دانلود کتاب صوتی چرا پرندگان بال و پر رنگی دارند؟


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا پرندگان بال و پر رنگی دارند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چرا پرندگان بال و پر رنگی دارند؟

کتاب صوتی چرا پرندگان بال و پر رنگی دارند؟ اثر می می ساموئل، افسانه‌ای کودکانه درباره بال و پر رنگارنگ پرندگان است.

زمان‌های دور، پر و بال پرندگان، رنگی نبود. پر و بال آن‌ها، تیره و کدر بود و قشنگ به نظر نمی‌رسید. روزی، یک فرشته مهربان و خدمتکارانش به زمین آمدند. آن‌ها تصمیم گرفتند به رودخانه‌ای بروند و آب تنی بکنند. چشمشان به پرنده‌هایی افتاد که کنار رودخانه، روی شاخه‌های درختان نشسته بودند و با شادی جیک جیک می‌کردند.

خدمتکاران فرشته مهربان گفتند: چقدر این پرنده‌ها زشت هستند. چرا بال و پرشان، کدر است؟ فرشته مهربان از حرف خدمتکارانش ناراحت شد و چیزی نگفت. بعد از مدتی، فرشته مهربان با ذوق و شوق فریاد زد و گفت: بهتر نیست پر و بال پرندگان رنگی باشد؟ خدمتکاران فرشته با تعجب به هم نگاه کردند و گفتند: اگر پر و بال آن‌ها رنگی باشد، زیباتر به نظر می‌رسند، اما چه جوری می‌شود پر و بالشان را رنگی کرد؟

فهرست مطالب

۷ دقیقه
به من بگو چرا پرندگان بال و پر رنگی دارند؟
 ۷ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب صوتی چرا پرندگان بال و پر رنگی دارند؟

برای دانلود کتاب صوتی چرا پرندگان بال و پر رنگی دارند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چرا پرندگان بال و پر رنگی دارند؟
مرضیه احتشام
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
عالی است
علی لکزیان
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
🖒
مصطفا جلالی
۱۳۹۷/۱۰/۷
عالی
دماوند گرم
مصطفا جلالی
۱۳۹۷/۱۰/۷
دمتان گرم😉
Mahnaz Dehghani
۱۳۹۸/۲/۲۲
عنوان قصه سؤالیه و بنابراین متن قصه برای پاسخ به سؤال در ذهن بچه شکل می گیره البته بعضی از قصه ها افسانه و تخیلی هستند که در این قصه در ذهن آدم حقیقت شکل می گیره نه یه داستان افسانه ای راز همه زیبایی بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)