، پول نوشته‌ی جان میلتون فاگ، به شما درباره نحوه کسب درآمد و مشکلات به دست آوردن آن توضیح می‌دهد و درباره مفهومی به نام بازاریابی شبکه‌ای صحبت می‌کند که هر کسی براساس آن می‌تواند به کسب‌وکار شخصی خود دست یابد.

درباره کتاب صوتی پول، پول، پول، پول:

همه مردم همواره دغدغه‌ای برای به دست آوردن پول دارند و دوست دارند شغلی داشته باشند که از انجام آن لذت کافی را ببرند. با این حال در دنیای کنونی که فرصت‌های شغلی مناسب به راحتی از دست می‌روند، پیدا کردن چنین شغل ایده‌آلی سخت و دشوار است. به همین خاطر بسیاری از افراد به راه اندازی کسب‌وکار خود فکر می‌کنند تا بتوانند در نهایت به موفقیت مالی و آزادی زمان برسند. کتاب پول، پول، پول، پول (Money Money Money Money) شما را با مفهومی به نام بازاریابی شبکه‌ای آشنا می‌کند و با زبانی ساده و قابل فهم به شما یاد می‌دهد که چگونه با کمترین هزینه، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و به ثروت و زندگی دلخواه خود برسید.

این کتاب نشان می‌دهد که در بازاریابی شبکه‌ای فرصتی مساوی برای کسب درآمدهای بالا برای همگان وجود دارد و اگر محدودیتی نیز پدید آید، خود شخص علت این موضوع است. چرا که هیچ‌گونه تبعیض عرفی، نژادی، جنسیتی، سنی یا تجربه‌ای وجود ندارد که کسب‌وکارها را از همدیگر متمایز کند.

این مفهوم ارزشمند در هیچ دانشگاهی تدریس نمی‌شود و دلیل آن نیز ساده است؛ یک بازاریاب شبکه‌اى تازه‌کار هم مى‌تواند اصول این نوع کسب‌وکار را در یک بعد از ظهر به شما آموزش دهد؛ به‌طورى که بتوانید بى‌درنگ شروع به کسب درآمد کنید و براى خود یک شبکه‌ى فروش راه‌اندازى کنید.

کتاب صوتی پول، پول، پول، پول به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی برای کسانی که به حوزه‌های مختلف بازاریابی علاقه دارند و در این زمینه در حال کسب تجربه هستند، مناسب است.

جان میلتون فاگ را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده پرفروش، عکاس، سردبیر نشریه، سخنران، مشاور و مجری برنامه گفت‌وگویی رادیویی‌ست که مدرک کارشناسی عکاسی خود را از دانشگاه هنرهای زیبا فیلادلفیا گرفته و در کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، چین، جزیره کرت، امارات، کره، مالزی، نیوزلند، روسیه، سنگاپور، کاستاریکا و... سخنرانی کرده است.

جان میلتون فاگ (John Milton Fogg) همچنین صاحب امتیاز دو مجله درباره فروش مستقیم به نام‌های Upline و Network Marketing Lifestyles و سردبیر مجله Networking Times و یکی از نویسندگان مجله Success است.

در بخشی از کتاب صوتی پول، پول، پول، پول می‌شنویم:

به راستی آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که چرا مردم به جای اینکه محصولی را از مغازه خرده فروشی یا فروشگاه اینترنتی خریداری کنند، از شما به عنوان بازاریاب شبکه‌ای بخرند؟ پاسخ را خانم فیث پاپکورن در کتاب پرفروش خود با عنوان گزارش پاپکورن داده است. او معتقد است که گرایش‌های مصرفی مردم در آینده کسب‌وکارها را دچار تغییر و تحول خواهد کرد.

او همچنین بر این باور است که مردم هر روز بیشتر از قبل ترجیح می‌دهند تا در خانه امن و راحت خود بمانند و به جای رفتن به رستوران برایش غذا آورده شود، به جای رفتن به سینما فیلم را ویدئوی خانگی تماشا کنند و به جای رفتن به سرکار کسب و کار خانگی خود را راه اندازی کنند و ...

خانم پاپکورن اعتقاد دارد که در آینده حتی خریدهای ما نیز خانگی می‌شوند؛ یعنی به جای رفتن به فروشگاه، فروشگاه به خانه ما می‌آید و نوع محصول و اینکه هر چند وقت یک بار نیاز به خرید آن را داشته باشیم نیز در آن تفاوتی ایجاد نخواهد کرد.

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۳۱ دقیقه
بخش دوم
۲۱ دقیقه
بخش سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پول، پول، پول، پول
نویسنده
مترجمنگین رمضانی
گویندهبهادر ابراهیمی
ناشر چاپیانتشارات شبگیر
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش

نظرات کتاب صوتی پول، پول، پول، پول

رقیه سبحانی
۱۴۰۰/۲/۹
عالی بوووود بی نهایت سپاسگزارم
روزبه لطف ورزی
۱۴۰۰/۲/۱۹
خوب بود، دوست داشتم
مشاهده همه نظرات ۲