دانلود کتاب صوتی پیدایت کردم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیدایت کردم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پیدایت کردم

کتاب صوتی پیدایت کردم اثری هیجان‌انگیز و معمایی از لیزا جول است که قصه‌ای پر تعلیق دارد و توانست در سال 2018 نامزد جایزه گودریدز شود. داستان این رمان پرفروش از چندین شخصیت مرموز تشکیل شده که در نهایت سرنوشت آنان به همدیگر تلاقی پیدا می‌کند.

درباره کتاب صوتی پیدایت کردم:

یکی از برجسته‌ترین رمان‌های لیزا جول که توانست فروش بالایی در سطح جهانی پیدا کند، کتاب پیدایت کردم (I Found You) است. داستان از جایی آغاز می‌شود که مادری تنها به نام آلیس لیک همراه با سه فرزند خود در خانه‌ای کوچک در شهر ساحلی رایدینگ هوس در انگلستان زندگی می‌کند. آن‌ها شش سال پیش از لندن به آنجا نقل مکان کردند و آلیس نیز برای امرار معاش دست‌سازه‌های هنری خود را می‌فروشد. اما یک روز آلیس با مردی عجیب ملاقات می‌کند که در کنار ساحل و بیرون از خانه‌اش نشسته است؛ فردی که زیر باران خیس شده و هیچ اسم و رسمی هم ندارد و معلوم نیست که از کجا آمده است. به همین خاطر آلیس تصمیم می‌گیرد او را به خانه‌ی خود دعوت کند تا اوضاعش کمی بهبود یابد.

از آن طرف در حومه لندن، تازه عروسی به نام لیلی مونروز در خانه‌ی خود تنها مانده و نمی‌داند شوهرش چرا برای بازگشت به خانه آنقدر دیر کرده است. اما سرانجام او خبرهای عجیب و ترسناک‌تری را از سوی پلیس دریافت می‌کند و متوجه می‌شود که مردی که با او ازدواج کرده، هرگز وجود خارجی نداشته است!

افتخارات کتاب صوتی پیدایت کردم:

- جزء پرفروش‌ترین آثار ساندی تایمز
- جزء پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز
- نامزد جایزه گودریدز در سال 2018

نکوداشت‌های کتاب صوتی پیدایت کردم:

- چگونگی تلاقی و سرانجام گره‌های داستان از مهم‌ترین هیجانات خواندن کتاب‌های جول است. (نقد و بررسی کتاب نیویورک تایمز)

- جول یک داستان‌سرای فوق‌العاده است. شخصیت‌های او باور پذیر هستند و قلمش قوی و شاعرانه است. (Library Journal)

- لیزا جول یک داستان‌نویس درخشان است و بارها بارها رمان‌هایی پر از تعلیق و در عین حال باورپذیر خلق کرده است. این رمان نیز از این قاعده مستثی نیست و پر از شخصیت‌های جذاب است. (starred review)

- کتابی از لیزا نبوده که خوانده باشم و عاشق‌اش نشده باشم. این کتاب را یک روزه خواندم و بسیار لذت بخش بود. حسی به شما می‌دهد که گویی چند روزی از زندگی همیشگی دور شده و به تعطیلات رفته‌اید. (جوجو مویز)

- داستان‌نویسی لیزا جوئل از نظر احساسی چنان باورپذیر است که خواننده ناگزیر با زندگی شخصیت‌های آن درگیر می‌شود. این رمان که هم پلیسی و دلهره آور و هم عاشقانه است، شما را شیفته خود می‌کند. (سایکالوجیز، مجله ماهنامه بانوان)

لیزا جول را بیشتر بشناسیم:

او از جمله رمان‌نویسان معروف بریتانیایی‌ست که در میان مخاطبان ایرانی طرفداران بسیاری دارد. از کتاب‌های مشهور و پرطرفدار لیزا جول (Lisa Jewell) می‌توان به «خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم» اشاره کرد. جول در سال 2008 نیز برای رمان «شماره 31 خیابان رویایی» موفق شد جایزه ملیسا ناتان را از آن خود کند.

