دانلود کتاب صوتی چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۲۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم

جول اوستین در کتاب صوتی چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم، در مورد بهبود روابط اجتماعی و زناشویی صحبت می‌کند تا در آن‌ به موفقیت‌های بزرگ دست یابید.

ما روزانه با افراد زیادی در ارتباط هستیم و در دنیایی زندگی می‌کنیم که ارتباطات نقش اساسی در موفقیت در همه جنبه‌های زندگی ما دارد. چه در زندگی شخصی و چه در زندگی کاری‌مان نیاز داریم تا روابط خوبی با اطرافیان‌مان برقرار کنیم.

در این کتاب صوتی یاد می‌گیریم که چگونه جوی آرام و دوستانه و بدون تنش در محیط خانه و اداره برای خود و اطرافیان‌مان ایجاد کنیم. فراموش نکنید که زندگی ما از لحظه لحظه تشکیل شده است و انجام همین کارهای کوچک هست که می‌تواند تغییرات عظیمی را در زندگی و ارتباطات ما به وجود آورد.

این کتاب به شما کمک می‌کند تا راز موفقیت برخی از افراد را دریابید؛ افرادی که به نظر‌ می‌رسد همه چیز دارند، با اعتماد به‌ نفس صحبت می‌کنند، در جلسه‌های کاری قدرت بیانی عالی دارند و همیشه صاحب بهترین موقعیت‌های اجتماعی و بهترین شغل‌ها هستند. راز موفقیت این افراد نه در زیبایی ظاهری آن‌ها و نه در هوش و استعداد آن‌هاست؛ رمز موفقیت آن‌ها این است که بهتر از بقیه با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند.

با انجام دادن چند کار ساده که در این کتاب صوتی یاد می‌گیرید، می‌توانید روابط بهتری برای خود بسازید و در حیرت خواهید ماند که چقدر ساده می‌توانستید خیلی زودتر از این‌ها با انجام همین کارهای کوچک و ساده که شاید حتی می‌دانستید ولی انجام نمی‌دادید، کیفیت روابط خود با همسر، دوستان و آشنایان‌تان را افزایش دهید.

جول اوستین (Joel Osteen) در سال ۱۹۶۳ در ایالت تگزاس آمریکا دیده بر جهان گشود. او کشیش اعظم کلیسای بزرگ لیکوود است. سخنرانی‌های او به طور متوسط ۷ میلیون بیننده در طول یک هفته و ۲۰ میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در ۱۰۰ کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می‌شود. جول اوستین در سال ۲۰۰۶ در لیست ۱۰ انسان تاثیرگذار جهان قرار گرفت. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب‌ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند و بعضی از آن‌ها بیش از ۲۰۰ هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

فهرست مطالب

۳۹ دقیقه
چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم
 ۳۹ دقیقه، ۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم
Roohollah Mohammadi
۱۳۹۷/۷/۲۷
گوینده برای این ‌کتاب خوب نیست. به هیچ وجه
فاطمه حقیقت
۱۳۹۷/۷/۱۱
جالب بود
لیلا جهاندیده
۱۳۹۸/۶/۲۱
حجم کتاب کم بود ولی نکات جالب و کاربردی و راحتی داشت اگر بخونید قطعات ضرر نمیکنید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)