دانلود کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۶۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم

جول اوستین در کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم، به شما می‌آموزد که بدون تکیه و وابستگی بر دیگران به موفقیت‌های چشم‌گیری در زندگی برسید.

این اصل را یاد بگیرید که به دیگران تکیه نکنید و برای دلگرمی، تایید، ارزش و اعتبار سراغ خدا بروید. شما نمی‌توانید به همسر، والدین، مربی، معلم و به فرزند خود متکی باشید، آن‌ها شاید خیلی شما را دوست داشته باشند، اما هیچ‌کس نیست که بتواند تمام نیاز‌های شما را برآورده سازد، فقط خداوند است که می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند. اگر چشم شما فقط به مردم باشد، نهایتاً سرخورده و دلخور می‌شوید، از آن‌ها متنفر می‌شوید و استرس می‌گیرید.

خداوند برای تمام آن بی‌انصافی‌هایی که برایتان رخ‌ داده دو برابر جبران خواهد کرد، دیگر از مردم انتظار نداشته باشید چیزی را برایتان جبران کنند، دیگر سعی نکنید کسی را مجبور به عذرخواهی کنید و یا قبول کنند اشتباه کرده‌اند و به شما چیزی را بدهند که خودشان هم ندارند. اگر سراغ خدا بروید، او برایتان کاری می‌کند که از حالا به بعد زندگی‌تان چنان پربرکت‌ و رضایت‌بخش‌ باشد که دیگر حتی فکر گذشته را هم نکنید.

جول اوستین می‌گوید: «بسیار حس قشنگی است که دیگران ما را باور داشته باشند یا کاری کنند که ما احساس با ارزشمند بودن بکنیم. ما عاشق زمانی هستیم که همسرمان از ما تعریف می‌کند یا زمانی که دوستی به ما دلگرمی می‌دهد یا وقتی که همکاران‌مان تا دیروقت می‌مانند تا در پروژه به ما کمک کنند.

خدا از مردم استفاده می‌کند تا به ما کمک کند به سمت اهدافمان حرکت کنیم. اما نکته این است، شما نباید آنقدر به دیگران وابسته شوید تا احساس لیاقت و ارزشمندی‌ای که در وجودتان احساس می‌کنید، به رفتاری که دیگران با شما می‌کنند، بستگی داشته باشد. آسان است که به تعریف‌هایی که دیگران از ما می‌کنند عادت کنیم، به دلگرمی‌هایشان عادت کنیم یا به تشویق کردن‌هایشان عادت کنیم.

شما به خاطر اینکه حس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید، به آن‌ها عادت می‌کنید، به خاطر اینکه باعث اعتبار بخشیدن به شما می‌شوند یا احساس لیاقت بکنید، به آن‌ها عادت می‌کنید اما درست مثل مواد مخدر، اگر شما را نسازند و انتظارات‌تان را برآورده نکنند، ناامید می‌شوید...»

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او تا به حال کتاب‌های پرفروشی را منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۳۷ دقیقه، ۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم

نظرات کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم

Yalda Amini
۱۳۹۷/۸/۲۶
با سلام و درود
یکی از بهترین کتاب‌هایی صوتی که در تمام عمرم گوش داده ام. با توجه به مدت زمان کوتاهی که این کتاب صوتی دارد اما موضوعات بسیار عالی و مفیدی برای رسیدن به اهداف با توکل کردن به خدا را در خود جای داده است
ممنونم بابت همچین کتاب‌هایی مفید و آموزنده
Yalda Amini
۱۳۹۷/۸/۲۹
وقتی به این فایل صوتی گوش دادم متوجه شدم که نسبتا فردی وابسته به نزدیکانم هستم. مدت زمان این فایل صوتی کم هست اما ارزش گوش دادن را دارد.
Sima Kia
۱۳۹۷/۸/۲۷
صدای گوینده اصلا خوب نبود اگر این گوینده نبود دوست داشتم بارها بشنوم
مشاهد همه نظرات (۳۴)