همچنین رمان‌های او در سطح بین‌المللی بیش از 4.5 میلیون نسخه فروش داشته و آثارش به بیست و پنج زبان ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی پیدایت کردم می‌شنویم:

گوشی آلیس زنگ می‌خورد او گوشی هوشمندش را بیرون می‌آورد. به صفحۀ گوشی نگاه می‌کند اما صفحه سیاه است. گوشی را دوباره در جیبش می‌گذارد و وقتی دوباره صدای تلفن را می‌شنود از جا می‌پرد. دوباره گوشی را از جیبش در می‌آورد و دوباره صفحه سیاه است. تلفن زنگ می‌خورد و زنگ می‌خورد و زنگ می‌خورد. به فرانک نگاهی می‌اندازد.

می‌پرسد: «صداش از کجا می‌آد؟»

او گوشش را به‌سمت خانه می‌چرخاند. «به‌نظر می‌رسه از داخل خونه می‌آد.»

برای مدتی مانند مجسمه بی‌حرکت در باغچه می‌ایستند و به صدای زنگ تلفن گوش می‌دهند. تا اینکه بالاخره قطع می‌شود؛ و لحظه‌ای بعد دوباره شروع می‌شود.

لرزشی وجود آلیس را در بر می‌گیرد و با اضطراب به فرانک نگاه می‌کند. او هم مشخصاً به معنای زنگ خوردن تلفن در یک خانۀ متروکه پی برده است. طی چند روز بعد از رسیدن فرانک به خلیج رایدینگ‌هاوس و چند ساعت بعد از اینکه به یادش می‌آید در این خانه زندگی می‌کرده، تلفنی پشت درهای قفل، زنگ می‌خورد و زنگ می‌خورد. احتمالاً تصادفی نیست.

 ۱۲ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۷۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
بخش اول
۲۰ دقیقه
بخش دوم
۳۴ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم
۳۳ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۲۲ دقیقه
بخش هشتم
۲۲ دقیقه
بخش نهم
۲۰ دقیقه
بخش دهم
۱۶ دقیقه
بخش یازدهم
۲۴ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۳۱ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۲ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۲ دقیقه
بخش شانزدهم
۳۴ دقیقه
بخش هفدهم
۲۹ دقیقه
بخش هجدهم
۲۵ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۳ دقیقه
بخش بیستم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۶ دقیقه
بخش بیست و دوم
۱۹ دقیقه
بخش بیست و سوم
۱۴ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۲ دقیقه
بخش بیست و ششم
۲۶ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۱۵ دقیقه
بخش بیست و نهم
۱۷ دقیقه
بخش سی‌ام
۴۶ دقیقه
بخش سی و یکم
۱۷ دقیقه
بخش سی و دوم
۳۵ دقیقه
بخش سی و سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی پیدایت کردم

برای دانلود کتاب صوتی پیدایت کردم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پیدایت کردم

نظرات کتاب صوتی پیدایت کردم

Monir Naghikhani
۱۴۰۰/۲/۱۱
عالی بود وبسیار پرکشش، آموزنده، وخانم سپیده مالمیر عالی بودن، ممنون که خیلی با احساس، طوریکه خودتو در اون شرایط حس میکنی، سپاسگزارم از تمامی دست اندر کاران وپیشنهاد میکنن اگر ازاین کتابها خوشتون میاد دختری درکابین ده رو هم گوش کنید.
نرگس هدایتی فرد
۱۴۰۰/۲/۱۱
رمان جذاب و بسیار سرگرم کننده‌ای بود و پر ماجرایی بود. اصلا نمی‌توان پایان آن را حدس زد. در واقعا بسیار غافلگیر کننده بود. من از شنیدنش لذت بردم و به دوستان در کتابراه توصیه‌اش می‌کنم
Azar Mbd
۱۴۰۰/۲/۵
عالی بود اینکه اگر همه بخصوص جوانها و‌نوجوانان عزیزمون دیدشون رو‌نسبت به زندگی وسیع تر کنند‌و عاقبت اندیش تر باشند چقدر سرنوشت‌ها متفاوت میشود
نویسنده دیدخوبی دارد
مشاهد همه نظرات (۱۰)