دانلود کتاب صوتی چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟

کتاب صوتی چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟ نوشته امیلی پست، پگی پست، آنا پست و دانیل پست‌سنینگ، هنر سخنوری و مهارت‌های لازمه آن را به شما می‌آموزد. با مطالعۀ این کتاب شما می‌توانید به یک سخنران موفق تبدیل شوید. این اثر یکی از جلدهای مجموعه راهنمای جامع آداب معاشرت است.

امیلی پست (Emily Post) در این کتاب صوتی به صورت تخصصی و جزئی نکات مهم در رابطه با یک سخنرانی موفق و تبدیل شدن به یک سخنگوی خوب را شرح می‌دهد. او در کتاب جامع آداب معاشرت آموزش‌هایی را در رابطه با نکات و آداب تعامل با دیگران در محیط‌های گوناگون ارائه می‌دهد.

نحوه صحبت کردن و تسلط به موضوعی که درباره آن گفت‌وگو می‌کنید بسیار مهم است. اگر شما به گونه‌ای صحبت کنید که احاطه کاملتان به موضوع مورد بحث را نشان دهد و جذاب و شمرده سخن بگویید، کلام شما بهتر مورد قبول دیگران قرار می‌گیرد.

اگر دوست دارید در یک جمع دوستانه و یا حتی رسمی به آسانی برای دیگران صحبت کنید و آن‌ها را به خود جذب کنید، این کتاب صوتی می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

با مجموعه کتاب‌های فست‌بوک با مدت زمان کوتاه 20 دقیقه‌ و حتی اندکی کمتر، شما می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و گزیده‌ای از بخش‌های مهم کتاب اصلی را در اختیار داشته باشید. با استفاده از فست‌بوک‌ها شما از اطلاعات مفید و مختصر در زمانی کوتاه بهره‌مند می‌شوید.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه سخنگوی موفقی باشیم می‌شنویم:

سخنگوی خوب کسی است که ساده و صریح صحبت کند. ظرافت طبع و حساسیت به خرج دهد و به آنچه دیگران می‌گویند توجه کند. این‌ها مهارت‌هایی اکتسابی هستند. سخنگوی خوب همچنین می‌داند کلمات ما و نحوه بیان ما می‌تواند باعث روشن کردن موضوع یا گیج شدن طرف مقابلمان شود و یا باعث شود طرف مقابل احساس راحتی کند یا جبهه بگیرد.
سخنگوی خوبی بودن مستلزم توجه به دو نکته است. قبل از آنکه حرف بزنید فکر کنید و شنونده خوبی باشید.

 ۲۵ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟

برای دانلود کتاب صوتی چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟

نظرات کتاب صوتی چگونه سخنگوی خوبی باشیم؟

مصطفی ن
۱۳۹۹/۶/۲۶
کتاب بسیار خپب و مفید هست
مشاهد همه نظرات (۱)